Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Mal iščem pa ne najdem navodil, pa vem, da so bla - kako se že najde tale Louis, če se odpraviš iz Lajbaha?

Muchos Gracias, Senjors :-)

Štartaš proti Karavankam (to nebi smelo predstavljati težav)... potem pa sledi tem navodilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal iščem pa ne najdem navodil, pa vem, da so bla - kako se že najde tale Louis, če se odpraviš iz Lajbaha?

Muchos Gracias, Senjors :-)

Predvidevam da te zanima Louis v Beljaku?

Greš čez korensko sedlo, ko prideš dol zaviješ desno proti Beljaku. Pri križišču z AC se držiš leve da ostaneš na stari cesti. Ko prideš v Beljak greš kar naravnost mimo vseh shopping centrov. Po približno 6-ih semaforjih zaviješ desno, proti AC in "nekaj"see (torej neko jezero). Voziš se naravnost, najprej prideš do HG na desni potem čez cca 500m pa zagledaš Louis na levi.

Najdolje je, da pri Mc-Donaldsu zaviješ levo, se odpelješ mimo kina, po grbinah in tik pred sivo stavbo na desni zaviješ desno in se pripelješ na njihovo parkirišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tudi čez Ljubelj do Borovelj, potem pa (če se ne motim v drugem krožišču) desno - smer Faaker see - Beljak. Držiš se glavne ceste, potem pa zavij ob Faaker seeju proti Eggu, skozenj v smeri Beljaka, po klancu navzdol, pod avto cesto, čez reko Zilo (Gail po njihovo) in na desni boš zagledal trgovsko cono. Kot ti je že Marko 55 napisal pri Mc Donaldsu zavij desno ob kinu do Lojzka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tudi čez Ljubelj do Borovelj, potem pa (če se ne motim v drugem krožišču) desno - smer Faaker see - Beljak. Držiš se glavne ceste, potem pa zavij ob Faaker seeju proti Eggu, skozenj v smeri Beljaka, po klancu navzdol, pod avto cesto, čez reko Zilo (Gail po njihovo) in na desni boš zagledal trgovsko cono. Kot ti je že Marko 55 napisal pri Mc Donaldsu zavij desno ob kinu do Lojzka.

ta pot je boljša pa lažje se najde louis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem da prideš na Maria-Gailer-Straße, pol se pa malo gor pa dol voziš dokler ne zagledaš louis, je lepo viden s ceste. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre gdo v kratkem gor, rabil bi dve kapci za svečke št artikla 10035304, in sicer od NGK 102° model XD05F za 10mm svečko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mislim obup! Rabim neki... Rabim neki... Zime je konec! a vam ni jasno!? namesto da se drajsate Od RID do TROJAN, bi se pa že lahk "naučil" kod se do Graza al pa Beljaka pride... razvajenost pa taka! Združte vendar prijetno s koristnim... :rolleyes:

Moj primer od včeraj: Velenje - Dravograd - Golica - Gradec - Gornja Radgona - Ptuj - Celje - domov... pa se sploh nisem PRI Lojzu ustavu, je bil pač izlet, furca za ogrevanje in utrjevanje pred 1. majem... :rolleyes:

RAZVAJENCI! :evilgrin: Kdor vam bo le sred poletja kaj dol nosil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, veš, nekateri nimajo motorjev za tako daleč se vozit... Kako jim je že Pilko pravil? Aja, -kaferajserji. Od kafiča do kafiča.Pa saj jaz še letos tudi nisem bil pri Lojzu. Jutri je verjetno zaprto-praznik. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mislim obup! Rabim neki... Rabim neki... Zime je konec! a vam ni jasno!? namesto da se drajsate Od RID do TROJAN, bi se pa že lahk "naučil" kod se do Graza al pa Beljaka pride... razvajenost pa taka! Združte vendar prijetno s koristnim... :rolleyes:

Moj primer od včeraj: Velenje - Dravograd - Golica - Gradec - Gornja Radgona - Ptuj - Celje - domov... pa se sploh nisem PRI Lojzu ustavu, je bil pač izlet, furca za ogrevanje in utrjevanje pred 1. majem... :rolleyes:

RAZVAJENCI! :evilgrin: Kdor vam bo le sred poletja kaj dol nosil...

Učeri pa dons skupi 730 km...persen pomaga tudi tebi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri pa dons skupi 730 km...persen pomaga tudi tebi.....

To si šel na Dunaj do Louisa ? Kakšen je kaj Megashop ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si šel na Dunaj do Louisa ? Kakšen je kaj Megashop ?

Ma ne- po Slo 730 km -u Luisa ta teden pa ne morem ker delam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splača zapelat odisn pa kolk kolpmetrov je kdo prpravlen narest do tja!

Seveda, pač narediš 200 kilometrov v enem šusu, namesto da bi drajsal cel popoldan to tistih treh ovinkih okoli hiše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, pač narediš 200 kilometrov v enem šusu, namesto da bi drajsal cel popoldan to tistih treh ovinkih okoli hiše...

...NE NE... tega ti tukaj nekaterim ne morš dopovedat... veš da se je bolš drajsat okol hiše in kafičev.. :evilgrin: . To vendar "bejbe" gledajo.. :naughty: . Pa ja veš, da je Dunaj "na koncu sveta!"... bo že kdo pripeljal kaj dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo ta teden v Louisa rabim neki v vrednosti 35€, sem iz Ljublane.

Jaz mam pa za 35,95€ pa sem iz okolice Ljubljane, če kdo gre naj mi prosim sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne naročate v trg d.o.o. ? pa še iz Lublane ste vsi, pa vsi prosjačite - gor na celovško skočite, naročite pa bo drugi teden že tu! Jz sm že večkrat tak naredil, če se mi ni dal pelat gor, če ne pa pač prijetna fura, kot je napisal poprejšnji modrec :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo te dni gor ??

Bi rabil res dva para malenkosti v skupni vrednost pod 10 €

Tole 2 x se pravi skupaj bi bli 4 komadi ali dva para :evilgrin:

Jaz sigurno grem med prazniki, tam 29 ali 30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sigurno grem med prazniki, tam 29 ali 30.

No, glede na vreme, najbrž tako ne bom rabil :headbang::headbang::headbang::headbang:

pa še prepozno mi je. Če bo vreme, krenem sobota 25.

Hvala vseeno za trud. Če ne grem 25, se mogoče vidimo pri Lojzu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, glede na vreme, najbrž tako ne bom rabil :headbang::headbang::headbang::headbang:

pa še prepozno mi je. Če bo vreme, krenem sobota 25.

Hvala vseeno za trud. Če ne grem 25, se mogoče vidimo pri Lojzu :winkiss:

Jaz grem po sluzbi mimo enkrat ta teden;najverjetneje v torek ali sredo. Ce se rabis te zadeve mi javi in ti prinesem zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem po sluzbi mimo enkrat ta teden;najverjetneje v torek ali sredo. Ce se rabis te zadeve mi javi in ti prinesem zraven.

Globoko razmišljam kaj in kako. Če bom šel, je to super, če ne, imam pa dober "izgovor", da grem med prazniki mal sam gor pogledat.

Ti še javim, ko bom videl kako je z vremenom jutri.

Hvala za ponudbo v vsakem slučaju :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj mi je crknil kabel za notranje zvočnike govorne naprave Albreht AE 600 S.

Če kdo gre v Luisa, najkasneje do petka in je iz štajerskega konca (savinjska do MB),

ga prosim, da mi prinese dva kompleta slušalk z mikrofonom.

Louis Tisti del, ki se montira v čelado.

Ostalo na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!