Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

15.08.2007 Velika maša Lyis sigurno zaprt -ali ve kdo natančneje !!!! :beer2:

Avstrijci imajo 15.8. prav tako praznik kot mi, tako da je Lojze zaprt :worship:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zadnjič so se mi strla kolesca pri vizirju, tako da če bo kdo kej pohajal okoli Luisa, bi se tudi jst priporočal za tale vizir.

(čelada je The Rat, in v slo nisem našel zastopnika)

Torej če gre kdo kej gor :whistle:, bi bil vesel kakšnega PM

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bili gor.. :) Nisi mogel vceraj napisat? :rolleyes:

:headbang: eh bomo že preživeli

Torej če gre kdo gor.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre kdo v ponedeljek, torek ali sredo dopoldan do louis-a, bi nujno potrebovala pokrivalo za motor.

se priporočam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še vedno zanima kako je z zamenjavo. Ali grem lahko zamenjati zavorne ploščice, ki sem jih kupil pred 1im mesecem (še ne odpakirane seveda) ali je že prepozno?

Bo mogoče kdo hodil kej v louisa, bi potreboval neko malenkost, pa nebi samo zaradi 15 € gor hodil ??? :closedeyes: (okolica kranja?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre kdo v ponedeljek, torek ali sredo dopoldan do louis-a, bi nujno potrebovala pokrivalo za motor.

se priporočam :whistle:

Na zalogi v TRG LJubljana Celovška 150 , 2 nadstropje ( na zalogi tudi drugi artikli iz kataloga Louis po kataloških cenah )!!L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zalogi v TRG LJubljana Celovška 150 , 2 nadstropje ( na zalogi tudi drugi artikli iz kataloga Louis po kataloških cenah )!!L.P.

So na zalogi tudi podstavki (nosilci za dvig zadnjega kolesa čez zimo in mazanje verige... ) iz kataloga, po ceni iz Louis-ovega kataloga?

Popravljeno . Popravil KawaZ750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kako v soboto dela Louis? A majo kaki praznik gor? ker jz nimam pravega koledarja da bi mi to gor pisal.. pa do kere ure dela ob sobotah?

LP črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kako v soboto dela Louis? A majo kaki praznik gor? ker jz nimam pravega koledarja da bi mi to gor pisal.. pa do kere ure dela ob sobotah?

LP črnolaska

Ni praznik,do 17.00...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo kej v Louisa hodu te dni?

ja mi smo mislni it to soboto..samo še ne vemo čist dobr.. pa ne vem kdo sploh gre z nama če bova šla..

tako da nism čist 100% da gremo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz spet nikjer ne najdem! :blush: a kdo ve kdaj pa se zjutri odpre v sobotah? :wacko:

v soboto se v villach-u odpre v 9ih... (sej verjetno se drugje tud, sam jest sam ke hodim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno a ti ne?? :unsure:

hvala!

sej sm najdla ta zemljevid samo o datumi nism bila čist prepričana... :rolleyes:

v soboto se v villach-u odpre v 9ih... (sej verjetno se drugje tud, sam jest sam ke hodim)

ja sej jz tudi v villach hodm.. je najbližje..

hvala

lp črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hein-gerike malo pred Lyisom,če se pelješ iz centra Vilacha ima 50%-tni popust .Danes videl napisano na izložbah. :eek:

verjetno samo ta podružnica al bi poslovalnica v gradcu mogoče tud imela podobno akcijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So na zalogi tudi podstavki (nosilci za dvig zadnjega kolesa čez zimo in mazanje verige... ) iz kataloga, po ceni iz Louis-ovega kataloga?

Sam glej da navš unga ta najcenej uzel,k na unga lahk daš sam kak minimoto kar kol druzga ti ga pa sam še zakrivi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So na zalogi tudi podstavki (nosilci za dvig zadnjega kolesa čez zimo in mazanje verige... ) iz kataloga, po ceni iz Louis-ovega kataloga?

Ne niso na zalogi od Louis ampak od KGR - višji cenovni razred ( vse varijante ) . Od Louisa pa se jih dobi v 5-7 dneh !! L.P:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zalogi v TRG LJubljana Celovška 150 , 2 nadstropje ( na zalogi tudi drugi artikli iz kataloga Louis po kataloških cenah )!!L.P.

sem šla slučajno čez lublano 21.8. in sem jo kupla. hvala vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!