Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

V planu imam kupit komplet opremo (čelada Arai ali Shoei, kombinezon Dainese ali Alpinestars, rokavice in škornji), zanima me kje bi se mi splačal sledeč nakup, kje imajo kakšne lepe popuste itd. Zanima me predvsem za moto trgovine v sloveniji, kakšen skos čez mejo pa tudi ne bi bil problem, če je razlika velika. Oprema mora biti primerna za ss motor.

Hvala za pomoč! ;)

Če se ti z nakupom ne mudi toliko, lahko robo probas v sloveniji in potem narocis tule, imajo veliko stvari v akciji, in lahko precej prišparaš. Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda cool, boš pa videl kako ti bo prav. Probaj se vsekakor kakokšnega drugega od DAINESE ali palpinstars berik.... Pač eno boljšo furmo da vidiš razliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda cool, boš pa videl kako ti bo prav. Probaj se vsekakor kakokšnega drugega od DAINESE ali palpinstars berik.... Pač eno boljšo furmo da vidiš razliko

Saj sm že probal, vse je tako na tesno kot mora bit, sam mislim, da tisti ščitniki na komolcih segajo malo prenizko oz. se mi zdi, da bi morali biti malo višje. Pri meni, pa komaj da pokrijejo komolce - to ni dobro al ne?

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nav kdo mislu da delam reklamo, sam sm šel letos po 10l na motor in seveda rabu vse novo in sem šel vse okrog ter nabavu Jakno, hlače, rokovice,čelado itd.. šel v Luis, TC Motoshop itd... in mi je žal da nisem vse kupu v MotoRaj-u, ker če se tam z šefom meniš se da vse zment.Pri njem sem kupo Čelado SHOEI XR 1000 ki sem jo izbral iz kataloga in rokavice in oboje dobil občutno ceneje, zanalašč ne bom govoru za kolk, da ne bote vsi z isto foro tja hodil(ker bo človk propadu).Uglavnem sem tipu povedu kaj bi rad, in uprašu za kakšno ceno mi zrihta in sem lepo v 1tednu dobu, lahko mi je sam žal da nisem vse tam kupu, jebeš Luis!

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z louisovimi tekstilnimi stranskimi torbami, sedaj je akcija, restposten na 19.9€, pa me malo mika?

Tele imam v mislih

Za torbe žal nimam pojma, punca v reklami pa kar dobro zgleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za torbe žal nimam pojma, punca v reklami pa kar dobro zgleda :whistle:

haha :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....lahko mi je sam žal da nisem vse tam kupu, jebeš Luis!

problem je kot vedno, v detajlu.

osebno na siroko izogibam lojza, ce potrebujem pomoc pri izbiri. glede tega je n.pr. gericke v graz-u veliko boljsa izbira, ker vsi tam imajo in tudi vozijo motorje. pri lojzu v graz-u je, kolikor mi je znano, ima samo en prodajalec motor.

sicer vsaka sola nekaj stane. ni uteha, samo dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

A je mogoče že kdo naročal preko spleta? Zanima me samo kolk časa traja, da dobiš izdelek na dom?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

A je mogoče že kdo naročal preko spleta? Zanima me samo kolk časa traja, da dobiš izdelek na dom?

Lp

Vem,da bo hitreje,če robo greš iskat sam. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

A je mogoče že kdo naročal preko spleta? Zanima me samo kolk časa traja, da dobiš izdelek na dom?

Lp

Naročeno,plačano(Mastercard).....dobil 5.dan.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

A je mogoče že kdo naročal preko spleta? Zanima me samo kolk časa traja, da dobiš izdelek na dom?

Lp

par strani nazaj maš kr nekaj govora o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

A je mogoče že kdo naročal preko spleta? Zanima me samo kolk časa traja, da dobiš izdelek na dom?

Lp

Že velikokrat.. Cca 1 teden vse skupaj, če plačuješ preko bančnega nakazila, z Mastercardom pa še malo prej :) So kar hitri, pa tudi dovolj ugodni, 20€ je do 50kg, to je pa že ogromno robe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa tud v ljubljani zastopnik za louis...naročiš pri njemu, pa maš robo v enmu tednu pri njemu v trgovini. Brez dodatnih stroškov (poštnina ipd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tu že zelo velikokrat naročil :)

Hec je samo v tem, ker še nikoli nisem dobil v enem tednu, tako da če stvar rabiš in se ti ne da čakat 3 tedne - 1 mesec, naročiš sam pa je v slabem tednu pri tebi :)

Če pa odmislimo čas dobave so pa kul pri Trg d.o.o., zelo prijazni vsi :) Grem z veseljem tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa rečmo de naročm preko neta vizir prednje maske pa eno tank nalepko...plačam lih tko 20€ poštnine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.

Pri majhni vrednosti se ne splača, je pa toliko bolj ugodno če naročaš kaj velikega, oziroma se zberejo 2-3je skupaj in se podeli poštnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!