Skoči na vsebino

Filmoteka


Thundercat

Priporočene objave

quote:

Če še nisi gledal, si oglej:

Apocalipsa now

Full metal jacket

Memphis bell

...

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Mat na ta izbor pijem!!

Plus Boter I-III, Vojna Zvezd, In ja Alien I-III (da nebi kdo IV omenju ka bo pa sam pokal!)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od "Zemeljskih": Moc na zemlji, From Dusk till Down, 9tednov in pol, 4 poroke in pogreb, Good Morning Vietnam, Ko jagenjcki obmolknejo (samo enka prosim lepo), Muha (samo enka hvala, v bistvu je ta še iz prvega paketa), ...

Heh valjda MAD MAX (itaQ), hudo dober filem, hudo kontroverzen, ampak hudo dober z izjemno musko in efekti NATURAL BORN KILLERS, ...

.... blah ne grem se vec, ...ampak jih je še

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam pa cisto prevec najljubsih.. no, tole za vzorec:

LotR, Contact, Crouching tiger, hidden dragon, Enemy mine, Scent of a Woman, 12 Monkeys, 2001 Space Oddysey, A.I., Shrek, Ko to tamo pjeva, Maratonci, True lies, Das Boot, Erin Brockovich, Monty Pyton - The meaning of life, A Fish Called Wanda, Gladiator, One Flew Over the Cockoo's Nest, Stigmata, Pay it Forward, Blade Runner, Dune, Mad Max I (in samo ena)serije Enterprise in Stargate... ajde dost je, dost je... (ali ima jos, uuuu...)

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 22/04/2002 ob 18:12:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najljubsi filmi: 8MM,Natural Born Killers, Crow, Platoon,Saving Private Ryan.

SAj bi se se kaksen nasel samo ti so mi najboljsi.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, se še kdo spomni filma Ameriški grafiti? Pa bratov Marx? Fitzcarraldo, Taksist, Lovec na jelene, The Piano..... ne, ne grem se več...no, mogoče še Butnskalo pa konc, nepreklicno! Če mi pa zdaj kdo še knjige prav potuhnjeno privleče na plan, se bom pa izpisal.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... valjda MAD MAX (itaQ), hudo dober filem, hudo kontroverzen, ampak hudo dober z izjemno musko in efekti NATURAL BORN KILLERS, ...

... in imel ga boš priložnost gledati danes zvečer ob 20.00 na A-kanalu ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alien IV

kaj pa še kakšne knjige:

prva slovenska ufo-kriminalka-Drejček in trije marsovčki...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Alien IV

kaj pa še kakšne knjige:

prva slovenska ufo-kriminalka-Drejček in trije marsovčki...

S.F.S.N.

... pa Sreča na vrvici ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW, se še kdo spomni filma Ameriški grafiti? Pa bratov Marx? Fitzcarraldo, Taksist, Lovec na jelene, The Piano..... ne, ne grem se več...no, mogoče še Butnskalo pa konc, nepreklicno! Če mi pa zdaj kdo še knjige prav potuhnjeno privleče na plan, se bom pa izpisal.

PEPE

Pepe ti si Car, ... "Duck" ma si me spomnu na davno videne filme hudoooo dobre filme, ... ThnaX! (Taksist in Lovec na jelene press)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pri takih "pregledih najboljših stoletja" se redno dogaja, da zaradi kratkosti spomina najbolj vlečejo tisti iz zadnje petletke ali iz zadnjega desetletja.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabriskie point

Hair

Triglavske strmine

In prihod Sultana v Skopje (posnel ga je prvi pravi cineast na teh zemljepisnih širinah Milton Manaki (poleg Badjure-nekoliko kasneje)

Dodeskaden-od Kurosawe

Andrej Rubljov-od Tarkovskega

Odiseja 2001 od Kubricka

Kačje jajce od Bergmanna

Tri ženske od Altamana

Ali veste ,da se strip imenuje deveta umetnost ...

Da je bila prva kino predstava v Parizu (brata Lumier..)

da je bila prva filmska zvezda iz naših krajev Ita Rina

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOP-GUN,TAXI(sevedaena)

a obstaja kak film na stil hitri in drzni samo da se furajo z motorji????????

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a obstaja kak film na stil hitri in drzni samo da se furajo z motorji????????

Upam da ne, ker je ze zgoraj omenjeni smotan Ce si to mislil, potem je to MI2, tam mas notri vse zivo, v bistvu je kar dobra komedija, ce gledas tiste scene z motorji

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem gledal (no ja, včeraj...) film Andrej Rubljov, ki je definitivno mojstrovina najvišjega razreda.(že mora bit, če sem zdržal tri ure)

Drugače pa Šund, Forest Gump, Rain Man, Prežeči tiger-skriti zmaj, Gladiator, Malena, Moulin Rouge in (recimo) Vsiljivci in Nikogaršnje ozemlje.

Od klasike pa Louis Bonuel in Martin Scorsese, pa Woody Allen in kajpada legendarni Ko to tamo peva in Maratonci.

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je v prometni nesreči umrla glavna igralka kultnega filma sedemdesteih let :Globoko grlo..

moj prvi priročnik za kasnejše vaje iz multipliciranja...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včeraj je v prometni nesreči umrla glavna igralka kultnega filma sedemdesteih let :Globoko grlo..

moj prvi priročnik za kasnejše vaje iz multipliciranja...

S.F.S.N.

A je bila to Linda ?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Linda, kraljica mokrih sanj naše mladosti

PEPE

Pepe človek bi še pomislu, da smo ista generacija (ali pač sam otoliko filmsko razgledani).

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pred dvema dnevoma videl "NA NIKOGARŠNJI ZEMLJI", ...hudo in hudo in hudo, ... ma je to film za hja vse ki vejo kaj je resnično dober film!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!