Skoči na vsebino

Filmoteka


Thundercat

Priporočene objave

Ja zanima me kateri filmi so se vam v kratkem najbolj vtisnili v spomin.Pa tudi tisti klasični ki so vam bili všeč!

Kateri film vam je bil najbolj všeč?

No jst sem včeraj gledal (na računalniku seveda) Black Hawk Down in mi je kar dober film, ker mi je akcija (ma ne v stilu Arnolda) všeč. Ridley Scott je pa itak klasa!

Všeč mi je bil tudi Vojak Ryan, pa Autsajder od naših!

Drgač so mi pa vestrni pa vojaški filmi najljubši!1

Pa vam???

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kateri film vam je bil najbolj všeč?

Ko to tamo peva, Maratonci tecejo castni krog, Balkanski spijun, To so gadje, Operacija Cartier

V imenu oceta, V civilu, Bilo je nekoc v Ameriki, Boter I,II,III

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... One Flew Over the Cuckoo's Nest, A Clockwork Orange, Full Metal Jacket, Das Boot, 2001: A Space Odyssey ...

Dobrih in gledljivih filmov je pa drugace ogromno, Aliens (ni nakljucje da se ena od masin, za katere skrbim, imenuje ripley ), Blade Runner, Mad Max ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kateri film vam je bil najbolj všeč?

No jst sem včeraj gledal (na računalniku seveda) Black Hawk Down in mi je kar dober film, ker mi je akcija (ma ne v stilu Arnolda) všeč. Ridley Scott je pa itak klasa!

Všeč mi je bil tudi Vojak Ryan, pa Autsajder od naših!

Drgač so mi pa vestrni pa vojaški filmi najljubši!1

Pa vam???

Thundercat

Če še nisi gledal, si oglej:

Apocalipsa now

Full metal jacket

Memphis bell

...

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če še nisi gledal, si oglej:

Apocalipsa now

Full metal jacket

Memphis bell

Jap, Apocalypse Now je super ... Memphis Belle pa se iscem (onega iz '44)

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original italijanski Vonj po ženski (čeprav tudi ameriški ni za v smeti), Amarcord, Dvajseto stoletje, Noč na zemlji, Dersu Uzala, Rašomon, Zelig, Another Woman, Za prgišče dolarjev, Za dolar več, Reservoir dogs, Four Rooms, Pulp Fiction, Brian, Dvoboj na Missouriju, originalna Nikita, Leon, Štiri poroke in pogreb, Ostanki dneva, The Usual Suspects, V leru, The Hitcher, Devet tednov in pol...........................................Taglavne sem pa itak pozabil. Pa da ne bi kdo čez Arnija kaj preveč pljuval!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

All tima favourites so: Fargo, Big Lebowski ... (pa vse ostalo od bratov Cohen tudi), True Romance, Gumball Race, The Good the Bad and the Ugly, in še mnogo drugih ... zadnje čase pa Jalla Jalla, Amelie, Lord Of The Rings, Swordfish...

Dobrih filmov je kolikor hočeš samo pravilno jih moraš izbirat, ko se odpravljaš v kino.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Men je najbolj zakon film Ko to tamo peva, nism se vidla bulsga

lp, Sanci

Ja, res odlicen film, zagotovo za Top 10 - a zavedaj se, da to ni igrani film ampak dokumentarec...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši mi je MATRIX! So pa filmi:Pogajalec, Hitri in drzni, Hudičev advokat, Brez obraza, Šund,...ne morem se jih spomnit-vem da se par odličnih pozabil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Original italijanski Vonj po ženski (čeprav tudi ameriški ni za v smeti), Amarcord, Dvajseto stoletje, Noč na zemlji, Dersu Uzala, Rašomon, Zelig, Another Woman, Za prgišče dolarjev, Za dolar več, Reservoir dogs, Four Rooms, Pulp Fiction, Brian, Dvoboj na Missouriju, originalna Nikita, Leon, Štiri poroke in pogreb, Ostanki dneva, The Usual Suspects, V leru, The Hitcher, Devet tednov in pol...........................................Taglavne sem pa itak pozabil. Pa da ne bi kdo čez Arnija kaj preveč pljuval!

