Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Kakšna je korist od pik na Louis fun kartici?

Vsaka pika ti pomeni en cent, ko jih zbereš določeno število, al enkrat na leto ti dajo dobropis.In s tem dobropisom, ki je zabeležen na kartici pač plačaš na blagajni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sam v info, 23.feb narocil stojalo v "LjuLouisu", danes so ga dobili.

Cena s postnino 33 eur ( v Louisu akcijska cena 29 eur).

Hitro ali pa tudi ne, ce se ti mudi-meni se ni, tko da sem zadovoljen. :grim

LP!

Flight

Mene je tudi poklical danes g. Novak, da je roba prispela. Naročil sem, če se ne motim 10. 2. s tem da bo del naročila prišel šele naslednji teden. Tako da dobavni roki niso tako kratki, prvič je bilo tudi en mesec za počakat..

Je pa vseeno super, da imamo v Lj to možnost, če stvari ne rabiš nujno, oziroma rabiš kaj kar je restposten in v trgovinah ni, je to kar dobra opcija. Pa tudi prijazni so :)

LP

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa ne bom več jemau v ''Louisu'' v LJ, ker se rajš zapeljem v Villach, kjer majo skor vso robo na zalogi(se mi še nkol ni nardil da česa nebi meli, pa sem nabavu že za kakšnih 3000€) pa še pike na kartici ti štejejo, kar v LJ ni možno.

Sj nč ne rečem-so bli prjazni in vse OK pa tut poklicou me je Novak parkrat(sam od sebe), da roba bo... Ampak res rajš nardim kakšno soboto izlet v Villach in bližnjo okolico pa še spotoma nabavim zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam namen skočit tudi jaz tja gor v Villach.

Pa me zanima, če šprehajo še kaj drugega, al sam deutsch (pol se bo težko kaj zmenit) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa ne bom več jemau v ''Louisu'' v LJ, ker se rajš zapeljem v Villach, kjer majo skor vso robo na zalogi(se mi še nkol ni nardil da česa nebi meli, pa sem nabavu že za kakšnih 3000€) pa še pike na kartici ti štejejo, kar v LJ ni možno.

Sj nč ne rečem-so bli prjazni in vse OK pa tut poklicou me je Novak parkrat(sam od sebe), da roba bo... Ampak res rajš nardim kakšno soboto izlet v Villach in bližnjo okolico pa še spotoma nabavim zadeve.

Se kar strinjam s tabo :) Se zbere par folka, pa se gre do Villacha pa je. Edino za restposten stvari se bo pa še vedno splačalo nabavljat tu v LJ, ker je vseeno poštnina manjša, kakor če naročiš sam.

Imam namen skočit tudi jaz tja gor v Villach.

Pa me zanima, če šprehajo še kaj drugega, al sam deutsch (pol se bo težko kaj zmenit) :hmm:

Po angleško se boš vse zmenil, brez skrbi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa ne bom več jemau v ''Louisu'' v LJ, ker se rajš zapeljem v Villach, kjer majo skor vso robo na zalogi(se mi še nkol ni nardil da česa nebi meli, pa sem nabavu že za kakšnih 3000€) pa še pike na kartici ti štejejo, kar v LJ ni možno.

Sj nč ne rečem-so bli prjazni in vse OK pa tut poklicou me je Novak parkrat(sam od sebe), da roba bo... Ampak res rajš nardim kakšno soboto izlet v Villach in bližnjo okolico pa še spotoma nabavim zadeve.

Jaz sem v Louisu v Beljaku prejšnji teden govoril z enim njihovim delavcem glede "Louis Ljubljana" In je rekel da ve za to trgovino, vendar pa ta Louis ne spada pod okrilje Louis Hamburg, ampak da je fejk in da to robo ziher ne dobiva od Louisa. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba je definitivno iz Louisa, iz kje pa naj bi bila..

Vprašanje je samo to, koliko v Louisu vedo, da se gredo v Ljubljani eno njihovo podružnico z njihovim imenom :) Vendar nek dogovor že mora bit, ker drugače se Trgu sploh ne bi splačalo it tega, ker cene so iste.

Je pa tako, da navadni trgovci ponavadi itak nimajo pojma kar se tiče poslovnih razmerij vodilnega kadra z drugimi podjetji in kar nekaj rečejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že rekel:

Pred leti je kolega hotel odpreti podružnico Louisa v Slo. Odgovor Louisa je bil, da jim Slo za enkrat ni v interesu, lahko pa prodaja njihovo robo (se zmeni za nabavno ceno,ki je višja kot če bi imel pravo podružnico). Ne sme pa imeti trgovina njihovega znaka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRG trgovina v Ljubljani ima dogovor z Louis distribucijskim centrom v Hamburgu , od kjer tudi dobiva robo , ki je original Louis . Dobiva tudi kataloge in nalepke ter ostali propagandni material . Ima dovoljenje za prodajo v SLO , ter se redno dogovarja za povečanje aktivnosti v SLO . Za svoje delo TRG dobi rabat .

