Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

prodajajo tud kake AGV čelade u louisu (graz)? na netu jih nism zaslediu... :whistle:

AGV ima Forstinger. Poglej pod ''bike shop''.

www.forstinger.com

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje bo jutri božiček že v Luisu---grem pogledat,če bo kaj prnesu..!!!!!!!!!! :smoke:

Meni je pa dans ena deklica na bencinski dala sladkarije(oblečena v božička in na rolerjih se je vozla okrog pump.

Pa da ne bo čist off topic, tud jaz grem ta teden v GRAC!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v lojzu zna kdo mogoče angleško? Ali še bolje slovensko? Ker nemščina je meni španksa vas:D

V Beljaku znajo nemško, angleško in po ˝naše˝ :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje bo jutri božiček že v Luisu---grem pogledat,če bo kaj prnesu..!!!!!!!!!! :smoke:

prnesu--prnesu...........pri LOJZU -.- res se najde pocen... :OK: :P :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v lojzu zna kdo mogoče angleško? Ali še bolje slovensko? Ker nemščina je meni španksa vas:D

V gradzu zna tut ena blond-skodrana... hrvaško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez par ur pa gremo pogledat, če so ti prazniki prinesli kakšne večje popuste s sabo? (če le ne bom rabo v službo it :BUA: )

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gradzu zna tut ena blond-skodrana... hrvaško.

Ja, ena moja frendica je z njo seksala na WCju in to v Gradtzu. Pa še pomeriš lahko. Ali Težko. Zna tudi po francosko.

Veseli me, da se vsak dan kaj novega naučim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar iz LUISA, sicer nisem videl nobene blont-skodrane, pa tudi nekih ekstremnih popustov ni, ampak važna je izbira, ki je pa k sreči vedno in tao je doma nova ČELADA x-lite x 602 mat črno-bela :D .

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov katalog že zunaj praviš Ice, komaj da se jutti oglasim v TRG na Celovški, da vidim če ga imajo tut že tam.

Par drobnarij bi si omisl, pa je lušno mal po katalogu pobrskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lojzu še nisem bil- kupujem goretex jakno za pozimi (vmes sem že spraševal o tem po forumu ampak so prišle "finančne zadeve" tako da sem malo preložil nakup). Kupujem "dobro" stvar (torej noname odpade), a se mi splača it pogledat gor ali "firme" stanejo enako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lojzu še nisem bil- kupujem goretex jakno za pozimi (vmes sem že spraševal o tem po forumu ampak so prišle "finančne zadeve" tako da sem malo preložil nakup). Kupujem "dobro" stvar (torej noname odpade), a se mi splača it pogledat gor ali "firme" stanejo enako?

Kvalitetna roba tudi v Louisu ni poceni, jaz bi skoraj raje pogledal kje drugje ali pa na kakšnem sejmu. Pa kolikor vem ima louis od bolj kvalitetnih kordura zadev le Rukko, pa ajde njihov Vanucci je kar na nivoju. Kakšnega Dainesa, Alpinestarsa, ipd pa gor ne boš našelj, prej u HG če se že pogovarjamo o verigah moto trgovin ki so prisotne v avstriji, še prej pa kje drugje. Za Dainese priporočam Alternativomoto iz Sistiane (IT)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov katalog že zunaj praviš Ice, komaj da se jutti oglasim v TRG na Celovški, da vidim če ga imajo tut že tam.

Par drobnarij bi si omisl, pa je lušno mal po katalogu pobrskat.

Oglasiš se že lahko, kataloga pa ne boš dobil, ker bodo "enkrat po novem letu". Tako mi je povedal stric od TRG-a prejšnjo sredo :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva šla včeraj malo pogledat v Louisa in HG (Villach). V HG je prava žalost, čisto "izropan" :closedeyes: . V Louisu sva vprašala, če imajo katalog 2009 pa je rekla da ga bodo dobili enkrat januarja. Sem pa preizkusila nekaj kodur, hm pa bom po moje kar na usnju ostala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Ice, kako, da tebi prinese katalog poštar meni pa ne? :hmm:

Včeraj je bil kolega v Louisu in pravijo da kataloge dobijo enkrat po novem letu. Od kje ga ima pa Ice pa ne vem  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lojzu še nisem bil- kupujem goretex jakno za pozimi (vmes sem že spraševal o tem po forumu ampak so prišle "finančne zadeve" tako da sem malo preložil nakup). Kupujem "dobro" stvar (torej noname odpade), a se mi splača it pogledat gor ali "firme" stanejo enako?

dobro maš pri nas ceneje kot v "tujini", plus še kaki popust res pa je da nimaš npr. rukke, ali pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil kolega v Louisu in pravijo da kataloge dobijo enkrat po novem letu. Od kje ga ima pa Ice pa ne vem :whistle:

sem napisal: prinesel postar. na dom. v kaslc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mene pa zanima kolk je v louisu cnej ? Po kolk so tm čelada ker v slo pod 200 €težko kej dobiš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!