Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Počasi bojo popusti že mimo ...

V soboto v Grazu že pol stvari iz akcij in popustov ni bilo več na zalogi ...

Upam, da imajo še v Beljaku kaj več zaloge ...

Popustov je ogromno. Najbolj enostavno je, da pogledaš na netu Louisovo stran, poiščeš to kar te zanima in naročiš preko Trga doo. Brez poštnine in dobiš paket čez teden, dva.

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil včeraj gor v beljaku... kar sem mel od tega je samo to da sem vrgu 4 ure stran, pa porabil za 20€ bencina.

Popusti sicer so - sam kaj ko so številke take da ni nobenmu prav. Probaval sem tudi novejše modele tekstilnih hlač,

lahko samo rečem da mene spet lep čas ne bojo vidl v avstriji. Enostavno sem ugotovil, da je v Sloveniji boljša in

kvalitetnejša ponudba. Vse kar je kvalitetnega v louisu je tista znamka rukka, za katero pa imajo astronomske cene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawl, kaj je fajn zropana trgovina? Kdaj pa jo začenjo polniti za novo sezono?

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawl, kaj je fajn zropana trgovina? Kdaj pa jo začenjo polniti za novo sezono?

hvala, lp

Trgovina je sicer kar fajn polhna robe, le popustov ni tapravih, Oziroma so na zelo omejene modele. Če je pa za nekoga popust da so hlače znižane iz 279 na 259€ naj jih pa kar kupi :)

Ne vem nazadnje sem kupu kar rabim kar v TC-ju, pa še po švabsk se mi ni treba matrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu pa najdeš tud take bučmane http://www.avto(pika)net/_OPREMA/ad.asp?id=3429754&obv=1 , ki stvar, ki v Louisu košta nova 9,99E hočejo prodati za 25 Eslap.gif. Sej ne veš, a bi se smejal, al jokal.

Če človek ne pozna cen drugje, pač kupi... Bullet žmigavci so v Louisu 20 evrov, HG ima pa za 9.99 evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ste vidli oglas, ko tip prodaja katalog za 20€?

naj ga posoja za 1€ na dan(upoštevan pred sezonski popust),he he

model je totalni bumbar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me če ima kdo tak kombinezon,in kako je zadovoljen s kvaliteto,se kaj sam od sebe trga (brez padca z motorjem seveda),je uredu,ni :?

http://www.louis.de/...artnr_gr=208007

Imam probikerja, sicer ne glih ta model, sam od sebe se ne glih trga, sm pa preživel 2 padca znjim. Men je bol tko, ščitniki so bolj mehki, oprijet mi ni preveč, tako da ob padcu se ni preveč dobro izkazal, vsi ščitniki so se premaknili, ter hlačnico mi je rahlo sleklo. Zračen se mi ne zdi, vsaj glede na zdajšnjega enodelca, udoben mi tudi ni bil preveč, je tišalo zmerm pr kolenih, usnje se mi zdi kr debelo, se je pa strgalo ob padcu, normalno itak. 200€ kot vidim da je ta, je siguno vredn, sm mislim da si ti vreden kaj boljšega, edino če ne misliš nikol past :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

če mislite kaj kupit od Louisa je verjetno problem s poštninino!

Sem pa našel neki relativno novo slovensko trgovino ko ima Louisove stvari v ponudbi in poštnina je bistveno ceneje. Imajo pa cene isto kot pri Louisu nekaj je malce več nekaj pa ceneje. Mislim da je kar za pogledat. Jaz sem naročil in sem dobil kar hiter in če imaš kakšen problem so zelo prijazni! Jaz bom sigurno še naročeval od njih.

Tukaj je link: www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

Popravljeno . Popravil Crash2706
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nabavo iz Louisa je vsekakor najboljša opcija podjetje Trg d.o.o. iz Lj. Cene so identične Louisovim, vključno s trenutnimi akcijami in znižanji.

Sami fejst fantje tam, in tudi zelo prijazni.. Edino kar je, včasih se lahko malo zavleče. Tako, da če pač rabiš nujno greš gor, oziroma naročiš sam preko spletne trgovine na dom za 20€, pa ti DHL u par dnevih dostavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot pravi Jure. In poslovalnico imajo tudi v Luciji, pa mislim da še kje.

Podjetje-trg.si

Poslovalnice Ljubljana,Lucija,Maribor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem včasih naročil v Luciji in je bilo vse super. eno ali dve stvari sem moral dlje časa čakati. Sedaj pa delajo v Luciji le še ob petkih :S in ker me ob petkih več ni dol, ne morem prevzeti... closedeyes.giftrance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem včasih naročil v Luciji in je bilo vse super. eno ali dve stvari sem moral dlje časa čakati. Sedaj pa delajo v Luciji le še ob petkih :S in ker me ob petkih več ni dol, ne morem prevzeti... closedeyes.giftrance_11_confused.gif

v luciji delajo vsak dan. preverjeno. je pa res, da večkrat menjajo urnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po koliko so, 20€? :evilgrin:

lp

Jz jih zgolj za 15€ dajem naprej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v luciji delajo vsak dan. preverjeno. je pa res, da večkrat menjajo urnik.

ups, se moram popravit.

zaenkrat delajo ob torkih in petkih. sem ravno danes hotel nekaj naročit, pa sem ostal pred vrati.

ampak to, da večkrat menjajo urnik pa drži.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, se moram popravit.

zaenkrat delajo ob torkih in petkih. sem ravno danes hotel nekaj naročit, pa sem ostal pred vrati.

ampak to, da večkrat menjajo urnik pa drži.:D

uuuu, potem pa zdejle takoj letim v Lucijo...

sem videl njihov avto na parkirišču.... hvala lepa =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!