Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Uhm...pri meni je bilo tako, da sem dal svoje podatke (naslov, številka kreditne etc) in naročil. Nato sem na e-mail dobil urejene podatke skupaj s podatki o naročene artiklu...

Je pa res, da mi še niso z računa trgali. Je pa res, da sem vse to počel v petek in je sedaj še vikend vmes...Bodo sprocesirali to v ponedeljek najbrž in bom dobil nadaljna navodila.

Hvala Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, midva očitno tudi uporabljava različne načine plačila. Jaz plačam po predračunu preko nakazila na banki oz kliku.

Ne vem kako gre pri kreditni kartici, mogoče je še hitreje kakor bančno nakazilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če ima kdo kake izkušnje z podoblekami iz louisa. pa tak nasploh kak so kej te podobleke poleti, ko so visoke temperature. to je predvsem mišljeno, da ti vpije znoj? :unsure: hvala za odg. in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam un Louisov komplet za 20eur. Nosim čez celo leto na motorju, pozimi pa za smučanje :) Zame se obnese čisto ok, se da verjetno dobit tudi še kakšno bolj kvalitetno zadevo, ampak za ta denar je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam un Louisov komplet za 20eur. Nosim čez celo leto na motorju, pozimi pa za smučanje :) Zame se obnese čisto ok, se da verjetno dobit tudi še kakšno bolj kvalitetno zadevo, ampak za ta denar je super.

Jaz se tudi odločam nekak med to louisovo in Dainesovo, cena je 4x, kvalitetna je tud bol verjetno sam če pa4x pa nevem. A še majo kje drugot kakšne podobleke primerne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če ima kdo kake izkušnje z podoblekami iz louisa. pa tak nasploh kak so kej te podobleke poleti, ko so visoke temperature. to je predvsem mišljeno, da ti vpije znoj? :unsure: hvala za odg. in lep pozdrav

Nosim podobleko iz Louisa in ti lahko povem da je odlična. Stane 24,95€ (majica+hlače) in je iz mikropoliestra (ACM Light) kar

je zelo udobno in nič ne grebe. V katalogu (na strani 271) oz. na internetu jo lahko najdeš pod imenom Louis Classic All-Season Set ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosim podobleko iz Louisa in ti lahko povem da je odlična. Stane 24,95€ (majica+hlače) in je iz mikropoliestra (ACM Light) kar

je zelo udobno in nič ne grebe. V katalogu (na strani 271) oz. na internetu jo lahko najdeš pod imenom Louis Classic All-Season Set ;)

tahnks

Sej vem katero misliš :) sem prelistal katalog, pa internetno stran tudi, je bol aktualna, ker mam sam 08 katalog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če ima kdo kake izkušnje z podoblekami iz louisa. pa tak nasploh kak so kej te podobleke poleti, ko so visoke temperature. to je predvsem mišljeno, da ti vpije znoj? :unsure: hvala za odg. in lep pozdrav

Jaz imam enodelno varianto iz Luisa in sem zelo zadovoljen. Nosim jo vedno na pisti, tudi ko je najbolj vroče.

Imam tudi dvodelno perilo, ki ga uporabljam na cesti po dvodelcem in tudi na smučanju in sem prav tako zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, jaz hodim vsak petek službeno v Nemčijo in mi je Louis spotoma. Tako, da če kdo kaj rabi, mu prinesem zastonj. Se skoraj vsakič ustavim, ker vedno kdo od koelgov rabi kakšno malenkost :)

Aha,aha...nama z Vango delas konkurenco ;) :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa reče podobleki,da bi pogledal v katalog na internetu,ker mi nemščina ne leži?

Napiši v okence iskalnika unterwäsche

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,aha...nama z Vango delas konkurenco ;) :whistle:

Očitno :)

No, samo ponudil sem, ker mi je res spotoma. Enako velja ponudba za HG in Polo, ker v Münchnu so vse tri trgovine v krogu 50m :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,aha...nama z Vango delas konkurenco ;) :whistle:

Ni nama baš neka konkurenca,on jim nosi zastonj,

midva pa jih ožemama 10% od naročila.Amater. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhm...pri meni je bilo tako, da sem dal svoje podatke (naslov, številka kreditne etc) in naročil. Nato sem na e-mail dobil urejene podatke skupaj s podatki o naročene artiklu...

