Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

prosil bi če ima kdo telefonsko louis Maribor.

tnx

Letos ga ni več v Mariboru... sedaj je privat moto trgovina... tel. od Louis MB pa je bila 02 33 02 724

lp Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko prej dobim iz Polo.

Pa tudi FC-Moto je hitrejši, če imaš srečo. Se pa včasih pri njih hudo zalomi.

Lp

Sorry vsem za offtopic, ker je tema od Louisa..

Ampak me zanima kako to poteka iz Polota? A sedaj pošilajo v Slovenijo? Jaz sem ene dve leti (mogoče tri) hotel nekaj naročit in se ni dalo. Ni bili niti možnosti izbire Slovenije, zato sem jim poslal mail in so odgovorili, da ni možno. Potem smo si celo izmenjali par mejlov, ker sem hotel vedet zakaj ne, glede na to, da je Slovenija v EU, pa smo zaključili debato brez enega pravega razloga zakaj ne, samo da pač ne :) Si torej iz Polota naročal na slovenski naslov, al mogoče kam k sosedom? Bi blo kar fajn če pošiljajo tudi k nam zdej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Austria, Belgium, Denmark, Luxembourg, Netherlands, Switzerland: € 7,95

France, Great Britain, Ireland: € 9,95

Finland, Greece, Italy, Norway, Portugal, Spain, Sweden: € 14,95

Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Malta (GBY), Malta (M), Poland, Romania, Slovakia, Slovenia: € 19,95

levo spodaj pod Service-box se da najdet vse informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

Z zlato imaš (6%) "guthaben" kakor navadno, platin pa mislim, da je 8%. Vsaj upam,da je toliko!

Lp

Hvala za info ... LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dan.

imam eno vprašanje in hkrati tudi prošnjo.

a bi mi morda lahko kdo preveril v grazu ali villahu, če imajo morda na zalogi tank torbo in magnetni adapter.

Bi poklicala sama, vendar ne znam dovolj nemško, da bi se to zmenila.

Tisti, ki bi mi to storil in hkrati zadevo tudi rezerviral, v kolikor bi imeli oba dela na zalogi, na priimek Zidar, mu častim pijačo (lahko tudi še kaj druga :whistle: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenjena tank torba in magnet je na voljo le preko spleta in je ni v trgovinah! (Restposten sind nicht in den Filialen erhältlich!___Očistek niso na voljo v trgovinah!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem se pozanimala pri trgovini TRG in so rekli, da naj grem v trgovino iskat.

Hmmm...

A še kdo drug naroča iz Louis-a kot oni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry vsem za offtopic, ker je tema od Louisa..

Ampak me zanima kako to poteka iz Polota? A sedaj pošilajo v Slovenijo? Jaz sem ene dve leti (mogoče tri) hotel nekaj naročit in se ni dalo. Ni bili niti možnosti izbire Slovenije, zato sem jim poslal mail in so odgovorili, da ni možno. Potem smo si celo izmenjali par mejlov, ker sem hotel vedet zakaj ne, glede na to, da je Slovenija v EU, pa smo zaključili debato brez enega pravega razloga zakaj ne, samo da pač ne :) Si torej iz Polota naročal na slovenski naslov, al mogoče kam k sosedom? Bi blo kar fajn če pošiljajo tudi k nam zdej..

motocenter Yogi iz velenja naroča robo it polo kataloga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem se pozanimala pri trgovini TRG in so rekli, da naj grem v trgovino iskat.

Hmmm...

A še kdo drug naroča iz Louis-a kot oni?

Sorry nisem videl, da že veš za TRG. Imaš pa še v Velenju MotoMario. On je imel robo iz Louisa, oziroma jo naroči. Preveri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry nisem videl, da že veš za TRG. Imaš pa še v Velenju MotoMario. On je imel robo iz Louisa, oziroma jo naroči. Preveri.

ok.

hvala. bom preverila pri motomario.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yakuza... ne vem... jaz sem bila zadnjič tam in je rekel, da tega izdelka ne najde v njihovi trgovini na spletu in da ne more naročit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp nekaj sem gledal na spletni strani, pa ma gor samo par kombinezonov. V trgovini jih ma več ne? Ker nameravam iti gledat... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak , kolkor vem, pri TRG naročajo iz kataloga Louis, sej si pripela gor povezavo na spletni katalog ? Mogoče bi morala priti k njim že s številko artikla in bi potem hitreje našli. Jaz nameravam jutri poklicat na TRG za en merilnik oljnega pritiska. Je tudi v katalogu. Bom poročal kako in kaj mi bodo rekli. Kolkor vem, Louis dostavlja na TRG robo dvakrat na teden, vsaj pred mesecem in pol je blo tako. Bom pa še pogledal v papirnat katalog za tvoj artikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo od vas namen naročit kaj iz louisa, da bi si delili stroške poštnine?

normalno prideš v TRG poveš kaj bi iz kataloga(bukle) ti pove kdaj je dobavljivo in to je to BREZ poštnine toliko kot je v katalogu dobu včeri ketno pa zobnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POŠTAR... kot sem že povedala... sem bila pri njih, prinesla sem natisnjen list iz kataloga in so rekli, da mi tistega ne morejo dobavit, ker ga ne najdejo na internetu (čeprav ga jaz vidim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj pomeni pri izdelkih označenih z: "Zadnja priložnost" "niso na razpolago v outletih" (da jih nimajo v trgovini, samo spletna prodaja ali kaj?)

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj pomeni pri izdelkih označenih z: "Zadnja priložnost" "niso na razpolago v outletih" (da jih nimajo v trgovini, samo spletna prodaja ali kaj?)

lp

Franc

..a to misliš ''restposten''? Izjemoma so še na policah, praviloma pa so v centralnem skladišču, v Nemčiji. Od tam tudi naroča Trg d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!