Hehe, imas pa dober okus, moram rect Vonj po zenski (originala nisem videl, se mi zdi pa tisti z Al Pacinom zelo dober), Noč na zemlji iscem ze zelo dolgo casa v divx, carska rec, oba spageti vesterna s Clintom sta zakon, Leon, Usual Suspects ...

Koga mislis z Arnijem? Svarcija? Ta starejsi filmi z njim v glavni vlogi, Predator, T2 in podobno - nic ne bomo kritiziral, ker so dobri

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 21/04/2002 ob 18:44:09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ste vsi bolj na akciji. Meni pa je bolj pri srcu kaka dobra drama...Meeting Joe Black, Pesem mrtvih poetov, Brave Hearth, Jesenska pripoved, Reševanje vojaka Rjna, itd.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... da vidim... KEKEC (vsi), NE JOCI PETER, TO SO GADI, VESNA, NAŠ AVTO, ... pa se kaksen bi se najdel... aja pa se... TAKSI 1 in 2, ASTERIX, itd. itd... potlej pa MARATONCI (jasno), KO TO TAMO PEVA (jasno), BITKA NA NERETVI,... joj, kot, da bi en pionircek tole pisal...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmm... da vidim... KEKEC (vsi), NE JOCI PETER, TO SO GADI, VESNA, NAŠ AVTO, ... pa se kaksen bi se najdel... aja pa se... TAKSI 1 in 2, ASTERIX, itd. itd... potlej pa MARATONCI (jasno), KO TO TAMO PEVA (jasno), BITKA NA NERETVI,... joj, kot, da bi en pionircek tole pisal...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Tku je, samo da je bil takrat, ko so se ti filmi delal pionirček tvoj ata! So pa ti filmi legenda. Moram pa rečt, da od naštetih filmov ni enega slabega! Bravo motoristi imajo dober okus za filme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

La vita e bella, Il postino...

Forest Gump, Pulp fiction, Sesti cut...

V leru, Nikogarsnja zemlja...

Pa vsi od Antonia Banderasa!

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec III-(verzija za odrasle)

Z-od Koste Gavrasa

Tolpa-od Sama Peckinpaha

in

Let nad kukavičjim gnezdin z neponovljivim Jackom Nickolsonom....

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hmm... da vidim... KEKEC (vsi), NE JOCI PETER, TO SO GADI, VESNA, NAŠ AVTO, ... pa se kaksen bi se najdel... aja pa se... TAKSI 1 in 2, ASTERIX, itd. itd... potlej pa MARATONCI (jasno), KO TO TAMO PEVA (jasno), BITKA NA NERETVI,... joj, kot, da bi en pionircek tole pisal...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Tku je, samo da je bil takrat, ko so se ti filmi delal pionirček tvoj ata! So pa ti filmi legenda. Moram pa rečt, da od naštetih filmov ni enega slabega! Bravo motoristi imajo dober okus za filme!

pa še kakšnega tudi posnamejo,a ne...(Kekec III)...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... meni pa samo takšni, kjer se lahko zraven jočem ... npr. Lassie se vrača...

lp Easyrider

Ves men je tud ta dobr sam mi je pa hudo ko ga gledam (secelapoplavanardipredtelevizijo)

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi filmi,kjer mi ni dolgcajt....pa malo napeto naj bi bilo.....pa da mogoce ni ze ravno znan konec po 20 minutah.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silent Movie, Young Frankenstein, MASH, Shining, House of Games, Primal Fear, velika hvala Kekcu, ki me je spomnil na Z, Nekoč so bili bojevniki, Scarecrow, Padre padrone..... ma jih je preveč, počasi se umikam iz igre. Mimogrede: Nočni čuvaj!!! Kriza je, da prenekaterega dobrega zaman iščeš po videotekah

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!