Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

kupil in sprobal.. morem rečt da je vredno svojega dnarja in tud kar dobro služi svojemu namenu.

ni mi žal..

edino kar je, izbira oz. številk ni (vsaj za moške, za ženske se je še našlo par komadov)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem danes po 14. uri v Villach v Louisa, tako da lahko komu katalog prinesem, pa od Hein Gericke tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni prosim prines ker nimam interneta da bi pogledal na njihovo stran... :whistle:

Evo, mam Louisov katalog in še kakega viška. Javi se mi na PM, da se zmeniva kje in kdaj ga prevzameš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mam Louisov katalog in še kakega viška. Javi se mi na PM, da se zmeniva kje in kdaj ga prevzameš.

No, katalogi so pri meni pošli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa še jst 1 katalog viška.

če gre kdo v luisa... bi rabila še 2 stvari, ki jih zadnjič niso imeli. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!

Folk, sam ne naročat iz louisa prek podjetja TRG d.o.o. V tem času, dokler ti oni kej zrihtajo s tam gor, bi pršou že peš tja in nazaj. Najprej je od naročila do tega, da so me poklicali trajalo cca 5 dni. Relativno hitro, sem bil presenečen. Ampak so zajebal naročilo, naroču sm 2 PARA žmigavcev, oni so mi naročl pa 2 ŽMIGAVCA. Smo popravil naročilo tako kot mora bit in smo se zmenil, da mi pošljejo vse skupaj. Prčakvau sem, da bo vsaj v 7 dneh to prišlo. KU*AC! Po treh tednih al celo 4ih me je prejšnji četrtek poklicu, da so žmigavci pri njih, če bom kaj hodil v lj al mi jih naj pošlejo. Povem naj pošlejo, plačilo po povzetju. Žmigavcev nisem prejel še danes. Ponavadi blago pride po pošti v max 2 delavnih dneh. Minili do že 4-je delavni dnevi, žmigavcev od nikoder....

Verjamem, da traja malo dlje in oni naročijo iz avstrije šele takrat, ko imajo polno naročilo, zato, da ne naročajo za vsakega posebej, ker bi bilo tudi za njih predrago. Ampak to ni več v mejah normale. Zdej je že več kot 1 mesec odkar smo se zmenili za naročilo (okol 28. maja). Pa še takrat, ko jih oni dobijo mi jih pa očitno al nočejo poslat al pa iz malomarnosti enostavno pozabijo...

:glare: :angry:

Upam, da bodo sploh prišli...danes jim pošljem še en mail, kaj se grejo... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na kraj pameti ne pade, da bi tle naročala... se zapeljem v Villach (to mam slabih 100 km), si vse lepo ogledam, pogovorim (če rabim nasvet), plačam in še pike si nabiram z njihovo kartico... s tem pikam sem že 2x koristila bon za ca. 30 eur, kar je pa tudi fino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 17ih jit sam v celovec iz Novega mesta? :rolleyes: :whistle: zarad para žmigavcev?

ko si enkrat neodvisen od drugih, to ni problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 17ih jit sam v celovec iz Novega mesta? :rolleyes: :whistle: zarad para žmigavcev?

ko si enkrat neodvisen od drugih, to ni problem.

ok, jaz pač zase govorim, ki sem kar nekaj časa že polnoletna, samostojna in pa seveda bližje kot ti :rolleyes:

se pa probaj zmenit s kom kdaj in greste skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s tem pikami. Kdaj se dobi popust in na katere izdelke?

Vem, da piše na njihovi strani vendar ne znam Nemško.

Na blagajni najprej izpolneš obrazec in takoj dobiš srebrno kartico ter 150 pik, potem pa dobiš za vsak plačan evro 3 pike (pri zlati kartici dobiš 6 pik za evro - dobiš jo po zbranih 5000 pik, pri platinasti pa 8 pik za evro - dobiš jo po zbranih 10.000 pik). Seveda moraš ob vsakem nakupu imet s sabo kartico, da se ti pike na njej seštevajo. Na vsake 6 mesecev imajo obračun pik in ti pošljejo na dom specifikacijo in bonus.

Še to... pike dobiš na celoten znesek plačila, torej na vse kar tam kupiš (ne le določene izdelke).

še link, če koga zanima: http://www.louis.de/_20ac153febcb10d252926...p?topic=funcard

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno jo lahko na tej strani tudi naročiš... samo nimajo možnosti izbire Slovenija... :unsure:

Sem jim takoj poslala mail preko kontaktnega obrazca njihovih kupcev ... upam, da se kmalu zmigajo in dodajo Slovenijo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

zadnjič sem bila prvič v luisu... pustila sva jim kr neki €€... škoda ker nisva imela kartice... malo sem klicala okoli, če bi jo kdo imel za posodit, vednar nisem našla nikogar :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na blagajni vzameš prospektek, ga izpolniš in v roku 14 dni dobiš kartico na dom :) (jaz sem jo dobil po enem tednu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na blagajni vzameš prospektek, ga izpolniš in v roku 14 dni dobiš kartico na dom :) (jaz sem jo dobil po enem tednu).

... in to je tudi edina možnost, da dobiš kartico, ker so me pravkar klicali iz Louisa in povedali, da žal Slovenije ne morejo dodati, tako da edino v njihovi trgovini. Itak na blagajni izpolneš prijavnico, takoj dobiš tistih 150 pik in še zraven pike takratnega nakupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

zadnjič sem bila prvič v luisu... pustila sva jim kr neki €€... škoda ker nisva imela kartice... malo sem klicala okoli, če bi jo kdo imel za posodit, vednar nisem našla nikogar :wacko:

Pri samem nakupu ti kartica ne bi ne vem koliko pomagala. Oz bi pomagala lastniku kartice, ker bi si naštancu pike gor. 2x letno naredijo sumasumarum pik (ojrov), ki jih imaš v dobrem. Da bi ti pa ker svoje pike šenkal, pa dvomim ;)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!