Skoči na vsebino

Filmoteka


Thundercat

Priporočene objave

komedije: na svoji vesni, scary movie, dude where is my car, how high, not another teenage movie, american pie, mask, ace ventura, ....... pa kšne akcije so mi tud uredu :D

Hmmm.... ti pa imaš res izbran okus :D Še nikoli nisem slišal, da bi komu bil všeč recimo: Dude where is my car,...

Drugače pa meni:

Botri,

Platoon: Vod smrti

Full metal jacket

Filmi pod taktiroko bratov Coen,...(ima još dosta toga),...

V glavnem ne maram komedij (redke izjeme so dobre), preveč znanstvene fantastike,...

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm.... ti pa imaš res izbran okus :D Še nikoli nisem slišal, da bi komu bil všeč recimo: Dude where is my car,...

meni pa je bil, nekako me je spominjal na kakšne sobote ali nedelje po dobri čagi :devil: :blush:

PS: če izvzamemo ogromne "hot babe" vesoljke :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Men je najbolj zakon film Ko to tamo peva, nism se vidla bulsga

lp, Sanci

Po si pa poglej Maratonci tečejo zadnji krog,za mene boljši.

da je bila prva filmska zvezda iz naših krajev Ita Rina

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem pred kakim tednom pogruntal, da mi je vsakic bolj vsec Sin City....

Kupil v bofu celo DVD

Dobrodošel v klub ponosnih lastnikov Sin city DVD-ja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ameriški igralec Patrick Swayze ima raka, zdravniki naj bi mu napovedali samo še pet tednov življenja.Igralcu so konec januarja odkrili raka trebušne slinavke, ki se je sedaj razširil še na ostale organe, poroča ameriški tabloid National Enquirer. 55-letni igralec se je zdravil v bolnišnici univerze Stanford v Paolo Alti. Prestal je 3 močne kemoterapije, s katerimi naj bi se tumor zmanjšal. Njegovi zdravniki pa so kljub temu skeptični, ali se bo Patrick izvlekel.V reviji so še zapisali, da naj bi Patricku ostalo samo še pet tednov življenja, saj se tumor nikakor ne zmanjšuje. Zvezdnik je v zadnjem času shujšal za 10 kilogramov, saj zaradi bolezni je samo še tekočo hrano. Zdravniki so napovedali, da ga lahko reši samo še čudež.

vir:24ur

post-2044-1204800595_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj trenutno najljubši film je John Rambo (recimo Rambo 4). Gledal sem ga že 3x, pa spet ga bom... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj trenutno najljubši film je John Rambo (recimo Rambo 4). Gledal sem ga že 3x, pa spet ga bom... B)

Pa najbolši je tisti del filma,ko s tistim ta vlkim gverom kar drevesa dol reže. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa najbolši je tisti del filma,ko s tistim ta vlkim gverom kar drevesa dol reže. :P

Eh, najboljši del je, ko s tistim vlkim geverom šoferja po armaturki razmaže. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, najboljši del je, ko s tistim vlkim geverom šoferja po armaturki razmaže. :D

To sem pa pozabo že! Ga nisem 3x gledo,tako kot ti! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcije, komedije, kriminalke, drame...zadnji boljši film Rambo 1 (Sylvester Stalone). Med najboljše filme pa bi dal Black rain (1988, Michael Douglas)- veliko akcije, tudi motoristične :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!