Skoči na vsebino

Barva, čistoča in verska usmeritev motorjev


Killroy

Ali vam gredo take teme že na živce?  

61 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      18
    • Ne
      2
    • BMK
      16
    • 567 parov roza tangic z belimi pikcami
      13
    • ?trudl
      12


Priporočene objave

K je že tolk enih debat o tem, kakšen motor moraš imeti da te ne pretepejo že na prvem semaforju, ker je preveč rumen, preveč čist in bohnedej pozerski, se ena več ne bo poznala :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni štrudl še najbolj odgovarja ...  :OK: ... sam kaj, ko moja mama temu reče retaš ... :P

Ma ni važno kako mu reče, važno je kakšnega speče.

Bi mi pasal en košček :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni važno kako mu reče, važno je kakšnega speče.

Bi mi pasal en košček :P .

ga ni boljšega od maminega ... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne ! mi slabše take ankete sedejo !  :doze:

Pojej en kos štrudla, da si popraviš okus :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je že tolk enih debat o tem, kakšen motor moraš imeti da te ne pretepejo že na prvem semaforju, ker je preveč rumen, preveč čist in bohnedej pozerski, se ena več ne bo poznala  :krneki:

A se gremo eno igrco koga prej zbrišejo z foruma?

V pomoč vam dam da objavljate čim več brezveznih tem, žalite moderatorje, preklinjate, itd.

kdor prvi uspe mu čestitam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gremo eno igrco koga prej zbrišejo z foruma?

V pomoč vam dam da objavljate čim več brezveznih tem, žalite moderatorje, preklinjate, itd.

kdor prvi uspe mu čestitam.

Kar začni, mi bomo pa navijali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To še najbolj paše, oz. brez tega :OK:

burek, sej sm vedu da mava midva podobn okus, glede motorjev (roza like tangice) :OK:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gremo eno igrco koga prej zbrišejo z foruma?

V pomoč vam dam da objavljate čim več brezveznih tem, žalite moderatorje, preklinjate, itd.

kdor prvi uspe mu čestitam.

He he...mojster, ta tema je bla ustvarjena s sarkazmom v mislih :P Po številu brezveznih tem pa moja malenkost krepko zaostaja.... :hmm: :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verska usmeritev... :hmm: moj verjame, da nekje na svetu obstaja neusahljiv vir naftnih derivatov in rezervnih delov... :grim

nata... a te pelem domov? O:-) recim zdele za praznike, ko bo tvoja mama ziher doma in bo imela čas... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verska usmeritev...  :hmm:  moj verjame, da nekje na svetu obstaja neusahljiv vir naftnih derivatov in rezervnih delov...  :grim

nata... a te pelem domov? O:-)  recim zdele za praznike, ko bo tvoja mama ziher doma in bo imela čas... :whistle:

Ejjj! Kam se rineš? Postavi se na konc vrste za mano. In vsi ostali tudi :angry2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata tudi ;-)

SymRu ne pelji hudobije. Ko se gre za hrano, ne poznam heca :angry2: . Še posebej, če je domača :P . In sladka :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da odvržem še jst smeti skozi okno... :lol:

jst mam črn motor, kar bi po moji politično-verski usmeritvi ne smelo bit, zato pa mam kričeč oranžen kombinezon in rumeno črko R ter rumena kolesa, da kompenziram odtenke in rata neki takega kot zelo svetlo vijola....da pa ker ne pomisli, da sem pod ritjo črn mam srebrno čelado in par srebrnih hondinih krilc na rezervarju za odvračanje pozornosti...

ja tangice so zakon, na lepi ritki seveda...če ti na koncu prnese še štrudel v posteljo, potem jo lahko kar poročiš... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!