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da je to prav Louisovo.. Pomoje je samo nekdo, ki prodaja Louisove izdelke, kot npr !KLIK!. Mogoče gre celo za isto zadevo..

No tole pa kr dobro poznam. Imajo iste cene kot v Louisu, zelo prijazni in ustrežjivi. včasih celo preveč :D

Dobava uredu edino kar še ni je to da ni klasična trgovina ampak internetna. Ko sm prvič naročal sem se kr mau ustrašu kako pa kaj, in sm dobu, tako kot so obljubili ampak je bil problem v tem da mi je bila čelada prevelika, pa sm povprašal in so rekli da lahko prinesem nazaj, sm iz lj, kain problem sm si reku, res odnesu nazaj in naroču manjšo in glej ga zlomka dobil sem jo in to celo pravo, tako da svaka čast. Upam samo da bodo v kratkem naredili še klasično trgovino. So mi pa rekli da nimajo ničesar z Louisom, razen da prodajajo njihove izdelke. Torej nek rabat že imajo ampak ali se jim splača?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre mogoče gdo v Louis-a :? Rabil bi eno majhno stvar v vrednosti 5€. :OK: Prosim če mi lahko gdo to prenese!! :grim Imam vinjeto,ki še velja do 15.3. PODARIM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre mogoče gdo v Louis-a :? Rabil bi eno majhno stvar v vrednosti 5€. :OK: Prosim če mi lahko gdo to prenese!! :grim Imam vinjeto,ki še velja do 15.3. PODARIM!

Pero, Pero :grrr

če bi malo bral Štamprle, bi nemara včeraj zasledil tole B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero, Pero :grrr

če bi malo bral Štamprle, bi nemara včeraj zasledil tole B)

Če bi bil človek vedež ne bi bil revež :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre mogoče gdo v Louis-a :? Rabil bi eno majhno stvar v vrednosti 5€. :OK: Prosim če mi lahko gdo to prenese!! :grim Imam vinjeto,ki še velja do 15.3. PODARIM!

Jaz zagotovo planiram it gor enkrat v aprilu, če do takrat ne boš nobenga našel, me kontaktiraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zagotovo planiram it gor enkrat v aprilu, če do takrat ne boš nobenga našel, me kontaktiraj :)

Pa poklic mene da ti od bleda naprej delam druzbo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, pa še reesko pa stroj iz foruma sta tudi rekla, da bi šla zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, pa še reesko pa stroj iz foruma sta tudi rekla, da bi šla zraven :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem bil v Lojzu in glede na to da se v teme o slovenski štacnarjih pišejo vtisi, bom napisal svojega o omenjeni trgovini; smešno poceni, solidna oprema, definitivno najprijaznejši prodajalci, kar sem jih imel priložnost videti; gledava z mojo in njeno kolegico čelade in njena kolegica vpraša, če se da za neko čelado dokupiti tisto stvar ki jo imaš pred nosom, pa pravi prodajalec da jih je očitno zmanjkalo; pozabimo na to in gledamo dalje, pa pride tip čez pol ure z nosnikom v roki, pravi da ga je našel v lagerju. Temu rečem prijaznost in posvečanje stranki. Vsa jim čast; odločen sem tudi da tudi malenkosti ne kupujem pri nas; no way.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, pa še reesko pa stroj iz foruma sta tudi rekla, da bi šla zraven :)

Tole pa bo expedicija. :OK: A zaloge hrane boste s seboj nesli, ali boste pri domorodcih črve pa pohane opice jedli? :blink:

Pa ne pozabit snemat pa tu objavit film "S cmokom v grlu v daljne kraje"!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bo ekspedicija :D Do odhoda je samo še kak mesec, tako da so priprave in dogovori že v polnem teku :) Bomo pisali potovalni dnevnik in vse poslikali ter potem seveda poročali na motosvetu, brez skrbi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo toliko dober pa prevedel zadevo Louisa glede (Punkte) točk ki jih zbiraš na Card...

kaj bi naj to pomenilo..(prevod prosim), malo bolj podrobno...

http://www.louis.de/_2090ed986b2b37f99a12f...ards/fc_agb.pdf

Malo nazaj poglej par strani :angry: . Vsaka točka ti da 1 cent (ali nekaj tazga) in to dobiš konec leta kot dobropis. !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!