Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Samo v opozorilo.. Pri trgu narocil 3x dvakrat cakal skoraj 1 mesec, enkrat se vec.. Zame je to predolgo, zato sedaj narocam sam. Tam sem placal postnino 10eur, bile so posliljke med 5 in 10kg.. Ce pa sam narocim je pa sicer 20eur (do 50kg), ampak je blago prej kot v enem tednu od oddaje narocila na domaci posti. Ni treba niti v Lj iskat hodit :) Blago gre pa iz centralnega skladisca v Hamburgu itak v vsakem primeru, tudi ce narocis sam. Skratka ponajdes se enega kolega, da si delis postnino, pa imas za isti denar blago veliko prej na domacih vratih.

danes je gospod tam rekel, da pri njih ni več poštnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, tole bo zgledalo kot "kako vzgem motor na kable", pa vseeno... :whistle:

Vceraj sva z mojo nabavla v Louisu en kup stvari zase in za druge.Trgovka nama je se razlozila, ker sva tako cudno gledala, kaj brska po stvareh, da isce plasticne varnostne magnetke, da kak nebi ostal na robi...In glej ga hudica bež malega - eden je ostal na moji novi poletni celadi :photo: ...

Sem sel takoj sprobat, tko da se vam v info, 24 ur benza v Kranju je varovana - hudic mali je zacel piskat takoj, ko sem vstopil skozi vrata :headbang: , se dobro, da me trgovci poznajo in vedo, da nisem lopov :friend1: .

Ma kdo kako idejo, pozna koga v kaki trgovini na gorenjskem, da bi lahko jst tja prsu z racunom in celado, al moram res nazaj v Louisa?

Tks!

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ravno preveril, na zalost je na celadi za Pervy-a tut pozabla snet... :slap: ...bom sel kar do Intersporta, ce se me bodo usmilili... :grim

(Pervy, se mas cas, da se odlocis al hoces piskat al ne... :naughty: )

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ravno preveril, na zalost je na celadi za Pervy-a tut pozabla snet... :slap: ...bom sel kar do Intersporta, ce se me bodo usmilili... :grim

(Pervy, se mas cas, da se odlocis al hoces piskat al ne... :naughty: )

Lp!

Flight

a piska na banki? pol mi pusti gor, to bo cool!!!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a piska na banki? pol mi pusti gor, to bo cool!!!!!!! :evilgrin:

pa reč kolegu naj s kamero posname reakcijo varnostnikov.. ampak ti morš začet tečt stran :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, nic ne bo z drazenjem varnostnikov :grrr

Prijazni prodajalki v stacuni sta mi brez problema odstranili pa se zraven razlozili, da je neverjetno koliko folka pride z enakim problemom in to ravno iz Avstrije... :?

Jst sem se pa se bal ,da bom tretiran kot kriminalec... :lol:

Lp!

flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj delim še to neljubo izkušnjo z ljudstvom; sicer se bolj zadeva Pošte, pa vseeno je povezano tudi z Louisom.

27.06. sem naročil zaščito motorja v Louisovi spletni trgovini; dva dni kasneje nakazal denar; po dveh delovnih dnevih so me obvestili po mailu, da je stvar šla iz njihovega skladišča v Hamburgu.

V ponedeljek 16.07. sem jim poslal mail, v katerem sem vprašal koliko časa traja, da paket pride iz Nemčije na moj naslov, ker ga ševedno nisem dobil.

V torek 17.07. ob 11h me je poklicala gospa iz Louisa, ki mi je povedala da mi je Pošta poskusila vročiti paket 09.07 (!!!!!!!).

Povedal sem ji, da čeprav nisem bil doma, bi verjetno moral imeti v nabiralniku vsaj obvestilo o prispelem paketu. Povedala mi je številko paketa in začelo se je iskanje le-tega.

Po klicanju na Pošto Slovenije, so me znotraj hiše prevezali na vsaj 5 različnih številk, vsakemu od zaposlenih sem razložil 10 minut dolgo zgodbo, (drugi osebek h kateremu sem padel v pisarno mi je celo rekel, da so mi paket vročili!!!!!) na koncu pa mi je zadnji osebek h kateremu so me prevezali povedal naj se obrnem na svojo pošto (1122).

Hudo ziritiran sem poletel na Pošto v BTC, kjer me je seveda čakal paket.

PBS za postrelit :rtfm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebe se njim še za tvoj paket :whistle: ......Čeprav ne bi smelo bit tako :nono: So namreč državna firma :headbang:

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri popoldne, okoli štirih grem iz Žalca v Gradec, direkt mimo Louisa. Če kdo želi, lahk gre zraven, in ga pri Louisu odložim, in čez kako uro spet poberem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes uspešno rešil reklamacijo rokavic. Vanuci-jeve rokavice Racing sem kupil pred cca mesecem. Na zadnji poti sem jih vtaknil v poln top case in jih tam pod pritiskom pustil na soncu 3-4 ure . Ko sem odprl kovček so mi oči skoraj padle iz jamic :eek: . Plastična zaščita členkov se je na vročini namreč pregrela in sploščila .

