Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

kje si biu prej :headbang:

sem že anroču, drugač pa hvala za info bomo za drugič vedl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RABIM POMOČ! danes bil v louisu in kupil probikerjove škornje, ko ji doma sprobam opazim da je šla zadrga rakom žvižgat :headbang: :angry: zdej pa prosim da če bo kdo v kratkem hodil v louisa da bi vzel moje škornje in jih nesel reklamirat. lepo prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač se pa dobi vso robo iz louisa v tramasu v trebnjem, cene so iste kot v katalogu. .)

Ka vse iz louisa majo al kak - uvažajo od gor al ka majo - trgovina?...

Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo kdo kj hodu v Louisa v bliznji prihodnosti pa da je kje iz okolice ljubljane, pa ce mu ni tezko prnest eno jakno za boljso polovico (Vem model, barvo in velikost :rolleyes: ) nj mi poslje PM. Prispevam par ojrof in kaksn pir :)

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RABIM POMOČ! danes bil v louisu in kupil probikerjove škornje, ko ji doma sprobam opazim da je šla zadrga rakom žvižgat :headbang: :angry: zdej pa prosim da če bo kdo v kratkem hodil v louisa da bi vzel moje škornje in jih nesel reklamirat. lepo prosim!

Obstaja možnost izleta tja gor v roku 14 dni.. Ampak ni še nič gotovo, če bomo šli ti pošljem PM, če ne boš že rešil do takrat.. Pomoje je najbolje da čimprej, da ne boš zamudil kakšnega roka.

Drugače pa je zadrga pri Probikerjevih škornjih šla tudi pri meni. Nosil sem jih 2 sezoni po cca 6k na sezono. Zgleda, da zadrge niso ravno močna točka te znamke. Sem pa popravil kar sam doma, tako da so še uporabni, drugače sem jih pa itak zamenjal z Oxtarjem :) Vsekakor boljša kvaliteta, so pa seveda tudi boljši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja možnost izleta tja gor v roku 14 dni.. Ampak ni še nič gotovo, če bomo šli ti pošljem PM, če ne boš že rešil do takrat.. Pomoje je najbolje da čimprej, da ne boš zamudil kakšnega roka.

Drugače pa je zadrga pri Probikerjevih škornjih šla tudi pri meni. Nosil sem jih 2 sezoni po cca 6k na sezono. Zgleda, da zadrge niso ravno močna točka te znamke. Sem pa popravil kar sam doma, tako da so še uporabni, drugače sem jih pa itak zamenjal z Oxtarjem :) Vsekakor boljša kvaliteta, so pa seveda tudi boljši :)

a boš v temo škornji napisal kako si popravil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cetrtek, 07.06.2007, praznik v AUT in PL, delno v D in CH.

da ne bo kdo pred zaprtimi....... no saj veste. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bo treba najbrž v kratkem gor :doze:

A je kdo že kupil dvo delni dežni kombinezon gor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bo treba najbrž v kratkem gor :doze:

A je kdo že kupil dvo delni dežni kombinezon gor :?

nop, sem pa kupila njihovega celega in je kar fajn... sploh se me pa na kilometer vidi, ker je tko fajn oranžne barve :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bo treba najbrž v kratkem gor :doze:

A je kdo že kupil dvo delni dežni kombinezon gor :?

Jaz. Temeljito ga še nisem sprobal, sem se le enkrat peljal po dežju od servisa domov in ni nič spustil. Sem pa takrat dobil modro-črnega in je precej temen. Bo očitno treba imeti v močnem dežju kar varnostni brezrokavnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja možnost izleta tja gor v roku 14 dni..

Sprememba plana, zaenkrat odpade izlet v Louis.

a boš v temo škornji napisal kako si popravil???

