Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Sopotnika za zmanjšanje stroškov? :eek: Motoristi se tako ali tako otepamo sopotnikov, to pa kar enega na zadnji zic, da bo benza cenejša. :slap: Jaoooo, kam gre ta svet in mladina. .)

Eni gremo kdaj po nabavi tudi z avtomobilom, sploh kadar nameravano nabavit kaj več :)

Na motorju pa sopotnik ne hvala :) Razen če ni to moja bolša polovica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nepreverjenih govoricah :

V Trebnjem baje nova moto trgovina. Če sem prav slišal imajo robo od louis - a .

Ima kdo kaj več informacij ?

V Trebnjem je trgovina TRAMAS - Rimska cesta 6. Nekaj čelad, oblek, čevljev in drobnarije na zalogi, ostalo naročanje (tudi po LUIS katalogu). Cene dokaj ugodne :OK:

Popravljeno . Popravil jfk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva z mojo najdražjo zajadrala v beljaškega Luigija. Na pot sva se odpravila, ker se nama je ljubljanska zaloga tekstilnih jaken nekako ni dopadla, še več... NIti ene jakne ni mogla zapet. V Luigiju ji je bilo prav od osmih preizkušenih kar šest! Pa ne samo to... Dobila sva tudi hlače. Ker pa ne more biti nova samo eden, sem si še jaz kupil malo opreme... Danes sva zadevo že preizkusila. Vse OK, Cene smešne... :yea1:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo, ce gre kso u luisa u tem al pa naslednem tednu, bi mela narocilo z astranske torbe, placam ceno plus. kdorkoli?

simona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo, ce gre kso u luisa u tem al pa naslednem tednu, bi mela narocilo z astranske torbe, placam ceno plus. kdorkoli?

simona

Jst grem v soboto, če bo vse posreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo, ce gre kso u luisa u tem al pa naslednem tednu, bi mela narocilo z astranske torbe, placam ceno plus. kdorkoli?

simona

Kolko so te stranske torbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rab kkšno malenkost z Louisa, loh pove, ker grem v soboto gor, pa se da prpelat do LJ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve kdaj majo uradne ure v louisu v VILLACHU (pondelk-sobota)?

anyone?

Oj,

Louis v Villachu ima takole odprto:

ponedeljek - petek 9.00 do 19.30

sobota 9.00 do 17.00

Drugače pa najdeš Louisa na tej strani:

http://www.louis.de/_30893258a858b7accc428...liale&ID=62

Sem njihova članica, imam kartico, s katero dobivam pike in še vsako leto sem dobila bonus... zdaj bo sicer samo za eno majčko, ampak tud to je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katalog LOUIS lahko dobiš v podjetju TRG d.o.o., Ljubljana - Celovška c.150 ijn tudi naročiš vse po katalogu. Cene so po katalogu.Rok dobave 3-8 dni če imajo v Louis Hamburg na zalogi.

Naslov : TRG d.o.o.

Celovška 150

Ljubljana

tel.: 01/5001440

g. Novak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trg d.o.o. je fajn , pa tudi prijazno so in vse..

Ampak rok dobave pa ravno ni njihova vrlina..

2x sem preko njih naročil in vedno čakal 1 mesec.. Pa so bile stvari 100% na zalogi, ker je v Louisovi spletni trgovini točno označeno, ali je izdelek dobavljiv takoj, oziroma koliko časa je potrebno počakat.

Nato pa sem 2x naročil sam in obakrat dobil v enem tednu. To je šteto od dneva, ko sem oddal naročilo in prevzel pošiljko na pošti. 1 dan traja, da pošljejo potrjen predračun na mail, do 3 delovne dni gre za transakcijo preko banke in 2-3dni za pošiljanje prek DHL-a.

Pri Trgu me je poštnina obakrat prišla 10eur, pošiljka je bila težka v obeh primerih med 5-10kg.

Če pa naročiš sam, te stane poštnina za paket do 50kg s pakiranjem vred 19.95EUR. V mojem primeru sem torej na istem, če naročim sam, ker dodatnih 10EUR, me stane, če se peljem v LJ prevzet poslano robo in sem isto na 20eur. S tem, da če naročim sam, prevzamem paket na pošti 500m od doma :)

Ni pa vedno bilo tako.. Ko sem nekaj naročal pred 2 leti, je bila poštnina precej dražja. Če se ne motim je bilo 19.95EUR osnove + 2,5EUR na vsak kg. In je prišlo kar drago. Sedaj ko je pa enotna cena 19.95 z vsem skupaj za pakete do 50kg, pa nakupe definitivno raje opravim kar doma iz računalnika, plačam prek neta in dobim dostavljeno praktično na dom :)

To je samo v vednost, tistim, ki jim je Trg malo odročna varianta in za tiste, ki niso pripravljeni ravno dolgo čakat na robo. Zdi se mi, da bi se več folka odločalo za nakup prek neta, če bi vedeli da sploh ni tako drago..

Če se npr najdejo 4 kolegi, ki bi nekaj kupili, da vsak 5 eur, pa lahko za 50kg nabavijo en kup stvari, ki so jim dostavljene na dom. Celotna stvar je pa opravljena izpred domačega ekrana, brez kakršnihkoli poti. :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jutri naročim po pošti kombinezon. Lahko se pridružiš naročilu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede TRG-ja in LOUIS bom pa še jaz povedal svoje izkušnje.

Katalog so mi poslali brezplačno na moj naslov drugi dan.

Nato sem se odločil in naročil blago po mailu. Še isti dan so me poklicali po GSM in potrdili naročilo.

Po osmih dneh sem dobil SMS, da je blago pri njih. Konec tistega tedna sem šel k njim.

Blago je bilo original zapakirano - OK. Cene tako kot smo se dogovorili ob naročilu.

Nato smo se malo zaklepetali. Izvem, da so začeli prodajo z namenom, da bi kupci imeli možnost

kupiti blago po istih cenah s čimmanjšimi stroški. Stroški pošiljanja so vedno manjši, dobave pa odvisne od blaga in zalog v skladišču v LOUIS Hamburg.

Ponujena možnost se mi zdi v redu. Če se ti mudi, pa so tudi druge možnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi prinese kdo tist svinčnik za napise na gumah pobarvat v belo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil kombinezon po pošti iz Louisa. Naročil v ponedeljek, danes že tu :OK: :OK: Če bi pa plačal v ponedeljek pred 12 uro, da bi šlo nakazilo naprej že prvi dan, bi dobil pa že včeraj. Tako da vsa čast Louisu, te stvari ima res dobro poštimano.. Če ne bi bilo potrebno čakat na prenos nakazila, bi vse skupaj trajalo samo 3 dni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,jst sem bil danes v Grazu v Louisu, full ena gužva... pa večina slovencev in hrvatov je bila tam...

Šel po same drobnarije...matr,,, poberejo enga dnarja...drugače me je pa vreme lepo spremljalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je jutri (2. maj) odprto v Avstriji? Bi šel v lojza mal pogledat. Aja pa 2 kamerata še nucava za v avto iz NM, da mal benz razdelimo :) In če ima kdo še veljavno vinjeto iz NM dam rajš njemu za 2 pira.

031560846. če se kdo želi pridružit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!