Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Praznik imajo le danes, prvega. Ja, je odprto, ker je normalen delovni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznik imajo le danes, prvega. Ja, je odprto, ker je normalen delovni dan.

u napaka! si me zrajcou... spet bo bančn račun prazn, kar je od plače ustal :slap: , že kr vidm. hvala bogu, da bo spet plača hmau :yea1: .

a paj to zih?

lih fajn je jutr ena fajn furca na sporedu, nazajgrede pa še en ovink do nažga luisa da zaklučmo praznke, tko kot je treba, hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre kdo mogoče kej v Louisa v Beljak?? Bi mel za dvignt nosilce za stranske kufre za fazer-co.

Lp Matjaž

Popravljeno . Popravil mrsek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jazst bi pa imel to jakno, pa mal cvikam zarad številke. Bi naročil pri TRG d.o.o., sam najbrž pol ne menjajo, če vzameš premejhno ali preveliko, kaj? Ali pač? Imajo tam kakšno zalogo slučajno?

http://www.louis.de/_20da0095646e39ee79bbf...artnr_gr=205990

Ja a ima kdo tole jakno doma? Kakšni pa so ščitniki? So tatrdi plastični not? Na komolcih in ramenih? Jah, jeba, ne špreham dojč :(

Aja in če ima kdo tole doma, me zanima kolk imate številko (pa če mi lahko magar na PM poveste še svojo velikost in težo pls.) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jazst bi pa imel to jakno, pa mal cvikam zarad številke. Bi naročil pri TRG d.o.o., sam najbrž pol ne menjajo, če vzameš premejhno ali preveliko, kaj? Ali pač? Imajo tam kakšno zalogo slučajno?

http://www.louis.de/_20da0095646e39ee79bbf...artnr_gr=205990

Ja a ima kdo tole jakno doma? Kakšni pa so ščitniki? So tatrdi plastični not? Na komolcih in ramenih? Jah, jeba, ne špreham dojč :(

Aja in če ima kdo tole doma, me zanima kolk imate številko (pa če mi lahko magar na PM poveste še svojo velikost in težo pls.) :fredy:

Oj,

jaz imam sicer usnjeno Probiker jakno in hlače, 2 moja kolega pa imata take jakne kot je v linku. Ščitniki so notr trdi, na komolcih in ramenih... oba jo hvalta, da je dobra. Za cifro žal ne vem, je pa vsekakor dobr se zapeljat v Villach in tam probat, itak ni daleč. Lahk ti grem za prevajalko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi pa tut men kdaj prov prslo :P

A dej :grim ... mogoče se bi pa dal zment :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 moja kolega pa imata take jakne kot je v linku.

Bok!

Emmm.... iz kje pa sta ta dva tvoja kolega? Iz LJ mogoče ali kje blizu? LOL jazst sem večkrat tam (jutri tudi), a bi blo možno, da pridem pogledat jakno tja? Sam da vidm kako izgleda? Ne da se mi samo zarad tega v Graz, ker bom ponucal tolk benza + vinjeta da je brez veze. Sicer imam nekaj kolegov s katerimi bi si delili stroške, ampak noben noče it pred 15. Do takrat pa se bojim, da bodo vse te jakne prodali... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meiner Meinung nach se ti te jakne ne splača vzeti, ker za 10 EUR več dobiš od Cycle spirit jakno (prav tako v Louisu) ki ima tudi na rokavih pasove na ježke namesto gumbov, kar precej olajša zategovanje :yes: ; sva gledala z mojo madam vse mogoče jakne in je ta omenjena najbolje pasala. pa še res dobra je - preizkušeno.

Aja; če si iz Šentjerneja na Dolenjskem, potem ti je po moje bližje Villach - via Korensko sedlo, ne rabiš niti vinjete, kilometrov iz LJ pa je ca. 100

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meiner Meinung nach se ti te jakne ne splača vzeti, ker za 10 EUR več dobiš od Cycle spirit jakno (prav tako v Louisu) ki ima tudi na rokavih pasove na ježke namesto gumbov, kar precej olajša zategovanje :yes: ; sva gledala z mojo madam vse mogoče jakne in je ta omenjena najbolje pasala. pa še res dobra je - preizkušeno.

