Skoči na vsebino

Največji rop banke doslej?


Jure007

Priporočene objave

:hmm: Ja v sefih je bilo vse sorte bogastvo . Trdo zaslužen denar ali vrednostni papirji , mogoče nakit ? Ali pa črni fond , ali mafijski denar , ki ga ni mogoče dokazovati oz. se ga lastniki bojijo prikazati , kajti najbolj varno je ukrasti ukraden denar . Tako , da lastniki teh premoženj ne bodo upali prikazovati bajnih vsot in ne bodo mogli dokazovati lastništva. :?

Še najbolj se mi pa zdi verjetna teza , da je rop izpeljala kar banka sama . :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kako je z zavarovanjem vsebine, ki se nahaja v sefu...a to lastnik pove kakšna vrednost naj bi bila notri in mu nato dajo račun zavarovanja ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kako je z zavarovanjem vsebine, ki se nahaja v sefu...a to lastnik pove kakšna vrednost naj bi bila notri in mu nato dajo račun zavarovanja ali kako?

Lahko pofotkas. Imas racune nakita........ Mi mamo doma vse vrednosti poslikane, da bi v primeru ropa lahko dokazali, koliko so nam pravzaprav odnesli.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če slikaš sosedov nakit? :?

Ja sej tle je mal tezi. Tle bolj kaki racuni pomagajo. Kok si mel gotovine notri pa itak ne mores dokazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem, da je res v teh sefih blo kar nekaj denarja, ki bi bil potreben "pranja". Če je dnar čist in pridno plačuješ državi svoje davke, ga je bolje imeti na računu, v sefu pa broško od stare mame. Sej ne vem, a bojo zdej mafijci ta dnar scuzal od varnostnikov... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja:

:OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1:

Mater kako vam privoscim ...BRAVO decki... Placam debelo rundo vsem sodelujocim..upam samo da ste zadevo res nastudirali pa da vas nikoli ne dobijo..

Uzivajte zasluzeno.. :whistle: :whistle:

Djoko strikes again. :slap: Ja, uživatje tudi inteligentni roparji, ki ste mi ukradli volan in airbag iz avtomobila. Pa naj uživa tisti ropar, ki je vlamljal v garažo z motorjem, pa ga je pregnal moj priden kuža.

Djoko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam je? A ste res tako prepričani, da je v sefih sam pranja potreben denar? Mislim....kar nekaj poznanegaa folka ima pač zlatnino v sefih, ker vse prevečkrat berejo o vlomih v stanovanja in hiše....

Eh, ja...slovenčki....vedno najprej pomislijo, kako so vsi, ki imajo kaj denarja, prišli do njega na nepošten način. :doze:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol smešno mi je blo od vsega...ko so kazali cestne zapore...z brzostrelkami ustavljali penzjoniste k so lih se vračali z žegna (britofa, pokopališča)...he he...po 7 urah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam je? A ste res tako prepričani, da je v sefih sam pranja potreben denar? Mislim....kar nekaj poznanegaa folka ima pač zlatnino v sefih, ker vse prevečkrat berejo o vlomih v stanovanja in hiše....

Eh, ja...slovenčki....vedno najprej pomislijo, kako so vsi, ki imajo kaj denarja, prišli do njega na nepošten način. :doze:

Alla

Če mislš na moj post... Pol preber še enkrat. In če ti še zmer ne bo jasn, pol vpraš. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam je? A ste res tako prepričani, da je v sefih sam pranja potreben denar? Mislim....kar nekaj poznanegaa folka ima pač zlatnino v sefih, ker vse prevečkrat berejo o vlomih v stanovanja in hiše....

Eh, ja...slovenčki....vedno najprej pomislijo, kako so vsi, ki imajo kaj denarja, prišli do njega na nepošten način. :doze:

Alla

Ne se razburjat. Izmenjujemo si mnenja in smo pac mnenja da so v sefih dargocen nakit, vrednostni papirji, pomembni dokumenti. V enih je tudi denar. Samo kdor ima denar, namesto na racu, v sefu, je ali paranoik (stara sola) al pa se noce javno izpostavit koliko denarja ima. Ce se noce izpostavit je tudi verjetno, da je do denarja prisel ilegalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se razburjat. Izmenjujemo si mnenja in smo pac mnenja da so v sefih dargocen nakit, vrednostni papirji, pomembni dokumenti. V enih je tudi denar. Samo kdor ima denar, namesto na racu, v sefu, je ali paranoik (stara sola) al pa se noce javno izpostavit koliko denarja ima. Ce se noce izpostavit je tudi verjetno, da je do denarja prisel ilegalno.

ali pa ga ima itak "dovolj" in en rop gor ali dol ne bo nič spremenil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djoko strikes again. :slap: Ja, uživatje tudi inteligentni roparji, ki ste mi ukradli volan in airbag iz avtomobila. Pa naj uživa tisti ropar, ki je vlamljal v garažo z motorjem, pa ga je pregnal moj priden kuža.

Djoko :lol1:

eto mene polzi :yea1: :whistle: ...pa tud Wobewt ...ka si neta kaj napravila :naughty:

tud med lopovi je razlika.. .) .. tist k ti je/bo airbag ukradu nima lih vseh kolesck v glavi...mopede pa kradejo tudi samo "nizje rangirani" lopovi.. "nepridipravnezi" :grim ...ti decki so bili profiji ki obvladajo svoj poklic docim ga marsikdo drug ne pa cetudi opravlja "posteno" delo.

Polz, a ni novinarstvo tudi "kraja"??!!..vsaj na nacin kot to v vecini primerov novinarji pocnejo.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto mene polzi :yea1: :whistle: ...pa tud Wobewt ...ka si neta kaj napravila :naughty:

tud med lopovi je razlika.. .) .. tist k ti je/bo airbag ukradu nima lih vseh kolesck v glavi...mopede pa kradejo tudi samo "nizje rangirani" lopovi.. "nepridipravnezi" :grim ...ti decki so bili profiji ki obvladajo svoj poklic docim ga marsikdo drug ne pa cetudi opravlja "posteno" delo.

Polz, a ni novinarstvo tudi "kraja"??!!..vsaj na nacin kot to v vecini primerov novinarji pocnejo.. :naughty:

Novinarstvo je "kraja"? Hm. Elaboriraj tole prosim. Nočem dajati sodb o tvoji izjavi in o tebi, če ne poznam vseh elementov, ki so te pripeljali do trenutnega mentalnega stanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV pa CPU

:whistle: :whistle: ooo kako je lepo biti glup :whistle: :whistle: :naughty:

:lol1:

polz saj ves da midva ne moreva debatirat ker... to pa sam pogruntaj .)

drugace pa...tisto kar so ukradli tebi ze davno tega ti krades zdaj drugim... tako nekako

Popravljeno . Popravil Djoko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV pa CPU

:whistle: :whistle: ooo kako je lepo biti glup :whistle: :whistle: :naughty:

:lol1:

polz saj ves da midva ne moreva debatirat ker... to pa sam pogruntaj .)

drugace pa...tisto kar so ukradli tebi ze davno tega ti krades zdaj drugim... tako nekako

:hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če slikaš sosedov nakit? :?

Mogoče bi se dal npr. notarsko overiti slike :? Ne me raztrgat, sam premišljujem, mogoče je možnost, da maš dokaz, da ne slikaš sosedov sef.

glejte Trenja sedaj.... .)

Gledamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res...banka je kriva za varovanje...in kot govorijo sedaj ostali naj bi skrbela za varovanje zelo pomankljivo....mamicu im.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!