Skoči na vsebino

Odstopil Janez Lotrič


Insallah

Priporočene objave

Očitno se v kitajskem zmajevem letu ni pomnožilo samo število hurikanov, ampak se je v Sloveniji razpasla tudi nekakšna mrzlica med pomembnimi direktorji in odstopajo kot potniki z mestnega avtobusa. :)

Zadnji v vrsti odstopov: Janez Lotrič, Petrol

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odstopajo????

Bolj so "odstopljeni".

Po gospodarski plati?

Po politični? :oops:

Verjetno je za njihovo zdravje bolje, da odstopijo. Torej odstopajo zaradi zdravstvenih razlogov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji v vrsti odstopov: Janez Lotrič, Petrol

Nalsednji teden naj bi se poslovil še Zoki, pa menda kmalu tudi Perovič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"V zraku so različna imena."

Kajti nad kom bi moglo Tvoje usmiljenje zablesteti sijajneje ko na meni, ki sem s svojimi hudobijami tako zelo zasenčila velike milosti, ki si mi jih jel poklanjati... Stvarnik moj!

(Terezija velika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je za njihovo zdravje bolje, da odstopijo. Torej odstopajo zaradi zdravstvenih razlogov 

Itaq ...

Predsednik uprave Petrola Janez Lotrič je minuli petek prodal 770 Petrolovih delnic v vrednosti 47,7 milijona tolarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq ...

Predsednik uprave Petrola Janez Lotrič je minuli petek prodal 770 Petrolovih delnic v vrednosti 47,7 milijona tolarjev.

...bliža se zima,verjetno bo kupil drva za ogrevanje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi revež, kaj začnemo zbirat kak solidarnostni prispevek... :?

se bo že pojavil pa kje drugje. ni za skrbet :afro1:

samo...me zanima, če bodo zamenjali na Petrolu tudi farbe...konec koncev je kar precej rdeče v petrolovih simbolih... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep... čistka se je začela....

Samo čakam, da bodo držalce rol v WC-jih v parlamentu začeli menjati... bog ne daj, da imajo kako rdečo barvo kje...... tudi rdečih preprog ne bo več.........

Je pa res, da ljudje ostopajo sami - če jim je življenje in mirni spanec drago.......

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za te gospode je pa meni malo mar. Ena porejena rit se bo umaknila in prišla bo druga. Barva pri tem niti ni tako pomembna - mogoče je, ampak to samo za rajo. Pomemben je gnar!

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena porejena rit se bo umaknila in prišla bo druga.

Pomemben je gnar!

:SS

Rit je res samo rit ! Med zamanjavami pa toliko neumnosti da je groza ! Razumem če bi stari punker Lotrič kaj oreng zajebal. Ja v tem kaotičnem trenutku edino to da si je konkurenca (omv) čudovito opomogla !

Naj mi eden prosim pokaže kje je tukaj umik države iz gospodarstva ? Pa saj nima smisla, stari dobri liberalec JJ že ve ! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep... čistka se je začela....

Kako začela? Kje pa ti živiš? Čistke se dogajajo že vse od volitev. Seveda je vse politično.

In Lotriču res ne bo hudega. Glede na to, da je Petrol v prejšnjem letu ustvaril dovolj dobička (okrog 10 miljard tolarjev), bo dobil od 80 - 100 mio sit. Ne ve se namreč točno, ali bo dobil 'samo' 15 bruto plač ali jih bo dobil 24.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Upam, da je odhod Lotriča rezultat političnih igric, policija je že dobila svojega kurata (ki ga bomo plačevali davkoplačevalci), po tem, ko so crkveni mrhovinarji dobili nazaj svoje premoženje se nam obeta še crkveni davek :eek: , še kaka politična menjava na strateško pomembnih mestih in aparat desnih bo popoln :grim . Komaj čakam :yea2: .

Saj vem, da je FUL :topic: , samo si nisem mogel pomagat :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej odstopajo zaradi zdravstvenih razlogov  :krneki:

...in tukaj je še ena žvina,ki odstopa iz zdravstvenih razlogov...

Direktorica Sklada kmetijskih zemljišč in gozdov RS Marja Majer Cuk, ki s 1. novembrom odstopa z mesta direktorice, je na današnji novinarski konferenci pojasnila, da odstopa zaradi osebnih in zdravstvenih razlogov

...torej tako kot Lotrič so si napolnili žepe ,odebljali guze in verjetno zaradi holesterola v krvi odstopajo-zdravstveni razlogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej tako kot Lotrič so si napolnili žepe ,odebljali guze in verjetno zaradi holesterola v krvi odstopajo-zdravstveni razlogi

in ti v to verjameš :hmm: O.K da so si napolnili žepe verjamem tudi jaz :yes: amapk da odstopajo zaradi zdravstvenih razlogov pa :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti v to verjameš :hmm: O.K da so si napolnili žepe verjamem tudi jaz :yes: amapk da odstopajo zaradi zdravstvenih razlogov pa  :nono:

Na položaju so si omastili gobce in fasali holesterol ;) . Zato odstopajo iz zdravstvenih razlogov. :) Mislim, da je to želel povedati ajgor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti v to verjameš :hmm: amapk da odstopajo zaradi zdravstvenih razlogov pa 

Ne :grrr ,a sem kje omenil da verjamem

buče naj grejo kam drugam prodajat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq ...

Predsednik uprave Petrola Janez Lotrič je minuli petek prodal 770 Petrolovih delnic v vrednosti 47,7 milijona tolarjev.

...in poleg tega bo dobil še 100 MIO odpravnine :slap: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak manager si zasluzi taksno placo, kolikor podjetje dobro posluje. Vsak lastnik pa lahko v vsakem trenutku zamenja direktorja. Vendar ce podjetje dobro posluje, ni racionalnega razloga, zakaj bi ga menjali...

Aja, pozabil, tale vlada ni racionalna, ampak revansisticna... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!