Rokavice sem seveda brez problema zamenjal z drugimi (Probiker) . Podoben model mi je zdržal 3 sezone :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne bomo samo naših štacun pljuvali, moj vtis iz zadnjega obiska v Lojzetu:

Kot opisano v temi o mazanju verig, sem se odločil, da se na povratku z dopusta mimogrede ustavim v Beljaku pri njih in dokupim dvojni injektor. Že od daleč je viden v stekleni vitrini ob pultu, kjer trgovci izdajajo tehnično robo iz skladišča. Ob pultu sta bila oba trgovca zasedena s strankami, okoli pa je španciral model - trgovec v uniformi, ki se je zaradi svoje podobnosti s Schumaherjem tudi vedel podobno. Počasi je obiral ovinke okoli polic in "čohal muda". Ko je le uspel pribrzeti mimo mene je povprašal kaj želim in sem mu v angleščini povedal, da pač samo ScottOilerjev Dual injektor. Po nekaj sekundnem debelem buljenju in potem po mojem konkretnem pokazanju s prstom v vitrino, je poudarjeno prebral napis iz škatle, češ kakšna je pravilna izgovorjava in potem izjavil da bo to uredil njegov "kolege" in po obratu na peti odbrzel čohati drugo modo za naslednjo stalažo. Ker sem imel še nekaj minut časa, sem njegovo čohanje lahko ves čas opazoval. V pol ure, kolikor sva z Lady visela v štacuni, ni naredil NIČ!

Seveda mi je dodatno zakuhalo, ko sem potem, ko je bil prost naslednji prodajalec, videl, da je bilo potrebno injektor le vzeti iz zaklenjene vitrine in ga dati stranki, da ga odnese do blagajne. Nobenih varnostnih zaponk, posebnih vrečk s kodo ali zaprtih škatel, kot jih dajo za svečke ipd.!

Še dobro da je trgovina klimatizirana, sicer bi se takrat meni začelo kaditi iz ušes.

Za ostale stalne prodajalce pa lahko izrazim le pohvalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v opozorilo.. Pri trgu narocil 3x dvakrat cakal skoraj 1 mesec, enkrat se vec.. Zame je to predolgo, zato sedaj narocam sam. Tam sem placal postnino 10eur, bile so posliljke med 5 in 10kg.. Ce pa sam narocim je pa sicer 20eur (do 50kg), ampak je blago prej kot v enem tednu od oddaje narocila na domaci posti. Ni treba niti v Lj iskat hodit :) Blago gre pa iz centralnega skladisca v Hamburgu itak v vsakem primeru, tudi ce narocis sam. Skratka ponajdes se enega kolega, da si delis postnino, pa imas za isti denar blago veliko prej na domacih vratih.

TRG ima od prejšnjega tedna tudi kar nekaj Louisa na zalogi - cene so enake kot v katalogu zato velja pred odhodom v Villach preveriti . L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRG bi lahko naredil eno tako malo spletno stran, kjer bi bilo možno njihove zaloge prečekirati.

Preden jih dobiš na telefon in se zmeniš sem jaz iz Lj že na Korenskem sedlu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis je cool, pogledaš kaj bi rad in potem ti flight69 pripelje robo skoraj na predpražnik :evilgrin:

hvala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis je cool, pogledaš kaj bi rad in potem ti flight69 pripelje robo skoraj na predpražnik :evilgrin:

hvala :naughty:

Ni blema, se drugic...sam, dej, ce ti za primopredajo nastimam samsko kolegico , ne posiljaj vec mame na prevzem... :whistle: :evilgrin:

Lp!

Flight

Pa sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, se drugic...sam, dej, ce ti za primopredajo nastimam samsko kolegico , ne posiljaj vec mame na prevzem... :whistle: :evilgrin:

:eek: ta ključni podatek si mi zamolčal ! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm jst bi neki naročil :whistle:

saj sem te gnjavil da mi ti prevzami pa nisi mel časa - no prav ti je, drugč pošljem vapoteka :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo izkušenci imam vprašanje

kakšni so plačilni pogoji,a lahko plačaš s plačilno kartico in katere so to

al moreš imet samo keš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='sharkwoman' lahko plačaš z kartico navadna ba kartica od lj banke neomejeno z kartico od a banke pa je omejeno na 150 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi šel kdo v soboto dopoldan z motorjem v louisa v graz? ampak ne na neko dirkanje ker mam jas 125ccm motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo izkušenci imam vprašanje

kakšni so plačilni pogoji,a lahko plačaš s plačilno kartico in katere so to

al moreš imet samo keš? :hmm:

Jaz sem že plačeval z Mastercard, Viso, Diners in Maestro (BA).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že plačeval z Mastercard, Viso, Diners in Maestro (BA).

Je kakšena omejitev recimo za viso?

Namreč grem v PON.Villach

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!