Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

mislim da oba.. vsaj za hein gericke sem 100%

ma pa gericke v gradcu super akcijo.. X-lite 801 model stane namesto 400 samo 250€..

žal mi model ne paše na bučo..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre mogoče gdo v Lousa te dni? Rabil bi dve stvari,pa bi bil zelo hvaležen če mi jih prineseš! :worship:

jaz grem v sredo v luisa????? kaj bi rabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje... je kdo že naročal pri louisu preko interneta. ter kako se obnese.

rad bi namreč naročil čelado ki jo imajo v akciji ampak samo prek neta. koliko pride poštnina, ter kako je s plačilom, po povzetju ali preko transakcije?'

lp x5x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem v sredo v luisa????? kaj bi rabil

s kje si ti (da vem če bi lohku pršu po robo hehe)

drgač pa kaj je to neka trgovina u ljubljani ki majo to zastopništvo za louis al kaj ( neki na celovški 150 se mi zdi) a kdo ve kak urnik majo

drgač pa rabm ebe žmigovce

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje... je kdo že naročal pri louisu preko interneta. ter kako se obnese.

rad bi namreč naročil čelado ki jo imajo v akciji ampak samo prek neta. koliko pride poštnina, ter kako je s plačilom, po povzetju ali preko transakcije?'

lp x5x

Da se, preko transakcijskega računa, sam ti bodo pa verjetno carino računal na vse izdelke ki niso Evropskega porekla, tko, da je bol, da se zapelješ v do štacune pa kupiš tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje... je kdo že naročal pri louisu preko interneta. ter kako se obnese.

rad bi namreč naročil čelado ki jo imajo v akciji ampak samo prek neta. koliko pride poštnina, ter kako je s plačilom, po povzetju ali preko transakcije?'

lp x5x

V louis sem nabavil že nekajkrat. zadnjič sm to počel spomladi. Žal so stroški poštnine in transakcije (na koprški banki so mi vzeli skoraj 10 €!!!!!! poštnina cca 20€ ) prehudi, da bi naročil drobnarije. Nadomestni deli so vedno tapravi, in mislim, da se držijo v katalogu napisane cene. tudi za blago iz JPN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kje si ti (da vem če bi lohku pršu po robo hehe)

drgač pa kaj je to neka trgovina u ljubljani ki majo to zastopništvo za louis al kaj ( neki na celovški 150 se mi zdi) a kdo ve kak urnik majo

drgač pa rabm ebe žmigovce

sem iz maibora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se, preko transakcijskega računa, sam ti bodo pa verjetno carino računal na vse izdelke ki niso Evropskega porekla, tko, da je bol, da se zapelješ v do štacune pa kupiš tam.

Če dobiš pošiljko iz EU (kar louis in nemčija je), potem ni nobene carine. Nima veze, iz kje originalno izvira roba.

Carino je že louis plačal za stvari, ki niso iz eu.

Popravljeno . Popravil stenere
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se, preko transakcijskega računa, sam ti bodo pa verjetno carino računal na vse izdelke ki niso Evropskega porekla, tko, da je bol, da se zapelješ v do štacune pa kupiš tam.

V Ljubljani je Louis v podjetju TRG d.o.o. , na Celovški 150 ( nekdanji Slovenija Avto ) . Vse cene so enake kot v katalogu louis . Robo dobiš 5-7 dni po naročilu . Imajo vse plačilne kartice . nekaj je tudi zaloge Louisovih artiklov . Kontaktana oseba je g. Novak 015001440 ali 041360459 .l.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se, preko transakcijskega računa, sam ti bodo pa verjetno carino računal na vse izdelke ki niso Evropskega porekla ...

:slap: :nono:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani je Louis v podjetju TRG d.o.o. , na Celovški 150 ( nekdanji Slovenija Avto ) . Vse cene so enake kot v katalogu louis ...

Kako pa je v tem primeru s točkami na LouisFunCard ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: , ampak da nebom odpiral nove teme.

Je kje v okolici (bližnji) Graca trgovina hein gericke :hmm:

lp,Gregor

V bistvu bi komot pokukal v TOLE temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu bi komot pokukal v TOLE temo.

Ko sem v iskalnik napisal "hein gericke" mi te teme ni našlo :whistle: , pa vseeno hvala za nasvet ;)

PS: Za trgovino pa sem že tudi zvedel. JE

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo iz okolice maribora v bližnji prihodnosti morda v louisa ali hein gericke?

bi potreboval eno malenkost.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo iz okolice maribora v bližnji prihodnosti morda v louisa ali hein gericke?

bi potreboval eno malenkost.. :blush:

bil danes gore :whistle: , grem pa vrjetno tudi drugi teden enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje... je kdo že naročal pri louisu preko interneta. ter kako se obnese.

rad bi namreč naročil čelado ki jo imajo v akciji ampak samo prek neta. koliko pride poštnina, ter kako je s plačilom, po povzetju ali preko transakcije?'

lp x5x

v cetrtek 13.9.07 sem narocil torbe za shadowko po netu. V petek so mi poslali dodaten mail, na katerih so bili podatki njihovega TRR-ja in dolocenih kod(od banke, narocila)

To sm sprintal in nesel na maticno banko (NKBM). Tam mi je gospodicna lepo vse izpolnila (poseben obrazec za plačevanje za tujino) in stvar je bila resena. Danes sem od banke dobil domov potrdilo o nakazanem denarju, in pa mail od louis.de da so ob 9.00 zjutraj moj paket odpremili na DHL posto in naj ga pricakujem 20.9.07 do 10 zjutraj.

Kar mores narediti je da jim izdelek plačas predno ga dobis, to je tud vse. Kadar oni dobijo tvoj racun plačan sledi odpošiljanje.

Lp perom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi ze velikokrat narocal.. Ce takoj postimas stvari na banki, je roba prej kot v enem tednu od trenutka ko si narocil pri tebi doma :) Jaz sem bil vedno zelo zadovoljen, kar se tega tice imajo dobro postimane zadeve! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!