Skoči na vsebino

Ali so ljudje z umazanimi motorji prašiči?


Priporočene objave

Prašič

Prašiči so krasni spremljevalci, razumski z zelo močno potrebo po doseganju težkih ciljev. So iskreni, strpni in pošteni. Ker isto pričakujejo od drugih, so neizmerno naivni in velikokrat predmet izkoriščanja. Le redko kuhajo zamero in so izredno zabavni in dobrodušni ter bodo spregledali napake drugih za ceno usklajenosti družbe v kateri so. Zelo imajo radi svoj dom, ampak vedno skrivoma hrepenijo po boljšem, celo luksuznem stilu življenja. Njihova odločna in potrpežljiva narava jih postavlja kot dobre, prijateljske organizatorje. Ampak celo prašiči imajo svoje meje, zato se je potrebno paziti njihove jeze. Kar zadeva ljubezni, so pravi romantiki, ki jim ni škoda denarja. prasic.jpg

Značilnosti

Iskrenost, marljivost, pristnost, vljudnost, velikodušnost, prijaznost.

-----------------

Materialisticnost, trma, lahkovernost, naivnost, lenoba, nenatancnost. Naslednji poklici najbolj odgovarjajo lastnostim prašica:

učitelj ¤ konstrukter ¤ umetnik ¤ igralec ¤ zabavnik ¤ zobozdravnik ¤ mesar ¤ kmet ¤ zdravnik ¤ raziskovalec

Najbolj znane osebe rojene v znamenju prašiča : Arnold Schwarzenegger, Tennesee Williams in Ernest Hemmingway.

:whistle:

In Mutika! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje se tiste pol ure vozim, kolikor bi trajalo čiščenje. Če pogledam, kako spucane imajo nekateri, pa verjetno traja kar nekajkrat po pol ure.....

Pa vsake toliko časa me dobi dež.

Tak da sem rajši prasec, ki se vozi, kot pa pozer, ki se ne vozi, ker je "danes ful preveč mušic, ki bi mi ga umazale"

pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši usran motor na tereno, kot neki šajnasto spucan v garaži...jeb*š to!

to si tut jst rečm vsak dan ko grem na motor

sam zdele k sm verigo mazu pa me je kr mal pr src zgrabl ko sm upazu kolk je umazn :unsure:

pozim ga bom glancu

v garažo bom prvleku električno pečko pa ga glancu

dokler bo ful snega na cest

upam da ga kdaj bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prašič

Prašiči so krasni spremljevalci, razumski z zelo močno potrebo po doseganju težkih ciljev. So iskreni, strpni in pošteni. Ker isto pričakujejo od drugih, so neizmerno naivni in velikokrat predmet izkoriščanja. Le redko kuhajo zamero in so izredno zabavni in dobrodušni ter bodo spregledali napake drugih za ceno usklajenosti družbe v kateri so. Zelo imajo radi svoj dom, ampak vedno skrivoma hrepenijo po boljšem, celo luksuznem stilu življenja. Njihova odločna in potrpežljiva narava jih postavlja kot dobre, prijateljske organizatorje. Ampak celo prašiči imajo svoje meje, zato se je potrebno paziti njihove jeze. Kar zadeva ljubezni, so pravi romantiki, ki jim ni škoda denarja.

prasic.jpg

Značilnosti

Iskrenost, marljivost, pristnost, vljudnost, velikodušnost, prijaznost.

-----------------

Materialisticnost, trma, lahkovernost, naivnost, lenoba, nenatancnost. Naslednji poklici najbolj odgovarjajo lastnostim prašica:

učitelj ¤ konstrukter ¤ umetnik ¤ igralec ¤ zabavnik ¤ zobozdravnik ¤ mesar ¤ kmet ¤ zdravnik ¤ raziskovalec

Najbolj znane osebe rojene v znamenju prašiča : Arnold Schwarzenegger, Tennesee Williams in Ernest Hemmingway.

:whistle:

In Mutika! :yes:

Kaj mene največega (P) si pa pozabila... :kva2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi sam pucal, za to so mrhovinarji...

post-5241-1192780303_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!