Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

ok mene pa zanima kolk je v louisu cnej ? Po kolk so tm čelada ker v slo pod 200 €težko kej dobiš ?

Za 199€ maš v Louisu akcijo X-LITE X-701 SPIRIT ki je drugače 399€. Poglej na www.louis.de  

Najde se pocen stvari še posebej zdele k so v akciji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 199€ maš v Louisu akcijo X-LITE X-701 SPIRIT ki je drugače 399€. Poglej na www.louis.de

Najde se pocen stvari še posebej zdele k so v akciji!

Že, vendar predvsem ekstremno velike ter majhne št., sem bil pred dobrim tednom gori in sem mislil, kako bom poceni dobil x-lite x 602(za 200), pa sem dal 360(je pa res, da je izbira in tako imam čelado, ki sem si jo res želel; črno belo mat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 199€ maš v Louisu akcijo X-LITE X-701 SPIRIT ki je drugače 399€. Poglej na www.louis.de

Najde se pocen stvari še posebej zdele k so v akciji!

Če je res se splača glede strani je pa vse v Nemščin al Austrijsko tko da mi ne pomaga kaj preveč :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mene pa zanima kolk je v louisu cnej ? Po kolk so tm čelada ker v slo pod 200 €težko kej dobiš ?

Kot je bilo rečeno, X-Lite 701 za 199€, ceneje mislim da ne boš prav nikjer dobil, ker to je -50%, tudi napram slovenskim cenam, ne samo avstrijskim. Imaš pa na voljo praktično še vse velikosti, je pa restposten, kar pomeni, da naj teh čelad v poslovalnicah sploh ne bi več bilo, zato se ti splača naročit preko neta, če si zainteresiran, oziroma preko podjetja Trg iz Ljubljane, da si prihraniš poštnino. Probaš pa itak lahko v Slo na en kup mestih, če še ne veš ali in kolikšna ti ustreza ta čelada.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je bilo rečeno, X-Lite 701 za 199€, ceneje mislim da ne boš prav nikjer dobil, ker to je -50%, tudi napram slovenskim cenam, ne samo avstrijskim. Imaš pa na voljo praktično še vse velikosti, je pa restposten, kar pomeni, da naj teh čelad v poslovalnicah sploh ne bi več bilo, zato se ti splača naročit preko neta, če si zainteresiran, oziroma preko podjetja Trg iz Ljubljane, da si prihraniš poštnino. Probaš pa itak lahko v Slo na en kup mestih, če še ne veš ali in kolikšna ti ustreza ta čelada.

LP

aha....ker sem že velikokrat zasledil da se splača in sem tudi nekaj stvari gledal da bi naročil tko da ... mogoče bom v prihodnje vzel kakšno čelado in modni dodatek za motorja.

Hvala.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...22.12..2008....sem bil v luisu -beljakak..štacuna ful --razprodaja fajn--kupil dva kompleta ledra --cene nizke...kmalu mogoče spet...skočim čez korensko sedlo..!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...22.12..2008....sem bil v luisu -beljakak..štacuna ful --razprodaja fajn--kupil dva kompleta ledra --cene nizke...kmalu mogoče spet...skočim čez korensko sedlo..!!!!!!!!!

Vzemi za mene rdeč dežni XXXL... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi za mene rdeč dežni XXXL... :rolleyes:

zate je 5xxl---BRKO..!!!VERJEM!!PA RDEČ RAJ RUMEN!!!!BOŠ KO KANARČEK!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje najbolš da se zmenmo pa gremo eno furco pri minus 15 nardit pa gremo skupaj nabavlat je kdo za ? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko-težko boš našel tukaj koga, ki je že bil tam!

Dečko ha ? zanimivo.... pa je le vidit da so nekateri že bili.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zate je 5xxl---BRKO..!!!VERJEM!!PA RDEČ RAJ RUMEN!!!!BOŠ KO KANARČEK!!! :whistle:

Glavno, da ni temen in da je grose... :whistle: čiv čiv... :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam čelado Xlite x-701, znižana iz 400€ na 199. To popusti veljajo v vseh trgovinah? Mogoče bi se zapeljal do Villacha, se mi zdi da je kar ugodno, skrbi me le, da nebi prehitro pobrali vsega. Kej veste približno koliko hitro ta roba gre?