Bom, pa še fotko bom pripopal zraven, ampak nimam škornjev doma, jih mam spravljene na podstrešju pri starih starših, grem pa itak jutri tja, tako da bom lahko poslikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še tukaj vprašal, ali kdo ve če je crazy moto mania uvoznik za slovenijo iz louisa? Je že kdo naročeval preko spleta pri njih in kako poteka, koliko časa in kakše so cene poštnin. Imam kar nekaj stvari za naročiti in sem videl da so slike iz louisa in podobno.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Če kdo išče naročilo po pošti iz louisa se lahko obrne tudi na MotoMario-ta iz Velenja baje ni nobenega problema z pošiljkami. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še tukaj vprašal, ali kdo ve če je crazy moto mania uvoznik za slovenijo iz louisa? Je že kdo naročeval preko spleta pri njih in kako poteka, koliko časa in kakše so cene poštnin. Imam kar nekaj stvari za naročiti in sem videl da so slike iz louisa in podobno.

Hvala

LP

Ni uvoznik..

In kolikor sem gledal, so nekatere stvari pri njih dražje kot pri Louisu. Če bi se rad poslužil takšnega nakupa, se raje oglasi pri podjetju TRG d.o.o. v Lj, kjer so vse cene identične tistim v katalogu, vključno z aktualnimi znižanji. Poštnine ni veliko, max 10eur, če naročiš večjo količino.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri dopoldne grem v lojzeta narest reklamacijo za škornje. pokvarjena zadrga. ali je možna da bodo kakšne težave oz mi nebodo hoteli zamenjat? ma kdo kake izkušnje? aja kupljene so bile v petek prejšni teden, in nikoli rabljene. imam pa seveda tudi račun...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri dopoldne grem v lojzeta narest reklamacijo za škornje. pokvarjena zadrga. ali je možna da bodo kakšne težave oz mi nebodo hoteli zamenjat? ma kdo kake izkušnje? aja kupljene so bile v petek prejšni teden, in nikoli rabljene. imam pa seveda tudi račun...

99,99999 % ne bo težav, samo če imaš račun. Vem za MS-jevca, ki je kupil čelado pri lojzu v nemčiji in jo vrnil v Avstriski trgovini, ker mu ni ustrezala. Brez problemov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pa zadnjič zraven, ko je ena avstrijka prinesla nazaj kombinezon od sineta. Kokr sm zastopu naj bi mu prodali različni številki hlač in jakne tako, da je bila zadrga postrani(vse etikete so bile že dol vzete iz kombinezona). Mal se je pobunla pa so zadevo v roku 2-eh minut rešil. Mislim, da res ne bi smelo bit problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri dopoldne grem v lojzeta narest reklamacijo za škornje. pokvarjena zadrga. ali je možna da bodo kakšne težave oz mi nebodo hoteli zamenjat? ma kdo kake izkušnje? aja kupljene so bile v petek prejšni teden, in nikoli rabljene. imam pa seveda tudi račun...

Ne bo nobenih težav, so ustrežljivi in korektni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cetrtek, 07.06.2007, praznik v AUT in PL, delno v D in CH.

da ne bo kdo pred zaprtimi....... no saj veste. :)

o, hvala.. uporabna informacija. je bil v planu izlet... pa očitno ne bo.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo prišel domov. ko sem prinesel škornje mi jih je hotel normalno brez pomislekov zamenjati samo je zamnjkalo teh modelov, tko mi je rekel naj izberem katere druge, pa mi niso nebeni ugajali (ali cena ali kvaliteta oz namenbnost) tako sem čisto mimo grede prašal ali je možno da dobim denar nazaj, in je rekel da lahko brez problema :eek: tko sem vzel denar in kupi še par malih stvari. lah samo rečem, louis :worship: :worship: :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tako nekako. Prideš v trgovino, trgovcu pokažeš kaj iz kataloga hočeš met, oni naročijo (lahko s hitro pošto, če nujno rabiš kaj - v tem primeru plačaš poštnino, drugače ne), robo nato prevzameš v trgovini. Cene pa so kot v katalogu. Naročijo pa lahko menda vse iz kataloga. Fajn, ne? :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo kaj gor med tem vikendom iz okolice mbja oz. da gre čez mejni prehod šentilj pa naprej. rabil bi disk ploščice če je kje kakšen kandidat mi naj na pm napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo kaj gor med tem vikendom iz okolice mbja oz. da gre čez mejni prehod šentilj pa naprej. rabil bi disk ploščice če je kje kakšen kandidat mi naj na pm napiše.

uf kaj nisi prej reko jaz sem bil v petek tam...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!