Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Sem dopoldne klical na TRG doo, pa so bili res prijazni, mi vse razložil kako to gre, tako da sem bil že res vesel, zapletlo se je pa potem, k sm šel probat čelado, sem bil v dveh trgovinah ki naj bi imela x-lite, pa jih v nobeni niso imel :rolleyes:

Zdej me je pa malo strah, da bi kar na blef kupil, sicer, sedanja je velikost M(57-58) (Lazer)in mi je malo prevelika, tako da bi bila mogoče x-lite S(55-56) ravno prava :blush:

Pametno Frane, čelade se ne kupuje preko interneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj potem sprašuješ nekaj kar že veš? :doze:

am...preberi š 1 × jaz sem vprašal če j že kdo bil potem si ti izjavil da nebo nobenega na forumu ki je že bil al nekaj takšnega in nato je nekdo napisal da je bil .... kaj kle ne razumeš jst nism vedel da je že bil kdo zato sem vprašal. Če te pa kaj moti se pa ne spuščaj v moje prispevke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema dolga XX strani in ti vprašaš če je že kdo bil... Zakaj neki tema o Indiji ni tako dolga?

Hitreje razmišljaj oz. počasneje tipkaj :rolleyes: Pa brez zamere!

Buh se me usmili,

res mlčk grob sm, pardon,

sej vjeste,

mene maner so učili profesorca šubla in doktor pikun.

(I. Mlakar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v Velenju Moto Mario ima možnost da pri njem naročiš robo od aunerja ali pa louisa, če je znesek nad 100 eur je cena ista kot v katalogu drugače je malo višja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej bi se splačalo kakšno x701 naročit.... To so popusti za lanske modele čelad? Piše mogoče kje katere so še na zalogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema dolga XX strani in ti vprašaš če je že kdo bil... Zakaj neki tema o Indiji ni tako dolga?

Hitreje razmišljaj oz. počasneje tipkaj :rolleyes: Pa brez zamere!

Buh se me usmili,

res mlčk grob sm, pardon,

sej vjeste,

mene maner so učili profesorca šubla in doktor pikun.

(I. Mlakar)

pametnejši odneha.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*************** :worship:

Lani poleti sem poklical in vprašal ali je mogoče dobiti artikel, ki ga ni v katalogu 2008, je pa bil še v 2007 . "sprejeli" so naročilo in danes sem robo dobil :worship:

Vmes so me dva ali trikrat poklicali, da vem da me niso pozabili in da se trudijo z dobavo :OK:

:beer2: :beer2:

Tako se dela :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno. Torej končno en resen moto trgovec, oziroma podprodajalec tuje trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

**************** :worship:

Lani poleti sem poklical in vprašal ali je mogoče dobiti artikel, ki ga ni v katalogu 2008, je pa bil še v 2007 . "sprejeli" so naročilo in danes sem robo dobil :worship:

Vmes so me dva ali trikrat poklicali, da vem da me niso pozabili in da se trudijo z dobavo :OK:

:beer2: :beer2:

Tako se dela :worship:

No, jaz sem imel z njimi malo drugačne izkušnje....Mogoče jih je kaj izučilo ali so pa menjali prodajalce, pa sedaj poteka malo bolj korektno tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da pohvalm Louis-a v Beljaku (Villach)! Sm iskal nekaj robe in da nebi zaston hodil v Avs. sm poslal mail na njihovi strani. Odpisali naslednji dan dop. (hitro). Dobil fax št. iz Beljaka in da naj napišem kaj potrebujem, količino in kdaj pridem. Poslal po faksu, dobil čez uro nazaj da imajo vse stvari.

Pridem v štacuno in rečem, da mam rezervacijo na moje ime. Prinese velko škatvo in vse not zložen. Bla zraven da sem vse probal in povohal. Tist k mi blo všeč sprot odnašala na kaso (mislem da je šla ene 4x) :worship: , da sem še mal vohljal po trgovini brez krame. Prišel na kaso plačal in odšel!

Res so zakon :OK: Nisem mel še slabih izkušenj z njimi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst! Si bil ti tud?

A bo šou kdo v kratkem v Lojzeta v Beljak? Naj mi sporoči na zs ali pa tuki na forum. Bi rabu eno manjšo uslugo - en majhen delček so mi pozbl dat, pa sm zmenjen da mi ga dajo ko pridem gor, vendar v kratkem ne bom šel nič gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst! Si bil ti tud?

A bo šou kdo v kratkem v Lojzeta v Beljak? Naj mi sporoči na zs ali pa tuki na forum. Bi rabu eno manjšo uslugo - en majhen delček so mi pozbl dat, pa sm zmenjen da mi ga dajo ko pridem gor, vendar v kratkem ne bom šel nič gor.

Ja biu biu :) Si mel slučajo punco zraven? A sta čelade preizkušala ? Sam je blo kr neki Slovencev gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm tist k je s čeladam po Lojzetu letu :whistle: Bla punca zraven ja. Sj možn da sm te vidu sam blo res dost Slovencev gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil prvic v soboto v louisu v gradcu (no na sploh prvic v louis stacuni) in sem bil kar impresioniran kako je velika =)

no dubu sem tudi vse kar sem rabil - ketni komplet, stranske torbe, tank torbo in dezni plasc.. zdej samo se pomlad cakamo da lahk kam gremo ..

mislim da bom se kdaj tja zavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm tist k je s čeladam po Lojzetu letu :whistle: Bla punca zraven ja. Sj možn da sm te vidu sam blo res dost Slovencev gor.

Me nebi mogu zgrešit :D Dva metra, modra jakna, kavbojke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo šou kdo v kratkem v Lojzeta v Beljak? Naj mi sporoči na zs ali pa tuki na forum. Bi rabu eno manjšo uslugo - en majhen delček so mi pozbl dat, pa sm zmenjen da mi ga dajo ko pridem gor, vendar v kratkem ne bom šel nič gor.

Hm, pol pa ne vem če si mene vidu. Nimam dva metra, pa mel sem svetel pulover, res pa je da sem mel kavbojke.

Punca pa okol 160 cm. Sm se pa pr X-lite čeladah dost zadržal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve, če imajo v Lojzu tudi tiste 2 plastiki na vrvici, da ne poškoduješ feltne ko menjaš gumo? Sem iskala po netu, pa nism uspela najt. Če se pa najde še kdo, ki ve kako se drugače temu reče po nemško, bi bla pa sploh zelo vesela. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve, če imajo v Lojzu tudi tiste 2 plastiki na vrvici, da ne poškoduješ feltne ko menjaš gumo? Sem iskala po netu, pa nism uspela najt. Če se pa najde še kdo, ki ve kako se drugače temu reče po nemško, bi bla pa sploh zelo vesela. :whistle:

reifenmontagewerkzeug, 9.95 evra, stran 942... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reifenmontagewerkzeug, 9.95 evra, stran 942... :whistle:

Hvala. Očitno bo res treba it mal dioptrijo preverit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje povejte mi ali je res če piše pod ceno Restposten da tega ni mogoče kupit v trgovini, ampak je samo preko

interneta???

Drugače imajo spet akcijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!