Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Če gre kdo gor, naj mi nekaj kupi, aja, pa domov mi naj pripelje. :lol1:

Če bi to včeraj napisal.... :whistle:

Aja,zgleda,da bodo Lojza malo renovirali. Vse majo razfukano. Tam,ko so ble do zdaj čelade,je zdaj postavljen nek LCD.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi to včeraj napisal.... :whistle:

Aja,zgleda,da bodo Lojza malo renovirali. Vse majo razfukano. Tam,ko so ble do zdaj čelade,je zdaj postavljen nek LCD.....

Ja, pa tam na koncu ko so imeli škornje sem zadnjič videl, kot da se malo širijo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo gor, naj mi nekaj kupi, aja, pa domov mi naj pripelje. :lol1:

OK!!! Naj ti bo....

Kot ponavadi naj me crni caj kar caka :whistle:

A tanov katalog za 09 je že zunaj?Mislim v štacuni.

Prejsnji teden se ga ni blo;grem pa jutri do Louisa in bom preveril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v Lojzetu v centru Hannover-ja, pa je ta v Beljaku večja pa bolj založena kot una gor (čeprav živi tam gor par milionov ljudi), Zanimivo :? :doze: :hmm: Očitno smo južnaki boljši kupci :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb.. pa lojzeta,sem zadnjič gledal po netu ponudbo,pol sem šel pa gor,pa popolnoma nobene taprave cifre ali pa vse pobrano,tko da sem pol kupil samo dvodelni Vanucci-jev kombinzon,pa tut ni bil prou poceni,480 eur. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre kdo v luisa do vključno 12.12.2008 in bi mi nekaj prinesel, mu podarim vinjeto :whistle:

Specificiraj vinjeto :whistle: ce mislis na avstrijsko letno se ziher najde cas :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala,...malo počasi,ok?!

Kaj ni v Mariboru potanovem "Lujz posredovalnica"?!

??

Je ja, midva z Vuk76 jo mama,10% več pa vozima dol kaj kdo rabi. :krneki:

malohecamorabitipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tukaj govori o renovaciji Lojza v Beljaku ali Gradcu?

Tako kot je že Vanga povedal, v Gradcu.

Sem bil v soboto gori in moram povedat, da se mi je nova postavitev kar všeč. So pa ga tudi malo povečali....tehnični oddelek je zdaj tam, kjer so bili škornji, čelade takoj pri vhodu na desno in potem skoraj po celotni dolžini trgovine. Nekaj polic je še bilo sicer praznih, so pa jih prodajalke z božičkovimi kapami :D počasi a vstrajno polnile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja, midva z Vuk76 jo mama,10% več pa vozima dol kaj kdo rabi. :krneki:

malohecamorabitipress

:worship: :naughty:

Kar je rekel, je rekel!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno prejle me je en kolega spraševal kako naj preko neta naroči FunCard, ko pa na netu v meniju nimajo Slovenije klik

Jaz sem mu svetoval, da naj to stori ob prvem nakupu ali pa, če jim pošlje vse skupaj na e-mail ali pa kar po telefonu.

Smo vsi kartico naročil ob prvi nabavi ali kaj, da tega ni še nihče opazil do sedaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem bil tam, v Beljaku. Ko peljem po stari cesti, a kar mimo jezera (Faaker see) v mesto?

Mislim, iz moje smeri, preko Ferlacha (Borovlje),...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš iz fakerseja prot beljaku bo louis na desni preden boš upadel v samo mesto. Zraven pa še eni drugi šopingcentri in cvetličarna pa mislem, da tudi kino... Nimaš kaj falit pa, da si slep!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš iz fakerseja prot beljaku bo louis na desni preden boš upadel v samo mesto. Zraven pa še eni drugi šopingcentri in cvetličarna pa mislem, da tudi kino... Nimaš kaj falit pa, da si slep!

Ja, sem prehitro vprašal. Takoj za tem sem šel na Google earth, se lepo vidi. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!