Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

hvala!

...in, bo kdo kaj naročal? :evilgrin:

če kaj potrebujem, se raje zapeljem v graz, pogledam in kupim.

mi na pamet ne pade, da bi naročala preko interneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz raje v trgovini -vidiš robo, pa takoj jo imaš. Pač en izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis ima velikokrat kakšne artikle v akcijah, ki jih v trgovinah ni, ali pa nimajo izbire. In v takem primeru je njihova spletna trgovina odlična izbira. Skratka jaz sem že velikokrat kaj naročil preko interenta, pa ni bil nikoli velik problem do Louisa prit, če bi hotel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Pred kratkim sem naročil robo z Louisa -a preko podjetja TRG .Robo dobil v osmih dneh.Naročil kovčke za motor in zaščito .Plačal sem dodatno 1% ddv in hitro pošto 8 eu .Skupaj 280 eu.Bil sem zadovoljen z uslugo in ceno.

PUFI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo zastopnika za Louisa v SLO ki dobavlja robo po istih cenah ampak eni še vedno komplicirajo in iščejo koga ki gre gor, ali naročajo preko neta.

Mater nekaterih res nikoli ne bom razumel. Zakomplicirajmo življenje če se le da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel, preko tega zastopnika naročil že zelo velikokrat, vse super, prijazni, samo prej kot v 3 tednih nisem nikoli dobil, Enkrat v dobrih 14 dneh.. In če stvar pač rabiš, je bolje naročit sam preko Louisovega online shopa in je pri tebi v enem tednu ali prej, oziroma greš gor iskat.

Meni ni tu nič nerazumljivega, oziroma ne vidim v tem kompliciranja.

Poleg tega, pa če nisi iz LJ, moraš itak plačat poštnino do doma in če je kakšna težja zadeva verjetno že ni več tako bistvene razlike kot če bi kar iz Nemčije direkt naročil. Ker 20€ do 50kg je res poceni. Enkrat smo štirje naročili skupaj, res vse sorte. Bilo je za cca 45kg, paket tako ogromen, da smo ga komaj skozi vrata nesli na pošti, cena pa 19,95 in to dobesedno do domačega praga (če bi bil doma ko je poštar dostavljal) direkt iz Nemčije:)

Pa še nekaj je.. Če kupuješ kakšno bolj vredno stvar, npr. kombinezon za 500€ ali kaj podobnega, imaš že z Louis pikami, ki jih dobiš že skoraj pokrito poštnino.. Pri zastopniku pik ni :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj je.. Če kupuješ kakšno bolj vredno stvar, npr. kombinezon za 500€ ali kaj podobnega, imaš že z Louis pikami, ki jih dobiš že skoraj pokrito poštnino.. Pri zastopniku pik ni :)

mogoče jih zastopnik v žep spravi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej to mislim :) Sej jst jih tut ponavad, če komu kej nosim, ker mi noben ne da kartice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Mene pa zanima koliko se čaka, če naročim iz louisa diske, na naslov v avstrijo in koliko me pride poštnina? Ker zej sem naročil pri TRG pa me je Jure malo zastrašil z čakalno dobo ... tam piše da dobijo v 5 do 7 dni. Ker 3 tedne pa res nebom čakal na robo + še pik ne dobim :D

Upam, da se da preklicat naročilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sem že pogruntal ... sam sem bil prepočasen, da bi še lahko zbrisal zgornji post. Sej bo moderator zbrisal tale dva posta :D

Ma dobro bom že potrpel in počakal na diske, sej zej je še bolj murkasto vreme in ni za na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sem pred kratkim naročil nekaj, pač oni počakajo da imajo za tolk in tolk naročil, potem pa dobijo. Se pa zavedam da bom čakal kake 2 tedna :D

Meni se dopade tole zastopništvo, pokličeš in naročiš, sploh za kake malenkosti, da ne daš glih 20eur za poštnino, naročiš pa en sprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma super je, ampak se ti ne sme mudit. Če bi rad nekaj hitro in se zanašaš na tistih obljubljenih 5-7 dni, si potem samo jezen :) Če imaš pa čas, je pa odlična opcija to, če gre za kakšno manjšo stvar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem naročil prejšnji teden v ponedeljek, pa je rekel da do petka zbirajo naročila in potem naročijo ... da pa bo od naročila treba počakat še kakšen teden ali dva ... no bom pa že preživel :D

Drgač imam pa znance tik čez mejo v avstriji tako da če bi tja naročil bi prišla poštnina "samo" 7.95€ ... Vseeno pa še nevem kako dolgo se čaka, da dobiš v avstriji paket.

