Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Fantje povejte mi ali je res če piše pod ceno Restposten da tega ni mogoče kupit v trgovini, ampak je samo preko

interneta???

Drugače imajo spet akcijo ;)

Žal je to res, razen v redkih primerih, ko jim še kak kos ostane v štacuni. Isto stvar pa dobiš preg TRG-ja iz lublane tudi po pošti za isto ceno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je to res, razen v redkih primerih, ko jim še kak kos ostane v štacuni. Isto stvar pa dobiš preg TRG-ja iz lublane tudi po pošti za isto ceno :whistle:

Hvala :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem do zdej vse kar je blo pod restposten na netu, kupil v štacuni in nič na netu (Villach) pa so zmeri mel vsega dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Očitno bo res treba it mal dioptrijo preverit :headbang:

pa se pred sezono pliiiizzzzzzz.

Jaz sem do zdej vse kar je blo pod restposten na netu, kupil v štacuni in nič na netu (Villach) pa so zmeri mel vsega dost.

ja, v primeru da je to restposten iz trgovine, kjer si se nahajal ko si kupoval kar si kupoval. :P

restposten (ostanke) imajo samo na zalogi v hamburgu in samo od tam posiljajo po posti. to so artikli, katere poslovalnice posljejo nazaj v centralno skladisce.

si prisel, bil hitrejsi in jim prisparal porto za paket. priden. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje povejte mi ali je res če piše pod ceno Restposten da tega ni mogoče kupit v trgovini, ampak je samo preko

interneta???

Drugače imajo spet akcijo ;)

Načeloma je res tako, ampak jaz sem že velikokrat videl restposten izdelke tudi po trgovinah. Nimaš pa seveda nobene garancije, da bodo imeli tisti restposten izdelek, ki ga ti želiš, pa tudi če imajo, je v trgovini zagotovo manjša izbira številk, ipd, kakor na internetu, kjer so podatki iz centralnega skladišča, ki ima vse to na kupu. Skratka če si res želiš kakšno restposten stvar je nabolj ziher kupit prek interneta.

Sem pa bil predvčerajšnjim v Louisu v Beljaku in sem videl kar ene par čelad X-Lite X-701, ki so sicer restposten. So imeli pa manj št. na izbiro kot je na voljo na internetu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje povejte mi ali je res če piše pod ceno Restposten da tega ni mogoče kupit v trgovini, ampak je samo preko

interneta???

Drugače imajo spet akcijo ;)

Jaz sem svoje nove rokavice :rolleyes: (Restposten) kupil kar v trgovini v Gradcu, je pa blo na voljo le se nekaj parov (predvsem manjse stevilke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je v pdf-u na njigovi strani.

Saj je,samo jaz osebno mam rajši tiskano verzijo,se mi zdi preglednejša,pa še koga lahko po buči treskneš z njim. :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo šou kdo v kratkem v Lojzeta v Beljak? Naj mi sporoči na zs ali pa tuki na forum. Bi rabu eno manjšo uslugo - en majhen delček so mi pozbl dat, pa sm zmenjen da mi ga dajo ko pridem gor, vendar v kratkem ne bom šel nič gor.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki zanima... kaj še obstaja tista trgovina v lj kjer naročiš kaj rabiš iz louisa, pa ti oni naročijo?

neki je blo rečen glede tega, pa me zanima ker bi rabu neki naročit?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanimam se za nakup čelade nolan n84 pa sm na louisovi strani vidu da je akcijska cena 149,95 redna cena pa je 254,95 in zraven akcijske piše "Restposten" pa me zanima če ta akcijska cena zdej vela sam če kupn prek neta al tut če kupm v trgovini.

Pa zanima me če je kdo kupvou prek ferme TRG d.o.o. k naroča iz louisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pobrskaj, o TRG d.o.o. je bilo že veliko govora.

Včasih so ga biksali, sedaj pa so baje zadeve glede naročil in vsega malo boljše.

LP Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za nakup čelade nolan n84 pa sm na louisovi strani vidu da je akcijska cena 149,95 redna cena pa je 254,95 in zraven akcijske piše "Restposten" pa me zanima če ta akcijska cena zdej vela sam če kupn prek neta al tut če kupm v trgovini.

Pa zanima me če je kdo kupvou prek ferme TRG d.o.o. k naroča iz louisa.

Js sm do zdej vse kar blo pod ''Restopsten'' dobil v Villachu v trgovini. Jaz osebno pa se bom od sedaj naprej posluževal tele tehnike kupovanja v Lojzetu: vzameš fax št. (če jo rabiš jo imam); na list napišeš kaj in koliko rabiš; kdaj prideš; in če imajo/nimajo naj te obvestijo po faxu nazaj.

To sem nazadnje naredu, da nisem zaston hodil v Beljak in zadeva štima u nulo!!!!!! :worship:

Preko TRG d.o.o. sem tudi že naročeval in sem dobil v 14-dneh. Preden boš pa naročeval pri njih pa jih vpraši kdaj bodo robo naročeval, ker ne naročujejo vsak dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bi se priporočala za en katalog, če ima kdo viška.

zaželjeno, da je iz kopra ali okolice ali celja ali okolice.

Jaz sem ga naročil preko neta in ga tudi brezplačno dobil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga naročil preko neta in ga tudi brezplačno dobil :worship:

ja seveda, ampak hočejo imeti 9€ za poštnino do slovenije :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, jaz hodim vsak petek službeno v Nemčijo in mi je Louis spotoma. Tako, da če kdo kaj rabi, mu prinesem zastonj. Se skoraj vsakič ustavim, ker vedno kdo od koelgov rabi kakšno malenkost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda, ampak hočejo imeti 9€ za poštnino do slovenije :wacko:

Kakor sem napisal, naročil sem ga preko spleta in nisem plačal NIČ ( nada, niente, zero, null !!!)

Čakal me je v nabiralniku !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni ponavadi vse skupaj traja cca 1 teden.. Torej naročilo, potem dobiš potrditveni mail, da je vse na zalogi (oz ni) in podatke za plačilo. Potem plačaš, ko dobijo denar dobiš mail, da so oddali pošiljko na DHL in potem še 2-3 dni in je pri tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!