Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

To kar imajo na zalogi je res bolj bogo, se pa karkoli naročiš izjemno hitro dostavi. Velik plus tega je da zadevo lahko vidiš/pomeriš preden skeširaš. Razlika v ceni glede na katalog je pa 1% zaradi razlik v našem in nemškem DDVju. Vsekakor se mi zdi bolje preko njih naročat kot direktno na dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mogoče kdo v kratkem skoči v Louisa, rabil bi eno malenkost. Če je kdo tako dober naj me prosim kontaktira na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...eh, izbire glih ni ne vem kakšne noter, da bi bilo na zalogi. Pač naročiš po internetu, pa ti pošljejo po povzetju. Sem ravno danes naročil enih par reči. Za par malenkosti se pa tudi ne bom vozil v Beljak, a ne..

...včeraj dobil SMS, da je roba prispela v Ljubljano in jo lahko prevzamem. Pokličem, če lahko pošljejo po pošti, in danes je pozvonil poštar s paketom. Jaz sem zadovoljen. Še bomo poslovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včeraj dobil SMS, da je roba prispela v Ljubljano in jo lahko prevzamem. Pokličem, če lahko pošljejo po pošti, in danes je pozvonil poštar s paketom. Jaz sem zadovoljen. Še bomo poslovali.

lepo da si zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisto o enem tednu za dobavo sem vzel nekako z rezervo. Saj zdaj ni sezone, pa ni problem počakat teden, dva. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je pa ja navaden dan, normalno odprto. Praznik je bil za Božič in 26.12., ko praznujejo Štefanovo. Ampak ne me držati za besedo, samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve? gdaj se začnejo popusti (v Avstriji), takoj po Novem letu ali šele po 12-tem Januarju!!!:hmm:

Popravljeno . Popravil Brumer
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je kakšen limit izpolnjen, ker meni je eno uro nazaj še uspelo prenest..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni ravnokar lepo počasi (cca 100KB/s) vleče dol. Mal večkrat je treba probat pa bo.

Ausc Hvala za link :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nismo slepi, hehe. Samo sem probal, pa nekako ni ratalo. Posamezna stran je sla, ko sem pa probal cel katalog v enem fajlu, pa ni slo. Najbrz zaradi velikosti, ne vem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi mogoce kdo tukaj znal povedat kje bi bilo moc najdit podkapo z risbo smrtne glave na obraznem delu, nekaj takega kot TALE, ampak da je zadeva iz celega, se pravi oblikovno enaka TEJ!

Lp!{M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi mogoce kdo tukaj znal povedat kje bi bilo moc najdit podkapo z risbo smrtne glave na obraznem delu, nekaj takega kot TALE, ampak da je zadeva iz celega, se pravi oblikovno enaka TEJ!

Lp!{M}

na ebay-u jih prodajajo klikni me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če imajo že zimske popuste kolekcije 2009?

Počasi bojo popusti že mimo ...

V soboto v Grazu že pol stvari iz akcij in popustov ni bilo več na zalogi ...

Upam, da imajo še v Beljaku kaj več zaloge ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!