Drugače pa je ta poštnina do 30kg in ne do 50kg kot je bilo omenjeno:

Shipments of export orders are only possible by credit card payment as written below or payment netto in advance. Forwarding expenses (postal costs) are added. Please check our flat rates of postal costs in the following countries (up to 30 kg):

Austria, Switzerland, Denmark, Netherlands, Belgium, Luxembourg: € 7.95

France, Great Britain, Italy, Spain, Portugal, Finland, Greece, Ireland, Norway, Sweden: € 14.95

Czech Republic, Estonia, Hungary, Poland, Lithuania, Latvia, Slovenia, Slovakia, Malta, Cyprus: € 19.95

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem naročil prejšnji teden v ponedeljek, pa je rekel da do petka zbirajo naročila in potem naročijo ... da pa bo od naročila treba počakat še kakšen teden ali dva ... no bom pa že preživel :D

Drgač imam pa znance tik čez mejo v avstriji tako da če bi tja naročil bi prišla poštnina "samo" 7.95€ ... Vseeno pa še nevem kako dolgo se čaka, da dobiš v avstriji paket.

Drugače pa je ta poštnina do 30kg in ne do 50kg kot je bilo omenjeno:

Shipments of export orders are only possible by credit card payment as written below or payment netto in advance. Forwarding expenses (postal costs) are added. Please check our flat rates of postal costs in the following countries (up to 30 kg):

Austria, Switzerland, Denmark, Netherlands, Belgium, Luxembourg: € 7.95

France, Great Britain, Italy, Spain, Portugal, Finland, Greece, Ireland, Norway, Sweden: € 14.95

Czech Republic, Estonia, Hungary, Poland, Lithuania, Latvia, Slovenia, Slovakia, Malta, Cyprus: € 19.95

Potem so pa spremenili, lani je bilo 100% še do 50kg.. No tudi za 30 je 19,95€ iz nemčije ugodno, že če pri nas v notranjem prometu preko Pošte Slovenija polšlješ navaden paket od 25-30kg je 13,27€

Drugače pa sem se zdaj spomnil :)

Verjetno si naročil Lucas diske in ploščice a ne? Če še lahko prekličeš naročilo imam jaz 2 kupona za 10% popust pri enem nakupu diskov ali ploščic Lucas :) Šenkam.

LP, J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebiram temo,pa se ne morem iznebiti občutka,da nekateri hočete samo zaslužit na račun nekoga,"ki se kao ne zapelje sam do lojza".Seveda lepo in prav(tržno gospodarstvo), ampak rajš kot tiste % imam en dober nakupovalni izlet,družba pa na koncu :beer1: .Mam občutek ,da nisem nikogar n......l ,ampak pomagal nekomu,kot so nekateri meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-1190-1238324857_thumb.jpg

post-1190-1238324866_thumb.jpg

Če naročaš pa preko online shopa, pa sploh ne rabiš fizično kupona, ampak vpišeš samo to št. in ti obračuna popust :)

LP, J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebiram temo,pa se ne morem iznebiti občutka,da nekateri hočete samo zaslužit na račun nekoga,"ki se kao ne zapelje sam do lojza".Seveda lepo in prav(tržno gospodarstvo), ampak rajš kot tiste % imam en dober nakupovalni izlet,družba pa na koncu :beer1: .Mam občutek ,da nisem nikogar n......l ,ampak pomagal nekomu,kot so nekateri meni.

