Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

@simonsi

Tudi sam opažam to.. V tanovem katalogu je veliko stvari istih, pa precej dražjih napram 2008. Pa na splošno je veliko škarta gor. Ampak se vseeno dobi kakšno dobro zadevo še vedno.

Pozimi sem pod resposten nabavil en hud tekstilni Held komplet za 100€, je bil znižan 70% :) V Slo je tak komplet okoli 270€. Pa lahko rečem, da se mi zdi tudi 270, čisto vreden, če bi kupoval tako opremo in naletel na to, bi vzel tudi po polni ceni.

Skratka treba je fajn pogledat kej, da zbreš kaj dobrega izmed vse tiste šare :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem raje osebno gor in pogledam kaj kupim preden kupim. ne vem. tudi pri nas ne kupujem preko spletnih strani nekaj, za kar ne vem, kako v resnici izgleda.

Kdorkoli? Kajti mi je bližje do tja kot pa v LJ.

Hvala

lp

kar sem do zdaj potrebovala in sem šla iskat v graz, sem vedno dobila. tudi če je bilo na spletni strani napisano ...posten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gre kdo mogoče te dni gor do Lojza? Bi potreboval en Profi Dry Lube...oz.če ga je mogoče dobiti kje pri nas...

Če si iz Kopra lahko pogledaš v Luciji v prodajalni TRG (nad Tušem), imajo nekaj robe iz Louisa vedno na zalogi. Če ne pa lahko itak karkoli naročiš (po ceni iz kataloga).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si iz Kopra lahko pogledaš v Luciji v prodajalni TRG (nad Tušem), imajo nekaj robe iz Louisa vedno na zalogi. Če ne pa lahko itak karkoli naročiš (po ceni iz kataloga).

O hvala! nisem vedel...bom šel pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo kaj hodo v louisa, namrec rabo bi en set nalepk KLIK

al lahk to kje u slo poklicem pa narocim al kk? ;)

Ja lahko preko TRG d.o.o naročiš. Imaš ga v Ljubljani, Mariboru in Luciji :). Cena je pa za 1% višja kot na Louis-ovi spletni strani. Edino, kar je mogoče, da boš malo več časa čakal na robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda imajo

http://www.louis.de/_20b7417b6c224281e82468aba2e05172c3/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=375&wgr=423&list_total=22&anzeige=0&artnr_gr=10003337

http://www.louis.de/_20b7417b6c224281e82468aba2e05172c3/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=375&wgr=423&list_total=22&anzeige=0&artnr_gr=10003363

http://www.louis.de/_20b7417b6c224281e82468aba2e05172c3/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=375&wgr=423&list_total=22&anzeige=0&artnr_gr=10003369

Pri tem zadnjem linku je to samo dodatek. Rabiš še zadnje stojalo, sešraufaš skupaj in imaš potem stojalo ki se vpne v križ. Kar je super, ker lahko potem tudi vilice snameš, ko je motor dvignjen.

Trenutno sta oba znižana, tako ta prvi del, kot navadno zadnje stojalo in sicer pride set za prvo kolo 55€ namesto 80, set za oba kolesa pa 85€, kar je kar ugodno.

Drugače pa imaš tako na bolhi kot na a.netu ponudnike, ki ponujajo čisto solidna nova stojala za prvo ali zadnje kolo po 35€

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z naročanjem pri TRG doo kar se obleke tiče. Se da stvar zamenjat če ob prevzemu ugotoviš da ni prave velikosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z naročanjem pri TRG doo kar se obleke tiče. Se da stvar zamenjat če ob prevzemu ugotoviš da ni prave velikosti?

zato pa se enkrat zapelješ do louisa in poskusiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z naročanjem pri TRG doo kar se obleke tiče. Se da stvar zamenjat če ob prevzemu ugotoviš da ni prave velikosti?

Prej se ni dalo, razen če so v zadnjem času kaj spremenili politiko poslovanja in tudi vračajo zadeve v Louis.. Ampak pomoje bolj ne kot ja. Lahko pa pokličeš, oziroma pošlješ mail in vprašaš. So prijazni in ti bodo z veseljem odgovorili.

