Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

bmwslo, beri mojo drugo vrsto...??? kaj piše... Podrobno...

Popravljeno . Popravil Prix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se da kje u Slovenij dobit Louis-ov katalog tko u bližin Kranja? Sj vrjetn se ga da na njihov stran naročit sam mi nč ne pomaga ker pojma nimam o nemščini!! :D

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče že kje piše, kje v Avstriji je najbližja Louis trgovina? Npr, Graz, pa kje točno to je... :hmm: Moram nabaviti jakne za oba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče že kje piše, kje v Avstriji je najbližja Louis trgovina? Npr, Graz, pa kje točno to je... :hmm: Moram nabaviti jakne za oba.

če si iz zahodnega dela kure, ti je najbližja prodajalna v Beljaku (Villach), če pa si iz Vzhodnega dela kure, pa ti je najbližja prodajalna v Gradcu (Graz) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koroška-Slovenj Gradec. Bo menda Graz najbližji...

iz prevalj do louisa v vilachu je točno 100km po AC se pravi si gor v manj kot eni uri , pa vsi pravijo da je vilachu veliko večja in bolj založena trgovina kot v grazu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nepreverjenih govoricah :

V Trebnjem baje nova moto trgovina. Če sem prav slišal imajo robo od louis - a .

Ima kdo kaj več informacij ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če je nasledno soboto slučajno Louis odprt? :unsure:

Po mojem da lahko v Louis e-mail pošlješ pa boš še najbolj ziher odgovor dobil.

Lahko pa ugibamo: "v soboto je (skoraj) ziher odprt, razen, če ni." Ker enkrat sem nekaj čul, da eno soboto ni blo odprto, sam ne vem točno... Najboljše, da druge vprašaš.

in tako naprej... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nepreverjenih govoricah :

V Trebnjem baje nova moto trgovina. Če sem prav slišal imajo robo od louis - a .

Ima kdo kaj več informacij ?

Mi je sosed nekaj omenil, sicer ni nič omenjal Louis, me pa zanima če imajo res njihovo robo. Bom preveril v ponedeljek.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis bo od ponedeljka do četrtka ta teden vsak dan odprt do od 9.00 do 24.00 :D Gremo v nočni shopping? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo mogoče ve, ali so v avstriji trgovine v petek 6.4.2007 odprte, ali imajo že praznično vzdušje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se da kje u Slovenij dobit Louis-ov katalog tko u bližin Kranja? Sj vrjetn se ga da na njihov stran naročit sam mi nč ne pomaga ker pojma nimam o nemščini!! :D

lp miha

če ga še nimaš imam 1 izvod viška :grim lokacija Šk.Loka

več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo mogoče ve, ali so v avstriji trgovine v petek 6.4.2007 odprte, ali imajo že praznično vzdušje?

6.4. je praznik samo v Nemčiji, v Avstriji pa tko kot pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga še nimaš imam 1 izvod viška :grim lokacija Šk.Loka

več na PM

Hvala za katalog pa se srečava kdaj bomo kkšno rekl :yes: !! ali je v katalogu vse kar imajo gor v trgovini al je mogoče še kj več opreme gor, ker mojo punco zanima če je kj več ženskih usnjenih jakn v katalogu ni najdla nč kj velik kar bi ji blo ušeč?!(ženske so pač zahtevne :headbang: !)

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je vse kar imajo v katalogu. Pa saj ni malo jaken, nekaj ji bo menda že ušeč :) Čene pa po Dainese, tam so hudi dizajni.. Pa cena tut :ninja: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za katalog pa se srečava kdaj bomo kkšno rekl :yes: !! ali je v katalogu vse kar imajo gor v trgovini al je mogoče še kj več opreme gor, ker mojo punco zanima če je kj več ženskih usnjenih jakn v katalogu ni najdla nč kj velik kar bi ji blo ušeč?!(ženske so pač zahtevne :headbang: !)

lp miha

a si ji pokazal un brezrokavnik z vrtnico!

to ji bo 100% všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ji pokazal un brezrokavnik z vrtnico!

to ji bo 100% všeč

ja neboš vrjel d ji je bil lih tist ušeč k je biu najbl odprt :kva2: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Louis v Avstriji jutri odprt, ali imajo kakšen praznik?

Bi šel kdo jutri zjutraj, iščem kakšnega sopotnika za zmanjšanje potnih stroškov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Louis v Avstriji jutri odprt, ali imajo kakšen praznik?

Bi šel kdo jutri zjutraj, iščem kakšnega sopotnika za zmanjšanje potnih stroškov :)

Sopotnika za zmanjšanje stroškov? :eek: Motoristi se tako ali tako otepamo sopotnikov, to pa kar enega na zadnji zic, da bo benza cenejša. :slap: Jaoooo, kam gre ta svet in mladina. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!