Je pa res, da mi še niso z računa trgali. Je pa res, da sem vse to počel v petek in je sedaj še vikend vmes...Bodo sprocesirali to v ponedeljek najbrž in bom dobil nadaljna navodila.

Hvala Jure

Imam isti primer, sem naročal v petek zvecer prek Klika...in dobil mail...sedaj pa cakam na odgovor...in na robo...

Kdaj si potem dobil naročeno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, se mi zdi da je bil tudi petek, torej vse skupaj 1 teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, se mi zdi da je bil tudi petek, torej vse skupaj 1 teden.

Hvala Jure :worship:

pol je pa dokaj hitro......sam, da pride do vikenda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče gdo kakšen katalog viška? :naughty: Sem iz CE-območja!

jaz :whistle: če ti koroška ni predaleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je interesentov za louisove kataloge ? ca. 30 jih lahko spravim v slovenijo/MB. dalje pa prosto po presernu.

enako velja za gericke kataloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je interesentov za louisove kataloge ? ca. 30 jih lahko spravim v slovenijo/MB. dalje pa prosto po presernu.

enako velja za gericke kataloge.

Jaz bi se priporočal za enega sem iz Hoč. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se priporočal za enega sem iz Hoč. :)

Malo prečekirajte še naše ponudnike :naughty: kolega je kupil v louisu s popustom čelado višjega cenovnega razreda v dobri veri o dobrem nakupu je kasnje naključno pri enem izmed naših ponudnikov ugotovil, da je zadevo kljub popustu preplačal za 15% :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prečekirajte še naše ponudnike :naughty: kolega je kupil v louisu s popustom čelado višjega cenovnega razreda v dobri veri o dobrem nakupu je kasnje naključno pri enem izmed naših ponudnikov ugotovil, da je zadevo kljub popustu preplačal za 15% :yes:

Eh jaz opremo mam, mogoče še bom kupil iz luisa kako podobleko so mi jo par listov nazaj pohvalili, drugače pa rabim bol za blinkerje, špegle pa tak. Sej veš kak je firbec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prečekirajte še naše ponudnike :naughty: kolega je kupil v louisu s popustom čelado višjega cenovnega razreda v dobri veri o dobrem nakupu je kasnje naključno pri enem izmed naših ponudnikov ugotovil, da je zadevo kljub popustu preplačal za 15% :yes:

men so vsi govoril, ces kako ugoden je louis ... in potem gres primerjat cene in ugotovis, da glede celad sploh ni ugoden ... ostalo je pa tko tko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je interesentov za louisove kataloge ? ca. 30 jih lahko spravim v slovenijo/MB. dalje pa prosto po presernu.

enako velja za gericke kataloge.

Tud jaz bi se priporočal za enega louisovega, sem z Tezna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjaš redne cene, so čelade raznih znanih proizvajalcev gor načeloma dražje, kakor še veliko ostalih reči, Sidi škornji, Xena ključavnice, ipd.. Ampak je pa potrebno upoštevat tudi to, da ima Louis stalno kakšne akcije in znižanja in takrat se da dobit kakšno stvar pa oreng udogno. Npr X-lite 701 za 199€, kje jo boš dobil pri nas za tako ceno? :D

Poleg tega pa je louis zelo dobro založen z raznim potrošnim materialom, tehničnimi deli, tudi kakšen dober kos orodja se najde, velika izbira pri tank torbah in podobni krami, ipd, ipd. Če pa počakaš z nakupom še na razne akcijske vikende, ko ti po mailu pošljejo kodo za 20% popust je pa sploh zakon :)

Skratka tudi pri Louisu velja isto pravilo, kot povsod drugje. Predno kupiš se pač malo pozanimaš o željenem izdelku in pregledaš še ostale trgovine. Ene stvari so ugodne, druge drage, imajo nekaj kvalitetne robe, pa tudi veliko šare. Na nas pa je, kaj bomo kupili in kje.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!