Aja; če si iz Šentjerneja na Dolenjskem, potem ti je po moje bližje Villach - via Korensko sedlo, ne rabiš niti vinjete, kilometrov iz LJ pa je ca. 100

Pozdravljeni,

berem vaše komentarje in nasvete. Tudi sam se lahko pohvalim, da sem pred prvomajskimi prazniki zapeljal ženo v Villach - trgovino Luise. Izbrala si je jakno in hlače znamke Cycle spirit. Odštel sem dobrih 250 EUR. (jakna 140 in hlače 110).Z novo garderobo je zelo zadovoljna. Veliko kilometrov sva že prevozila, od žene pa na

račun novitete dežujejo le same pohvale :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

Emmm.... iz kje pa sta ta dva tvoja kolega? Iz LJ mogoče ali kje blizu? LOL jazst sem večkrat tam (jutri tudi), a bi blo možno, da pridem pogledat jakno tja? Sam da vidm kako izgleda? Ne da se mi samo zarad tega v Graz, ker bom ponucal tolk benza + vinjeta da je brez veze. Sicer imam nekaj kolegov s katerimi bi si delili stroške, ampak noben noče it pred 15. Do takrat pa se bojim, da bodo vse te jakne prodali... :(

Preberi PS - če te zanima.

Popravljeno . Popravil jfk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno prošnjo če mi kdo najde na Louisovi strani bat in batne obročke za Kawasaki KLR 650 l.87 sem iskal pa nisme našel nič.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno prošnjo če mi kdo najde na Louisovi strani bat in batne obročke za Kawasaki KLR 650 l.87 sem iskal pa nisme našel nič.

Hvala.

Tega pa pri LOUIS-u ne boš našel :nono:

Pobaraj zastopnika ali pa Ebay ali pa kaj drugega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno prošnjo če mi kdo najde na Louisovi strani bat in batne obročke za Kawasaki KLR 650 l.87 sem iskal pa nisme našel nič.

Hvala.

Oj,

poglej še pri Hein Gericke, ki je malo naprej od Louisa v Villachu. Tam sem za svoj motor našla dele, ki jih Louis ni imel:

http://heingericke.at/pages/shops/ShopVillach.htm

Čao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kaksne izkusnje s stevci, ki jih majo v louisu? Majo jih kar nekaj pa me zanima kako je z montazo. Mam hondo hornet 600 letnik 01 pa nikjer ne najdem rabljenih originalnih.

A ma mogoce kdo take stevce A dela vse ok? Kako se to nastavi?

kdo bi to lahko montiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno prošnjo če mi kdo najde na Louisovi strani bat in batne obročke za Kawasaki KLR 650 l.87 sem iskal pa nisme našel nič.

Hvala.

Ni lih iz louisa, je iz geiwiz-a.

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Kaj iz geiwiz-a pošiljajo v slo.

ja pošiljajo, jest sem med zimo naročil cilinder+bat+ležaje, pa me je poštnina prišla 38€ :blink:

Je pa potrebno denar nakazati vnaprej, pa potem dobiš dele v roku 5ih dni :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi si kupil nekaj orodja (rezalnik navojev -20€, momentni ključ - 20€, izvlekač 4€, ...) pa me zanima ali ima kdo izkušnje s tem orodjem iz Louisa. Vem, da je kvaliteta primerna ceni, a zanima me primerjava z recimo Interdiskontom, ki ima avstrijsko orodje Müllner in so nekaj dražji. Ker orodje uporabljam vsakih nekaj mesecev-let ne rabi biti trpežno, vsaj nekajkratno uporabo pa le lahko prenese.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš kupovat orodje si kupi unior ali pa proxxon. Nikoli ti ne bo žal. Poceni orodje je neuporabno in boš z njim samo poškodoval vijake, z navojnimi čeljustmi si pa ne boš mogu pomagat, ker niso iz pravega jekla.

Samo moj nasvet. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

A kdo ve, ali se da v Louisu kupit darilni bon (za darilo kolegu motoristu za rojstni dan)?

Hvala in lep dan,

Beti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!