Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

koliko je interesentov za louisove kataloge ? ca. 30 jih lahko spravim v slovenijo/MB. dalje pa prosto po presernu.

enako velja za gericke kataloge.

ocitno sem nejasno napisal: zanima me samo okvirno stevilo koliko jih pripeljati do MB ta petek. za prevzem katalogov se povezite s furiosom.

glede na trenutno stanje planiram 20 kom louis in 20 kom gericke katalogov. glasove sprejemam do cetrtka popoldne na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo na kratko razloži, kaj pomenijo te pike pri nakupih in kaj pomeni koda, ki so mi jo poslali po emailu iz louisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš Louisovo kartico, dobiš za vsak evro tri pike, oziroma bonus točke. Vsaka točka je pa vredna 1 cent.

Kode, ki jih pa dobivaš po mailu, so pa kode za popust pri raznih akcijah, ki jih louis izvaja. Npr ob začetku sezone, ipd.. Ponavadi veljajo samo 1 dan, oziroma vikend. Popust, ki ti s kodo pripada (ponavadi 15%) lahko skoristiš za enem poljubnem izdelku, ki ni že bil znižan, torej se prodaja po redni ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K govorite glih o louisuvih karticah jsz sm jo dons dubu po pošti pa sm zravn dubu še tri mejhne hartice k majo na hrbtni strani eno kodo (vse isto) pa ne vem zdej za kaj so. K normalna ta velka kartica je narjena na ime pa je za pike zberat če prov razumem. a mi lohk kdo razluži glede tamalih kartic.

post-22551-1236193347_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno za kakšen popust..

Če bi se dalo prebrat tekst bi bilo precej v pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je že ratal prevest za kaj so te tri mejhne kartice so obeski za ključe in na zadnji strani piše da naj jih tisti ki jih je najdu pošle po pošti al pa jih odnese v eno louisovo trgovino. Tko da ti potem če slučajno zgubiš ključe in imaš srečo da jih nekdo res vrne v louisa vrjetno pošlejo domov.

vseen hvala Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K govorite glih o louisuvih karticah jsz sm jo dons dubu po pošti pa sm zravn dubu še tri mejhne hartice k majo na hrbtni strani eno kodo (vse isto) pa ne vem zdej za kaj so. K normalna ta velka kartica je narjena na ime pa je za pike zberat če prov razumem. a mi lohk kdo razluži glede tamalih kartic.

Mi je že ratal prevest za kaj so te tri mejhne kartice so obeski za ključe in na zadnji strani piše da naj jih tisti ki jih je najdu pošle po pošti al pa jih odnese v eno louisovo trgovino. Tko da ti potem če slučajno zgubiš ključe in imaš srečo da jih nekdo res vrne v louisa vrjetno pošlejo domov.

vseen hvala Jure

gor je tudi tvoja nakupovalna stevilka (in barcode) pri louisu.

re katalogi:

prevzem v MB pri furiosu. dostava ta teden v petek. prosil bi vse, da se z njim povezete, ker jaz jih samo v MB dostavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam isti primer, sem naročal v petek zvecer prek Klika...in dobil mail...sedaj pa cakam na odgovor...in na robo...

Kdaj si potem dobil naročeno???

Šele sedaj opazil.

Naročil sem v petek, dobil sem naslednji četrtek. Potrdila o odvzemu denarja iz računa in česa podobnega ni bilo, samo "prvi" mail v obliki računa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katalogi,ki jih je Ice omenjal so pri meni;20 kom Louis & 20 kom Hein Gericke;v torek na rednem tedenskem srecanju MB motosvetovcev(Picerija Ali v Kosakih) jih bom mel kar nekaj zraven,tako,da jih komot dobite tam.

Vse ostalo pa preko PMja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele sedaj opazil.

Naročil sem v petek, dobil sem naslednji četrtek. Potrdila o odvzemu denarja iz računa in česa podobnega ni bilo, samo "prvi" mail v obliki računa.

