Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Na spletni strani louisa sem zasledil da prodajajo tudi zavorne obloge znamke LUCAS zanima me, če jih je kdo že kupil in kako se obnesejo.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To je bil štos o prodaji katalogov :)

Drugače jih je v vsaki Louisovi trgovini zraven vhoda cela euro paleta in vzameš kolikor hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi

Fora je samo v tem, da naj bi bile restposten stvari namenjene primarno nakupu preko spleta. Gre namreč za artikle, ki ostanejo in ko ni več dovolj velike zaloge, da bi jih imele poslovalnice v redni ponudbi, jih potem začnejo pošiljat nazaj v centralno skladišče v Hamburg, kjer jih spravijo v promet preko online shopa. Ampak kljub temu se tudi v poslovalnicah najdejo ti artikli, le da je izbira (številke, barve, itd.) manjša kot na online shopu, kjer imajo vse na enem mestu.

Lahko pa v vsakem primeru tudi pokličeš v željeno poslovalnico in ti resposten artikel naročijo, če ga nimajo v trgovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ce lahko naprimer narocis prek neta robo in ko jo dobijo v trgovino te obvestijo in ti gres robo iskat...

A se da tko robo narocit in osebno preuzet obstaja ta opcija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo

A je bil mogoče kdo v zadnjem tednu v Louis-u v Beljaku. Zanima me kako je z zalogo?

Popravljeno . Popravil primar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto. Guzva je bla kr. Iskal sem komplet tanktorba + stranske torbe, pa jih ni blo. Ostalo sem pa dobu. Trgovina je zgledala kar lepo zalozena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto. Guzva je bla kr. Iskal sem komplet tanktorba + stranske torbe, pa jih ni blo. Ostalo sem pa dobu. Trgovina je zgledala kar lepo zalozena.

Najlepša hvala za inf. Meni se gre zato, ker kupujem komplet opremo in sem že slišal različne ljudi, ki so jamrali glede zaloge, zato se raje prej pozanimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblacil, celad, skornjev itd. je bilo malo morje tam, dejansko polne stalaze. Nimam pa pojma, kako so kaj zalozeni s stevilkami in tudi nisem nic posebnega iskal. Malo so bogi s slincki, ampak sem tudi to potem najdel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblacil, celad, skornjev itd. je bilo malo morje tam, dejansko polne stalaze. Nimam pa pojma, kako so kaj zalozeni s stevilkami in tudi nisem nic posebnega iskal. Malo so bogi s slincki, ampak sem tudi to potem najdel.

Ja saj ravno to.. Nimajo zaloge, oz. zaloga je to kar je obeseno na stojalih. Na spletni strani vodijo dosti natacno evidenco "zaloge", jst ce kaj rabim in da nisem 100% pac poklicem, ker sem se ene 2x obrisal pod nosom.

Nevem pa zakaj so vedno veseli, ko klicem iz slovenije s cudnim naglasom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na spletni strani louisa sem zasledil da prodajajo tudi zavorne obloge znamke LUCAS zanima me, če jih je kdo že kupil in kako se obnesejo.lp

Vidim, da je že zelo pozno, pa vendar... Lucas / TRW so čisto v redu, dobiš jih tudi v Eurotonu (torej "pri nas"), kjer so celo nekoliko cenejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Čao.

Pebi eno prošnjo mam - sm šel naročit v TRG d.o.o. neke "potrebščine" za na pot in smo skupaj ugotovili sedaj, da Repair Kita ni mogoče dobiti preko njih, saj imajo Louis težave z dobavo le-tega do 25 tedna - torej bi moral čakat samo na to naročilo še več kt 3 tedne, kar pa ne gre nekako čez :) . Jih pa je fixno v trgovini v Gradzu in podobnih, tako da bi bil jz presrečen, če bi morda kdo v naslednjih dveh tednih šel kaj v Lousia in bi mi lahko nabavil omenjeni repair kit.

No tole točno bi imel:

Ali Tega 2, ki ima serijsko številko 10032076

Ali Tega 1, ki ima serijsko številko 10032077

Ponavadi ti linki od Lousia ne delajo, tako da moraš obnovit stran (gumb "ponovno naloži stran" :) pol pa pokaže)

Če kdo gre res lepo prosim za pomoč, hvala vam in LP

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao.