Ne razumem točno kaj hočeš s tem povedat? Jaz sem prinesel stvari že veliko folku, ki ne gredo sami do Lojza, ker mi je to pač spotoma ob službeni poti. Še nobenemu nisem nič računal, pa tudi če sem posebej zavil iz avtoceste do trgovine samo po en sprej za 5€. In to ravno zaradi občutka, da sem nekomu pomagal, ker so tudi drugi meni že velikokrat. Če pa kdaj komu prinesem nekaj in nima svoje kartice, da bi mi jo dal, pa pač kupim na svojo in se ne čutim da sem koga n.....l :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-1190-1238324857_thumb.jpg

post-1190-1238324866_thumb.jpg

Če naročaš pa preko online shopa, pa sploh ne rabiš fizično kupona, ampak vpišeš samo to št. in ti obračuna popust :)

LP, J

Naročil sem samo diske, ploščice sem nabavil v euroton-u, ker v lojzu nimajo sprednjih sintranih plus tega so dražje. V eurotonu sem dal za 1 par ploščic 25€, torej 50€ za komplet. Hvala ti, ful si faca, da deliš svoje popuste. Upam sam, da mi kdo ne smakne prej tvoje številke, preden bom jaz naročil :D Bom probal juter zrihtat zadevo tak da bo prav.

Če naročim preko online shopa morm plačat z kreditno kartico ali vnaprej nakazat dnar? A se da naštimat po povzetju? Kot sem že rekel, naročil bi na naslov v avstrijo.

Bemti pa moja nemščina ... nihc gut :D

zverca: Kdo je pa koga nategnil ko sem se peljal v graz po diske in jih ni bilo na zalogi? Na srečo sem šel gor še po ketno in par drobnarij, da se nisem vrnil praznih rok. Zato včasih komu raje šenkaš kakšen € in ziher dobiš dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če naročaš preko online shopa v Slo, potem moraš plačat preko kreditne kartice, oziroma po predračunu z bančnim nakazilom, plačilo po povzetju ni mogoče.. Če pa naročaš v Avstrijo pa ne vem, ampak logično bi bilo, da bi imeli tudi to opcijo.. :hmm:

Sicer pa tudi preko predračuna ni noben problem, itak ti takoj pošljejo na mail, plačaš preko klika in fertik :)

Glede kode pa mislim, da ni straha, da bi ti kdo speljal, pomoje je to univerzalna koda za popust, ki jo lahko kdorkoli uporabi, jaz sem to kartico za popust dobil ob nakupu spreja za čiščenje zavor v petek, eno pa že 1 mesec nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko hočem naročit diske mi napiše sledeče:

Eingelöste Aktionsgutscheine: 10% LUCAS RABATT, 232

Achtung! Dieser Gutschein kann auf kein Produkt im Warenkorb angewendet werden.

Jaz sem si to prevedel tako nekako kot da se moji izdelki v košarici ne ujemajo z tem lucasovim popustom :?

V naročilnici imam pa 2x LUCAS BREMSSCHEIBE VORN MST201,DURCH.256MM,FESTST

Pa tut neznam spremenit naslova za pošiljanje, na drug naslov. A se komu kaj sanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha mogoče je pa fora v tem ker so že itak znižani iz 112€ na 95€ in zato ne potegne dodatnega popusta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bo to, če so že znižani ne gre, popusti se žal ne seštevajo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha

zanima me če je ta cena dobra za poštnino v slovenijo ki znaša 20€, nekam dosti se mi zdi? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je uporabnik "jure" precej o tem napisal par postov zgoraj.

Volikor naročaš v večih, ter naročiš precej robe...potem se splača! Za ene npr. crashpade pa se ti vrjetno ne bo splačalo, ane? :)

Sicer pa je cena poštnine ter samo vprašanje če se splača odvisno od tega, koliko stane tvoj prosti čas, ki bi ga zapravil z vožnjo do louisa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal iščem pa ne najdem navodil, pa vem, da so bla - kako se že najde tale Louis, če se odpraviš iz Lajbaha?

Muchos Gracias, Senjors :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!