Drugače pa je kar se cun tiče najbolje naredit en sobotni izlet z motorjem do Villacha ali Graza in tam pomeriš pa kupiš. Je najbolj ziher :)

BTW, od danes naprej ima Louis novo mesečno ponudbo --> KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našu na louisovi strani tabelo z merami. Premeriš pač dolžino in širino telesa in v tabeli najdeš ktera cifra oz oznaka (S,M,L,XL itd.) si. Sej bi skoču do louisa ampak je problem ker kupuje zadevo, ki je restposten (zadnji kosi) pa ni nujno da ga v Beljaku oz. Gradcu imajo....

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se preveč zanašat na tele tabele. Ko sem gledal Alpinestrsov kombo, mi je po tabelah pasala cifra 50, ampak je bila potem dejansko prevelika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se preveč zanašat na tele tabele. Ko sem gledal Alpinestrsov kombo, mi je po tabelah pasala cifra 50, ampak je bila potem dejansko prevelika.

To je pa čisto res. Rokavice imam večinoma XL, sem pa ene Probikerjeve kupil, pa so mi bile XXL prav. Pač odvisno od proizvajalca, imajo različne velikosti. Vse poskusit, nič na slepo, samo na številko kupovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hec je tudi, da pri isti firmi (Berik) mi je bil en kombo št. 50 kot ulit, drug model pa (isto št. 50) spet prevelik. Tako da rajši probat, da ne bo potlej :headbang:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Torej mene pa zanima kateri je najboljši 2 delni kombinezon za najboljšo ceno. Gledal sem jakno in hlače PROBIKER ali nekaj takega ampak so ponudbo umaknili. In zanima me kako daleč od meje leži trgovina. Sam sem s primorske in bi bil prevoz kar jeba :) Že vnaprej hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej mene pa zanima kateri je najboljši 2 delni kombinezon za najboljšo ceno. Gledal sem jakno in hlače PROBIKER ali nekaj takega ampak so ponudbo umaknili. In zanima me kako daleč od meje leži trgovina. Sam sem s primorske in bi bil prevoz kar jeba :) Že vnaprej hvala za odgovore :)

..Gradec ali Beljak pa ja veš, kje sta... Je pa spet odvisno, kje greš čez mejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mogoče kdo ve....prodajajo gor grelce gum?Če ne prodajajo gor kje bi se jih dalo dobit po principu"čim manj dnarja za čim več muzike"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mogoče kdo ve....prodajajo gor grelce gum?Če ne prodajajo gor kje bi se jih dalo dobit po principu"čim manj dnarja za čim več muzike"?

Prodajajo. Kataloška številka je 10032195. Louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo....

a mogoče kdo pozna ali pa si lasti tale nahrbtnik iz luisa, kok kej spravte not??? občasno bi rabu za prevol prensotnika dimezij 40x27 bi šlo to???

dimenzije so navedene Maße (HxBxT): 45 x 29 x 20 cm tkole...sam se mi zdi da je nahrbtnik spodaj zožan...pa nevem kero širino so zdej podal

(Vanucci...tist s trdim hrbtom pa različne barve so ..(če ne bo link delu))

http://www.louis.de/_30c9b5e9c72614cc42e8f355e655e0c079/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=530&wgr=210&list_total=13&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025366

mogoče vaš predlog nahrbtnika ??? nekaj v tem stilu, občasen prevoz prenosnika, drugače običajna papirologija formata A4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za skupinsko naročilo iz Louisa? 20€ je poštnina za paket do 50kg.. Bom jutri naročil par stvari kar sam preko spletne trgovine, ker hitro rabim. Če je kdo zainteresiran se lahko pridruži in si podelimo poštnino. Naročeno lahko pa potem, ko pride, vsak dan dostavim do Lj, ker itak hodim na faks.

LP, J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za mal off

na strani fc-moto.de bi nekej naroču..pač plačilo po povzetju..glede na to da zahtevajo coupon code se morem predhodno registrirat? pa naprej kako gre postopek če je že kdo naročal?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!