Tudi jaz sem dobil v četrtek robo....zadovoljen....+nekaj bonov za popuste in pa 2009 katalog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri grem v louisa, če morda kdo potrebuje kakšno malenkost.

pa prosim, če mi lahko v tem primeru piše na rosvita@siol.net in zraven pošlje sliko kaj bi imel, ali me pokliče po telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako lahko preverim če imajo v grazu na zalogi tiste dele, ki jih jaz potrebujem? Na spletni strani že piše, da imajo zadeve ampak jaz bi rad vedel če imajo v grazu v trgovini?

A se da to kje na spletni strani preverit? A ima kdo kak mail od trgovine v grazu .... telefonska številka vem da je na netu, ampak nevem če znam toliko nemško/angleško, da bi jaz klical gor. Kak mail bi pa že skup spocal :blush:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa pokličeš v Graz in v polomljeni nemščini ali angleščini pojamraš, da ti dajo na telefon koga, ki zna slovensko ali hrvaško. Mislim, da vsaj eden od trgovcev govori hrvaško.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj lani posamezne trgovine še niso imele mailov ampak samo faxe. Kako je letos ne vem ampak če nikjer na netu ne najdeš nič je verjetno še vedno tako.

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako lahko preverim če imajo v grazu na zalogi tiste dele, ki jih jaz potrebujem? Na spletni strani že piše, da imajo zadeve ampak jaz bi rad vedel če imajo v grazu v trgovini?

A se da to kje na spletni strani preverit? A ima kdo kak mail od trgovine v grazu .... telefonska številka vem da je na netu, ampak nevem če znam toliko nemško/angleško, da bi jaz klical gor. Kak mail bi pa že skup spocal :blush:

LP

kot je tom povedal, probaj spacat skup en stavek, ki bo povedal da rabiš nekoga ki govori slo ali hr, jaz sem lani poklical pa sem tudi dvomil v svojo nem pa sem tudi skup spacal en stavek in je prišla k telefonu ena punca ki lepo govori hrvaško, je pa tam še en fant ki govori hrvaško, tak da ni panike. še zmenil sem se kdaj pridem pa tudi to, da ko sem prišel sem samo pri blagajni prosil za njo (ime sem žal pozabil) pa je prišla in me spremljala dokler nisem vsega nabavil in stopil do blagajne :worship: :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če ma kdo primerjavo med lousovo osnovno podobleko in podobleko iz Hofera al Lidla?

V hoferi stane 30€ gori pa 25€ Sam na sliki zgleda ta iz hofera velik bol še.

me zanimajo izkušnje če makdo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam ti iz lidla in je super, Mam še druge smučarske podobleke pa ves čas nosm to iz lidla. Je fajn oprijeta, podložena na pravih mestih, pa dovolj dolga. Ker me najbolj razjezi če kupiš neko velikost ki ti naj bi bla prav, pol so pa rokavi prekratk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če ma kdo primerjavo med lousovo osnovno podobleko in podobleko iz Hofera al Lidla?

V hoferi stane 30€ gori pa 25€ Sam na sliki zgleda ta iz hofera velik bol še.

me zanimajo izkušnje če makdo????

A me aše kdo kak nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu imam kupit komplet opremo (čelada Arai ali Shoei, kombinezon Dainese ali Alpinestars, rokavice in škornji), zanima me kje bi se mi splačal sledeč nakup, kje imajo kakšne lepe popuste itd. Zanima me predvsem za moto trgovine v sloveniji, kakšen skos čez mejo pa tudi ne bi bil problem, če je razlika velika. Oprema mora biti primerna za ss motor.

Hvala za pomoč! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hubabuba Arai-ko pojdi kar k Pintarju iskat, možakar ti bo po potrebi vstavil kake druge ličnice in podobno, za dele pri njemu tudi nikoli ni problem, skratka podpora je na najvišji ravni, njegovo tehnično znanje tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, torej Arai pri Pintarju... a bi blo smiselno za nakup opreme obiskat motocenter Laba, ker prodajajo Alpinestars kombinezone, rokavice in škornje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smiselno je tak-tak. A nebi bilo najboljše če bi si čimveč pogledal in na osnovi tega pol izbral? Jaz sem si sprobal full različnih kombenizonov, od Dainese, Alpinstars nekaj od Berika. Izbral sem tistega ki mi je bil najbol prav!

obilo uspeha pri iskanju in gleg da dobro izbereš ker ga ne izbiraš verjetno sam za eno sezono.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!