Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Ta rudeč avtomat ste 100% narobe priklopili (zamenjali pole) zato ni delalo,namreč treba je pazit,da se da B+ to je tok št 15 (kontakt) na številko 49+ in kabel ki gre na stikalo žmigavcev(levo & desno) na št. 49a. Ta avtomat mora delovati saj je za vse žmigavce z žarnicami od 1-30W OK.

PS. nemešaj ljudi in nebrazdajte po elektriki,zato večkrat kakšen motor ZGORI lani je eden v Šmarjeti pri Nm, nažalost BMW, seveda servisiran pod kozolcem in inštalacija je bikla pred tem popravljana -pazi, da tvoj zic nepostane prevroč,dobro bi bilo,da daš to tvojo mojstrovino nekemu elektrikarju v upogled OK.

Hvala za nasvet... prvega je strokovnjak tako za elektriko kot za mojo vrsto motorja probal na vse načine priklopit in vedno isti rezultat... za tiste 4 pa sta bila 2 električarja zraven in enega sem lepo sama nadomestila, ker mi niti kablov ni znal zvezat tako kot je treba in bi mi res lahko kaj pod zicom zagorelo ...

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet... prvega je strokovnjak tako za elektriko kot za mojo vrsto motorja probal na vse načine priklopit in vedno isti rezultat... za tiste 4 pa sta bila 2 električarja zraven in enega sem lepo sama nadomestila, ker mi niti kablov ni znal zvezat tako kot je treba in bi mi res lahko kaj pod zicom zagorelo ...

Samo še tole: namreč,če prvič napačno priključiš :headbang: je avtomat FUČ (a razumeš) in je treba NOVEGA -ker je to elektronika in NEPRENESE napačne priključitve :headbang Mogoče so ti prodali neizpraven avtomat(nekdo montiral in ga vrnil v trgovino) ,tako kot bodo tvojega naprej prodali, ali je kriv tvoj strokovnjak špecijalist za dotično znamko,ki montira avtomat na vse načine samo šeme na avtomatu NEZNA brat ali nezna preverit (pravilno) kateri kabel kam gre . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še tole: namreč,če prvič napačno priključiš :headbang: je avtomat FUČ (a razumeš) in je treba NOVEGA -ker je to elektronika in NEPRENESE napačne priključitve :headbang Mogoče so ti prodali neizpraven avtomat(nekdo montiral in ga vrnil v trgovino) ,tako kot bodo tvojega naprej prodali, ali je kriv tvoj strokovnjak špecijalist za dotično znamko,ki montira avtomat na vse načine samo šeme na avtomatu NEZNA brat ali nezna preverit (pravilno) kateri kabel kam gre . :OK:

Hvala... mam že izkušnje s takimi stručkoti, ki potem zadeve ne znajo zrihtat... ker pa že od malih nog šraufam vse sorte, tud motor, me glih ni mogel speljat na led... ni vsaka bjonda pač "bjonda" :rolleyes: Zdaj je urejeno, vse dela kot treba... ob naslednjem problemu, bom pa mogoče tebe mal povprašala :worship: hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala... mam že izkušnje s takimi stručkoti, ki potem zadeve ne znajo zrihtat... ker pa že od malih nog šraufam vse sorte, tud motor, me glih ni mogel speljat na led... ni vsaka bjonda pač "bjonda" :rolleyes: Zdaj je urejeno, vse dela kot treba... ob naslednjem problemu, bom pa mogoče tebe mal povprašala :worship: hvala

Ni problema samo vprašaj,lahko tudi na GSM ali po meilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema samo vprašaj,lahko tudi na GSM ali po meilu.

Cool, hvala ... vendar upam, da glih ne bo spet kak problem, ker sem že skoraj doktorat iz tega motorja naredila... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool, hvala ... vendar upam, da glih ne bo spet kak problem, ker sem že skoraj doktorat iz tega motorja naredila... :evilgrin:

Jaz šraufan ŠELE 41 let in vsak dan je kaj novega,če drugo ne :devil: te pa kakšna stranka mal podkur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Prüfungen: ohne ECE"

... za uporabo na motorju :hmm: :nono:

rabim za uporabo na mopedu (oldtimer tomos avtomatik) za po mestu ker imam kar nekaj čelad z ECE pa mi nekak ne sedejo za na moped. zadovoljen? :headbang:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje jo lahko naročiš???

Malo pozno, a vseeno. Na Louisovi strani ->Jetzt neu registrieren -> Jetzt registriren .... V rubriki Land že imajo Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno, a vseeno. Na Louisovi strani ->Jetzt neu registrieren -> Jetzt registriren .... V rubriki Land že imajo Slovenijo.

Ja, pa ne za njihovo kartico naročit ... za kaj drugega mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ne za njihovo kartico naročit ... za kaj drugega mogoče.

A si probala? S tem ko naročiš Louis-Kundennummer dobiš tudi kartico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne rabis narocat preko interneta.

Kontaktna oseba v SLO je Mirko Novak, 041/360459, mirko.novak@podjetje-trg.si

Narocis mu kar rabis, on pa naroci direkt v Louis - Hamburg v Nemcijo.

Postnine 2. 95 EUR ali pa 0 EUR, placas pa ko roba pride.

Zadnjič sem naročil dve čeladi v akciji v TRG-ju. Blago je bilo dobavljeno v osmih dneh, original zapakirano by Nolan. Cena ista kot smo se dogovorili ob naročilu. Rekli so mi, ker gre blago iz central skladišča, je včasih treba malo počakat.

Povrh sem dobil še okvirček za reg. tablico – GRATIS.

