Skoči na vsebino

Kaj pa motoristke?


Priporočene objave

Hm tole pa ni ravno komplet motoristična oprema, ali pa se motim. :hmm:

Mi deluje bolj portugalska izvedba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiii, kake mišice..... :kva2:

Thunder......thanks..... :whistle:

Ma novi Dainese-design kevlar do pasa, čez bedrca pa super duper nevidne kavbojke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

'Na motorju kilometer za kilometrom razmišljam, kako lahko pripomorem k spodbujanju miru v družini, partnerstvu ali župniji.' - kopirano iz linka, katerega je prilimal xr800.

Pa ne moreš tega izjavit pa če si baba ali dec.. :slap:

Heh pol pa se dogaja, da nasprotniki žensk na motorjih v hipu najdejo razlago zakaj se je polomila, če do tega pride. <_< Jao svašta.. Raje glej na cesto pa dogajanje okoli sebe kot pa da svetovno socialo rešuješ pa gospodarstvo med vožnjo..- Ženskam in moškim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jebo te xr800, kaj pa te stare članke ven vlečeš. Zdaj so sigurno že vse te babe pr Hells sisters! :P

Zame je to klečeplazenje okoli žegnov in romanj v temelju skregano s svobodomiselnim izročilom motorizma. A kaj ko je dandanašnji tako moderno, da se po kidanju štale vsedeš na boljšega čoperja al cestaka kot ga ima sosedov Polde parkiranega poleg novega Zetorja. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ, čas kislih kumaric.....Mi je bilo hecno vse skupaj, pa sem malo "vun potegno"..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaj ko je dandanašnji tako moderno, da se po kidanju štale vsedeš na boljšega čoperja al cestaka kot ga ima sosedov Polde parkiranega poleg novega Zetorja. :P :P

Zetorji so out. :grim

Vsak pravi kmet, ki da kaj nase ima najnovejši model John Deera z minimalno 300kW. B)

Bajdvej, ste vedeli, da ima Slovenija največ traktorjev glede na prebivalstvo.

Pred 2. (mislim da Irci) vodimo cca. 20.000 traktorjev. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj imajo skupnega motoristke in traktorji?? :P

Al sm pa jaz narobe temo prebral. "kaj pa traktoristke"

Pa varno vožnjo...

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislim o motoristkah? Nič ne mislim...mi misli nekam ubežijo (poglej moj avatar) :grim

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj imajo skupnega motoristke in traktorji?? :P

Pa varno vožnjo...

Dokazano padajo na traktoriste. :P

Hvala enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokazano padajo na traktoriste. :P

Hvala enako.

ajaa?? a tako.... matr :slap: .. sej mi je reku fotr naj raje traktor kupim.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto se število registriranih dvokolesnikov dvigne za 20-30%. Kakšne so potem voznice dvokoles?

So povprečje izseka populacije, tako kot vozniki. Usual Micka & Franček v motoristični opravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislim o motoristkah? Nič ne mislim...mi misli nekam ubežijo (poglej moj avatar) :grim

Ahaaaaa, misliš na "digi dagi, poka po riti nagi"? Ja to pa bi znale imeti skupnega tako motoristke kot traktoristke. Odobravam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK spet nazaj k temi, kar sem imel priliko spoznat slovenskih motoristk so vse povrsti super babnce :OK:

Zabavne in vsaka po svoje malo odkačene, kar pa je lahko samo plus. :naughty:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zetorji so out. :grim

Vsak pravi kmet, ki da kaj nase ima najnovejši model John Deera z minimalno 300kW. B)

...

Nimaš pojma. Najboljši je Fendt. (mijestricholcarpovedalpress)

In če pridno izsiljuješ prednost na cesti, ni hudič, da ne bi tudi kakšna motoristka padla nanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, kaj pa govoriš? Fendt? :eek: New Holland, pa John Deere, jep to je zakon? :OK: LP v Ruše(al v S.grabo?) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!