Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Odvisno kaj voziš.... če greš 200km/h potem itak, da se ne moreš zajebavat z nekimi dežnimi plaščki!

Ne vozim dolgo, sam sem fulll bila začudena, ko sem videla folk najboljšmi motorčki, pa opemo pa itd... potem jih pa vidiš gredo s trajektčkom dol do otokov pa s vozakajo po par km na dan.. drgač pa sam v barčkih na pirčkih.... :evilgrin:

Pa brez zamere, ne misli nč hudga!

no pa se probaj pri 50kmh vržt z motora pa mi pol povej če se splača met kombinezon.

jaz sem včeraj probal pa sm se odloču da bom nosu kombinezon bolj pogosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem se tud usu pri eni taki hitrosi. Pa če nebi meu ledr opreme z ščitniki pa dobrih škornjev bi bil še zdej v soči oz. bi mi verjetno falil pol stopala. Tko da....ni to sam pozeraj.

Pa da ne bom čist off topic. Louis zna bit čist solidna trgovina. Opreme tam sicer nisem kupoval (razen dežnega kombinezona) za razne dele ala. žmigovci, špegli, lučke pa tudi rezervni deli je pa super. Predvsem zato ker dobiš praktično vse na enem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciao!

Vendarle šla v louisa v Villach in morem reč kr malo razočarana... nimajo ravno ne vem kakšne izbire, morda je vse že izropano in prodano... no sm pa dobila eno fajn torbo za motorčk, pa ostale neke prčkarije. Kakorkol, če kdo misli zdaj it mu svetujem naj raje mal počaka, al pa v Graz. Itak ti pride isto, glede na to, da tist tunel plačaš v obe smeri 13evrov :headbang: !!!!pa še če nimaš vinjete, se morš par km švercat brez nje, no če te dobijo pa verjetno u iber sranje!

Pa imam k sm bla tok navdušena na tem louisom :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani pa imaš modele, ki šponajo 200/uro, temeljito zaščiteni z želejem in sončnimi očali...

Pa z zobno pasto z belilom, da se bolj šajna, ko grizejo asfalt :-) ker čelade itak ni, al pa je na komolcu :]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imam k sm bla tok navdušena na tem louisom :krneki:

A se zdej spomniš moje objave, zarad katere si bla užaljena?

Glede tunela pa - če greš čez Kranjsko goro in Korensko sedlo, ni treba nič plačat, tkoda prišparaš za ene 3 pice in kokakole ... pa še čist fajn furca je, z avtom ali motorjem ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z mashino..

Greš čez Korensko sedlo pa je. Cesta je čisto ok in še čisto blizu je :) Ni šans, da plačam tunel, pa kupim vinjeto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z mashino..

Greš čez Korensko sedlo pa je. Cesta je čisto ok in še čisto blizu je :) Ni šans, da plačam tunel, pa kupim vinjeto :)

Ja, je par lepih ovinkov pa se kr da fajn vozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... ma ja sem gruntala, pa bl slabo zgruntala!

Dober bo drugič boljš...

mah ja mašina vse jasn, sori :worship:

No jst končno jutr na dopust!!!

Čarobno poletje še naprej!

stella

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ojla!

V Louisu bi kupil nekaj drobnarij in pogrošnega materiala. Včeraj sem klical v Beljak in s svojo polomljeno nemščino povprašal če imajo artikle na zalogi. V glavnem so zadeve imeli nekaj pa so rekli da bodo naročili in me pokličejo ko dobijo, da lahko vse skupaj pridem iskat (predvidoma konec tedna). Je pa tip še rekel, da bi lahko jaz to naredil online ker že imam Luis kartico, se pravi zbral artikle in namesto "kupil online" le odkljukal ali nekaj podobnega da bom jaz to v Beljaku prevzel in bi dobil email ko bo komplet artiklov zame tam pripravljen. No danes sem to probal pa ne najdem kako / kje obklukati / označiti ...ve kdo kje na spletni strani se to uštima?

