Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

sorry za mal off

na strani fc-moto.de bi nekej naroču..pač plačilo po povzetju..glede na to da zahtevajo coupon code se morem predhodno registrirat? pa naprej kako gre postopek če je že kdo naročal?

tnx

Poglej to temo.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če koga zanima imajo v Villachu (Beljaku) močno znižane Shoei čelade predvsem model XR 1000 s pinlock nastavkom (Pinlock vizir se brezplačno dobi zraven) in sicer za 54 odstotkov in se dobi za ceno 200 oziroma 219 evrov, prav tako so z 449 evrov na 329 evrov znižane preklopne Shoei čelade ter za 50 procentov in več znižani nekateri modeli čelad Shark, Nolan in drugih. Precej so znižane tudi cene kros čelad z vizirjem ali brez raznih proizvajalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne ljubi se mi iskati kje je že govora o TRG-ju iz LJ .

Obveščajo, da imajo samo v petek 11.12. popust 20% na vso zalogo LOUIS robe

Navalte če kdo kaj rabi trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Trgu se ponavadi debatira v temi Louis.. Sem pa tudi jaz dobil SMS, tako da če kdo rabi kakšne ketnspreje, kakšno orodje, itd, kar v akcijo, to ponavadi imajo na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko na hitro eno vprašanje, kaj pomeni Restposten? mogoče že blo kje napisano, pa vseeno...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Restpoten=zadnji kosi

A tale 20% popust velja za vse Louisove izdelke ali samo za tiste, ki so že (fizično) naprodaj v TRG doo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ugotovil:

Restposten je ponudba k lahko naročiš samo po internetu....nimajo v štecunah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala trojan69,hecno kako bi lahko bi bili nekateri smerniki, v zadnjih kosih, saj vedno ko sem bil gor, jih je bila polna stalaža :S.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko na hitro eno vprašanje, kaj pomeni Restposten? mogoče že blo kje napisano, pa vseeno...

Hvala

der Restposten = ostanek

To pomeni, da naj bi bili akrtikli načeloma navoljo samo še preko online shopa. Ko Louis nima nekega artikla več v dovolj veliki količini v vseh št. da bi lahko zagotovil zalogo po poslovalnicah, oziroma ko se odločijo dat nekaj v odprodajo, ker tega ne bodo več prodajali, oziroma se bo zamenjal model, naj bi poslovalnice te artikle poslale nazaj v centralno skladišče v Hamburg, te artikle se nato označi pod restposten in prodaja preko interenta. Je pa v praksi ponavadi tako, da se velikokrat tudi po poslovalnicah še najde kakšnega izmed teh artiklov. Je pa izbira tam načeloma manjša kot preko online shopa, kjer imajo na enem mestu zrbano vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi kosi se pa res ne splača zafrkavat, res da so ceneje, samo preden da nabereš vse kar iščeš...mah

Kaj se potem zaloga ponavadi napolni po novem letu, al kako? Glede na to, da bodo prazniki, nekateri bi si nekaj nabavli, pa nv do kdaj bo treba čakat :P...

Tisti ko stge bili pred kratkim v Louisu je še kej po policah? ali se prah briše...

Jure hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu v Ljubljani ne moreš rečt trgovina, le malo boljše je pa v Mariboru.

Oboje je ena velika žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal je sicer nisem, ampak po testih je kar dobro ocenjena.. Če iščeš čelado tega segmenta in ti dobro sede na glavo, potem pomoje nimaš kej falit..

Bi se pa mogoče bolj splačalo kot nabavit tle za 330€ it lepo v TCja kjer je od 10.12 naprej velja novoletni popust -25% na vse artikle in dobit tako Shubertko s popustom za 318€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu v Ljubljani ne moreš rečt trgovina, le malo boljše je pa v Mariboru.

Oboje je ena velika žalost.

...eh, izbire glih ni ne vem kakšne noter, da bi bilo na zalogi. Pač naročiš po internetu, pa ti pošljejo po povzetju. Sem ravno danes naročil enih par reči. Za par malenkosti se pa tudi ne bom vozil v Beljak, a ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!