Aja, od kdaj je ta akcija, od danes naprej? Ne vidm nobenga datuma :whistle:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista x-litka je restposten, kar pomeni, da teh artiklov po trgovinah navadno ni več na voljo, ampak so samo še v centralnem skladišču v Hamburgu za prodajo preko interneta. Sicer se velikokrat zgodi, da je kakšen restposten artikel še vedno najti v kakšni poslovalnici, ampak tega ne moreš vedet, pa tudi če je, je velika verjetnost da je samo še kakšen kos in ne v vseh številkah. Če hočeš to čelado ti predlagam, da jo nekje v slo pomeriš, to za X-lite ne bi smel biti problem in ko boš vedel št. čimprej naročiš preko neta, preden bo pošla še vsa preostala zaloga. Glede na to, da je res napol zastojn, mislim da ne bo več dolgo, vsaj ne v vseh št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dex!

Pa se da to normalno poslat v Slovenijo? Je to kdo že? Kakšna je pa poštnina? Je treba vnaprej plačati ali po povzetju lahko?

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dex!

Pa se da to normalno poslat v Slovenijo? Je to kdo že? Kakšna je pa poštnina? Je treba vnaprej plačati ali po povzetju lahko?

Kontaktiraj TRG d.o.o. (Celovška, Ljubljana) (01/5001-449) in naroči. Skozi se ponavadi pride brez poštnine, ali pa je zelo majhna. Predviden rok dobave je en teden.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dex!

Pa se da to normalno poslat v Slovenijo? Je to kdo že? Kakšna je pa poštnina? Je treba vnaprej plačati ali po povzetju lahko?

Ja se da brez problema naročit v Slovenijo, sem decembra naročil shark čelado. Poštnina je 20€. Ja plača pa se v naprej. Ena od možnosti je ta, da ti po mailu pošljejo predračun z vsemi potrebnimi podatki, greš s tem na banko in plačaš....če je roba na zalogi dobiš v manj kot enem tednu po pošti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dex!

Pa se da to normalno poslat v Slovenijo? Je to kdo že? Kakšna je pa poštnina? Je treba vnaprej plačati ali po povzetju lahko?

pokliči TRG, jaz dobim v petek grelce ki so isto bli restposten, osebje na TRG je prijazno :worship: , za grelce je ene trikrat klical v nemčijo včeraj da je videl kako je z pošiljko, pa je dobil info čeprav so tam imeli praznik.......poštnine do podjetja TRG ni, plačaš samo 1% večjo ceno kot je v katalogu, potem greš lahko pa osebno iskat zadevo na sedež v LJ ali pa ti pošljejo po pošti z odkupnino, potem pa je poštnina ampak samo od LJ do tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko ha ? zanimivo.... pa je le vidit da so nekateri že bili.

In zakaj potem sprašuješ nekaj kar že veš? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dopoldne klical na TRG doo, pa so bili res prijazni, mi vse razložil kako to gre, tako da sem bil že res vesel, zapletlo se je pa potem, k sm šel probat čelado, sem bil v dveh trgovinah ki naj bi imela x-lite, pa jih v nobeni niso imel :rolleyes:

Zdej me je pa malo strah, da bi kar na blef kupil, sicer, sedanja je velikost M(57-58) (Lazer)in mi je malo prevelika, tako da bi bila mogoče x-lite S(55-56) ravno prava :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj nekaj na pamet, že med modeloma x-601 in 701 v isti velikosti je razlika, kaj šele med drugimi znamkami. Telefon v roke pa kliči, sigurno jo majo še kje v S velikosti. Za ceno 200€ se splača potrudit. Če ti bo 701 preširoka probaj še 601, po mojem občutku je ožja, pa kupi tisto ki ti je bolj prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!