Pebi eno prošnjo mam - sm šel naročit v TRG d.o.o. neke "potrebščine" za na pot in smo skupaj ugotovili sedaj, da Repair Kita ni mogoče dobiti preko njih, saj imajo Louis težave z dobavo le-tega do 25 tedna - torej bi moral čakat samo na to naročilo še več kt 3 tedne, kar pa ne gre nekako čez :) . Jih pa je fixno v trgovini v Gradzu in podobnih, tako da bi bil jz presrečen, če bi morda kdo v naslednjih dveh tednih šel kaj v Lousia in bi mi lahko nabavil omenjeni repair kit.

No tole točno bi imel:

Ali Tega 2, ki ima serijsko številko 10032076

Ali Tega 1, ki ima serijsko številko 10032077

Ponavadi ti linki od Lousia ne delajo, tako da moraš obnovit stran (gumb "ponovno naloži stran" :) pol pa pokaže)

Če kdo gre res lepo prosim za pomoč, hvala vam in LP

Ajd

Jest sm isto to v Villachu iskau in so mi tud podobno rekli. Tko da sm ga pol pri sosedih (Hein-Gericke) vzel.

Priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao.

Pebi eno prošnjo mam - sm šel naročit v TRG d.o.o. neke "potrebščine" za na pot in smo skupaj ugotovili sedaj, da Repair Kita ni mogoče dobiti preko njih, saj imajo Louis težave z dobavo le-tega do 25 tedna - torej bi moral čakat samo na to naročilo še več kt 3 tedne, kar pa ne gre nekako čez :) . Jih pa je fixno v trgovini v Gradzu in podobnih, tako da bi bil jz presrečen, če bi morda kdo v naslednjih dveh tednih šel kaj v Lousia in bi mi lahko nabavil omenjeni repair kit.

No tole točno bi imel:

Ali Tega 2, ki ima serijsko številko 10032076

Imamo pri hiši 2 takšna, tako da če se pripelješ kak popoldan v MB (recimo jutri na 'Mariborski Motosvet krožek ;) ), lahko dobiš po nabavni ceni. :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo,

mene pa zanima koliko časa je kdo čakal(da je iz nemčije prispelo v slovenijo) na določen izdelek ko je naročal prek neta???

Če pa ima kdo kakšne izkušnje s spletno stranjo www.fc-moto.de in koliko časa traja da pošiljka prispe se priporočam za informacije ;)

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

mene pa zanima koliko časa je kdo čakal(da je iz nemčije prispelo v slovenijo) na določen izdelek ko je naročal prek neta???

Če pa ima kdo kakšne izkušnje s spletno stranjo www.fc-moto.de in koliko časa traja da pošiljka prispe se priporočam za informacije ;)

Lep pozdrav

D.

Vedno sem dobil v parih dneh (3-5 dni), naročil sem direktno iz www.louis.de :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo kdaj dobil v Louis-u kakršni koli papir oz. t.i. TÜV certifikat za kupljeno robo?

Never mind... že mam papirje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm pa dobu zlato kartico od Louisa ... kdo kej ve, če so večje ugodnosti al je ubistvu ista plastika sam drgač pobarvana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vedno sem dobil v parih dneh (3-5 dni), naročil sem direktno iz www.louis.de :whistle:

Halo!

3-5 dni si lahko narišeš (mogoče imaš kakšne veze v Hamburgu??).

Še nikdar v 10-ih letih ni prišlo pred 7dni in še raje 10dni .

Včasih kak dan prej ko sem nakazoval i tujine .

Najprej nakažeš denar in že to traja nekaj časa da ga dobijo in nato v skladišče pa pakiranje in te obvestijo da so poslali pa potem še dva dni ...

Ravno te dni čakam robo, danes je 6-ti dan in še bom čakal.

Veliko prej dobim iz Polo.

Pa tudi FC-Moto je hitrejši, če imaš srečo. Se pa včasih pri njih hudo zalomi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm pa dobu zlato kartico od Louisa ... kdo kej ve, če so večje ugodnosti al je ubistvu ista plastika sam drgač pobarvana :)

Ej!

Z zlato imaš (6%) "guthaben" kakor navadno, platin pa mislim, da je 8%. Vsaj upam,da je toliko!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!