Hvala za info in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

V Louisu bi kupil nekaj drobnarij in pogrošnega materiala. Včeraj sem klical v Beljak in s svojo polomljeno nemščino povprašal če imajo artikle na zalogi. V glavnem so zadeve imeli nekaj pa so rekli da bodo naročili in me pokličejo ko dobijo, da lahko vse skupaj pridem iskat (predvidoma konec tedna). Je pa tip še rekel, da bi lahko jaz to naredil online ker že imam Luis kartico, se pravi zbral artikle in namesto "kupil online" le odkljukal ali nekaj podobnega da bom jaz to v Beljaku prevzel in bi dobil email ko bo komplet artiklov zame tam pripravljen. No danes sem to probal pa ne najdem kako / kje obklukati / označiti ...ve kdo kje na spletni strani se to uštima?

Hvala za info in lp!

Louis trgovino imaš tudi v Ljubljani ( Podjetje TRG d.o.o. , Celovška 150 ), kjer lahko naročiš vse po cenah iz kataloga in dobiš v cca. 7 do 14 dneh . Kontakt g. Novak tel.: 01/5001440

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Naročil že ogromno robe iz Louisa seveda preko podjetja TRG d.o.o in moram rečt da g. Novak odlično opravlja svoj poklic :)

Tako da kdor naroča naj ga pokliče oz. pošlje mail ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Novak je fajn ja, pa tudi vsi ostali prodajalci tam gor so fest dečki :) Vsi so prijazni in ustrežljivi. Edino pri dobavnih rokih se jim kdaj pa kdaj malo zaštrika, no vsaj na začetku se je včasih kar čakalo, ampak to pač vzameš v zakup če naročaš tam, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Novak je fajn ja, pa tudi vsi ostali prodajalci tam gor so fest dečki :) Vsi so prijazni in ustrežljivi. Edino pri dobavnih rokih se jim kdaj pa kdaj malo zaštrika, no vsaj na začetku se je včasih kar čakalo, ampak to pač vzameš v zakup če naročaš tam, pa je.

Vedno.

Sploh ne bi imel nič proti, če bi že na začetku bil rok ustrezno določen. Uradni rok za prejem blaga, je 5 delovnih dni kar pomeni, da lahko prvič tri tedne čakaš, da za naslednjič veš.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno.

Sploh ne bi imel nič proti, če bi že na začetku bil rok ustrezno določen. Uradni rok za prejem blaga, je 5 delovnih dni kar pomeni, da lahko prvič tri tedne čakaš, da za naslednjič veš.

Hmmm, jaz sem do sedaj samo enkrat naročil in mi je rekel, da naj bi roba prišla čez cca. 14 dni...prišla je dan prej, tako da ni bilo nobenih problemov :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno.

Sploh ne bi imel nič proti, če bi že na začetku bil rok ustrezno določen. Uradni rok za prejem blaga, je 5 delovnih dni kar pomeni, da lahko prvič tri tedne čakaš, da za naslednjič veš.

Ti pa zmeri najdeš neki kar ti ni prov.....greš osebno v Avstrijo in kupš al pa naročiš na njihovi strani :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, jaz sem do sedaj samo enkrat naročil in mi je rekel, da naj bi roba prišla čez cca. 14 dni...prišla je dan prej, tako da ni bilo nobenih problemov :).

Lahko naročite blago iz prodajnega programa LOUIS, ki je samo v Nemčiji prisotno v preko 80 trgovinah. Zato ne bo potrebno več hoditi čez mejo, saj so cene pri nas enake kot so v katalogu. Razlika je le v davčni stopnji, saj je v Nemčiji stopnja davka 19% pri nas pa 20%.

Stroški poštnine so minimalni, glede na naročilo znašajo od 0 do 4.95 EUR, največ pa do 9.95 EUR.

Naročeno blago prihaja vsaj enkrat tedensko. Čakalna doba na naročeno blago je tako je 5 –7 dni.

Enako mi je bilo vedno rečeno po telefonu.

Ti pa zmeri najdeš neki kar ti ni prov.....greš osebno v Avstrijo in kupš al pa naročiš na njihovi strani :unsure:

A res? Zanimivo, prvič slišim.