Ker se mi skoraj nikoli ne mudi, naročam kar v TRG-ju in sem zadovoljen.

Tako je to, ejga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si probala? S tem ko naročiš Louis-Kundennummer dobiš tudi kartico.

Nisem probala, ker sem njihova stranka že nekaj let in sem jih glede tega kontaktirala, pri čemer so mi lepo razložili (na sedežu podjetja v Nemčiji), da se kartica preko interneta ne da naročit, edina možnost je z obrazcem na blagajni.

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem naročil dve čeladi v akciji v TRG-ju. Blago je bilo dobavljeno v osmih dneh, original zapakirano by Nolan. Cena ista kot smo se dogovorili ob naročilu. Rekli so mi, ker gre blago iz central skladišča, je včasih treba malo počakat.

Ne vem, zakaj bi Nolanove čelade v Louisu kupoval, če so pri nas cenejše. pa še brezplačen servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj bi Nolanove čelade v Louisu kupoval, če so pri nas cenejše. pa še brezplačen servis...

točno tako. če je čelada kupljena v slovenski nolanovi mreži oz. če ima podjetje compac z njimi pogodbo, potem oni brezplačno servisirajo izdelek. drugače je potrebno nekaj plačat oz. pošljejo v državo, kjer si to ti nabavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem probala, ker sem njihova stranka že nekaj let in sem jih glede tega kontaktirala, pri čemer so mi lepo razložili (na sedežu podjetja v Nemčiji), da se kartica preko interneta ne da naročit, edina možnost je z obrazcem na blagajni.

Glej, jaz sem pa probal, brez, da bi kontaktiral s komerkoli iz Louisa. Sem mislil, da ne bo nič, ker še niso imeli v rubriki Slovenije. Ampak po enem tednu, ko sem že pozabil na njih, je prišla kuverta iz Hamburga (sedež podjetja) v kateri je bila kartica in začetnih 150 točk. Naročil sem pa tako, kot sem že prej opisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, jaz sem pa probal, brez, da bi kontaktiral s komerkoli iz Louisa. Sem mislil, da ne bo nič, ker še niso imeli v rubriki Slovenije. Ampak po enem tednu, ko sem že pozabil na njih, je prišla kuverta iz Hamburga (sedež podjetja) v kateri je bila kartica in začetnih 150 točk. Naročil sem pa tako, kot sem že prej opisal.

ok, whatever...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, whatever...

Čau!jz sm dobu kartico prek prijave na blagajni ob nakupu.pa nisem čist pokapiral kako izgleda s temi pikami.mi lahko kdo razloži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau!jz sm dobu kartico prek prijave na blagajni ob nakupu.pa nisem čist pokapiral kako izgleda s temi pikami.mi lahko kdo razloži?

na strani 85 imaš moj post o tem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motogirl... A moraš te pike za zlato al' pa platinasto kartico nabrat v pol leta al to pomenim, da dobiš naslednjop kartico takrat, ko vseh pik skupaj nabereš dovolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem probala, ker sem njihova stranka že nekaj let in sem jih glede tega kontaktirala, pri čemer so mi lepo razložili (na sedežu podjetja v Nemčiji), da se kartica preko interneta ne da naročit, edina možnost je z obrazcem na blagajni.

jz sm na njihovi strani, kjer je obrazec za kartico kr nek zravn napisov SLOVENIA, pa kr avstrijo sm drgač izbrau. In po dobrem tednu dni je kartica prišla do mene :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne rabis narocat preko interneta.

Kontaktna oseba v SLO je Mirko Novak, 041/360459, mirko.novak@podjetje-trg.si

Narocis mu kar rabis, on pa naroci direkt v Louis - Hamburg v Nemcijo.

Postnine 2. 95 EUR ali pa 0 EUR, placas pa ko roba pride.

Zadnjič sem naročil dve čeladi v akciji v TRG-ju. Blago je bilo dobavljeno v osmih dneh, original zapakirano by Nolan. Cena ista kot smo se dogovorili ob naročilu. Rekli so mi, ker gre blago iz central skladišča, je včasih treba malo počakat.

Povrh sem dobil še okvirček za reg. tablico – GRATIS.

Ker se mi skoraj nikoli ne mudi, naročam kar v TRG-ju in sem zadovoljen.

Tako je to, ejga!

Samo v opozorilo.. Pri trgu narocil 3x dvakrat cakal skoraj 1 mesec, enkrat se vec.. Zame je to predolgo, zato sedaj narocam sam. Tam sem placal postnino 10eur, bile so posliljke med 5 in 10kg.. Ce pa sam narocim je pa sicer 20eur (do 50kg), ampak je blago prej kot v enem tednu od oddaje narocila na domaci posti. Ni treba niti v Lj iskat hodit :) Blago gre pa iz centralnega skladisca v Hamburgu itak v vsakem primeru, tudi ce narocis sam. Skratka ponajdes se enega kolega, da si delis postnino, pa imas za isti denar blago veliko prej na domacih vratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motogirl... A moraš te pike za zlato al' pa platinasto kartico nabrat v pol leta al to pomenim, da dobiš naslednjop kartico takrat, ko vseh pik skupaj nabereš dovolj?

Ob koncu obračunskega obdobja ti pogledajo koliko pik si zbral in če si dosegel dovolj za kartico višjega nivoja, ti jo kar zraven pošljejo + bon za znesek, ki si ga lepo nabral s pikami. Po moje se ti to šteje 6 mesecev od pridobitve kartice (da ni tako kot pri Mercatorju, kjer imajo določena 2 datuma do kdaj lahko zbiraš pike).

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!