Če bi bil pravi potrošnik bi točno to naredil- po tem, ko po obljubljenem roku nisem dobil blaga. Pa sem počakal in bil fer.. kakšen idiot sem. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

Zanima me kako je kaj založena trgovina v graz-u? A se da dobiti večina stvari iz kataloga? Npr. orodje, omara za orodje, ... ?

Hvala

lp

Kdorkoli? Kajti mi je bližje do tja kot pa v LJ.

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz bi se v tem primeru pridružil Igorju, tudi meni je bilo večkrat rečeno, da bo roba v cca 7 dneh, pa sem čakal tudi že 1 mesec, po 3 tedne pa kar ene parkrat. Tako, da tu je prav, da bi se pač v štartu povedalo, oziroma določilo malce daljši dobavni rok, da ni potem nepotrebne slabe volje. Ampak se mi zdi, da so se stvari popravile, zadnjič dvakrat sem dobil v cca 10 dneh se mi zdi. Sej ko enkrat pogruntaš sistem, potem sploh ni problema. Če rabiš prej pa pač reskiraš 20€, nabaviš v Louis online shopu pa je, dobiš v slabem tednu :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz bi se v tem primeru pridružil Igorju, tudi meni je bilo večkrat rečeno, da bo roba v cca 7 dneh, pa sem čakal tudi že 1 mesec, po 3 tedne pa kar ene parkrat. Tako, da tu je prav, da bi se pač v štartu povedalo, oziroma določilo malce daljši dobavni rok, da ni potem nepotrebne slabe volje. Ampak se mi zdi, da so se stvari popravile, zadnjič dvakrat sem dobil v cca 10 dneh se mi zdi. Sej ko enkrat pogruntaš sistem, potem sploh ni problema. Če rabiš prej pa pač reskiraš 20€, nabaviš v Louis online shopu pa je, dobiš v slabem tednu :D

Čene pa počakaš in je :)

Glede slabe volje...če je res neki pocen in znižan mi ni problema počakat tolk dolg....nikoli pa nisem kupoval izdelka k bi ga rabu takoj

oz. kmalu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čene pa počakaš in je :)

Glede slabe volje...če je res neki pocen in znižan mi ni problema počakat tolk dolg....nikoli pa nisem kupoval izdelka k bi ga rabu takoj

oz. kmalu ;)

Ma ni problem v tem, da ni vredno počakat nekej kar je pocen in znižano..

Problem je, če si tam prvič, se obrneš na njih ker pač rabiš eno stvar iz Avstrije, ti rečejo 5-7 dni in ti na podlagi tega naročiš, potem pa tega 1 mesec ni.. Treba je pač rečt, da lahko traja pa bi bil problem rešen.

Jaz vem, da prvič ne bi nič naročil tam, ampak bi kupil sam, če bi vedel pravi dobavni rok, ker sem stvar hitro rabil. Sam v tem je fora :)

Sej za naprej veš in to upoštevaš, sam prvič zna bit pa res neugodno.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojze se je mal pokvaril zadnje čase, cene so čedalje višje, roba pa ista. Pa večina stvari sploh ni ugodnih, razen škart robe ali pa če ujameš razprodaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni problem v tem, da ni vredno počakat nekej kar je pocen in znižano..

Problem je, če si tam prvič, se obrneš na njih ker pač rabiš eno stvar iz Avstrije, ti rečejo 5-7 dni in ti na podlagi tega naročiš, potem pa tega 1 mesec ni.. Treba je pač rečt, da lahko traja pa bi bil problem rešen.

Jaz vem, da prvič ne bi nič naročil tam, ampak bi kupil sam, če bi vedel pravi dobavni rok, ker sem stvar hitro rabil. Sam v tem je fora :)

Sej za naprej veš in to upoštevaš, sam prvič zna bit pa res neugodno.

Ja prvič je mogoče res kriza :)

Zadnič sem dobil robo (2 kombinezona, škornje+par drobnarij) v enem tednu :) Tko da sploh ni nujno da tolk čakaš :)

No zdj veš da če kj nujno rabiš ne kupuješ na ta način :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!