Skoči na vsebino

Največji rop banke doslej?


Jure007

Priporočene objave

Glede na to, da ni bilo ustreznega varovanja, me zelo zanima, kolk jim bo zavarovalnica sploh pripravljena izplačat?? :?

Drgač je bil pa Pogorevc čisto mem s tistim o dokumentih :slap:

Tole bo še zanimivo vse skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ni bilo ustreznega varovanja, me zelo zanima, kolk jim bo zavarovalnica sploh pripravljena izplačat?? :?

Drgač je bil pa Pogorevc čisto mem s tistim o dokumentih :slap:

Tole bo še zanimivo vse skup

Ko je zavarovalnica zavarovala, se je pozanimala tudi, kakšen je sistem varovanja. In glede na to določila zavarovalno premijo in zavarovalno vsoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica ima odlične adute v rokavu , tako, da od zavarovalnice ne bo NIČ :devil:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je zavarovalnica zavarovala, se je pozanimala tudi, kakšen je sistem varovanja. In glede na to določila zavarovalno premijo in zavarovalno vsoto.

To že, ampak če sistem varovanja zajebe na celi črti, je pa tudi vse skupaj pod vprašajem al kako

:? :?

Jebem jim boga, reklame vsaki dve minuti :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogorelc pa se razume, se vidi, kje je bil v službi :OK:

Glede na to, da je bivši miličar, bi človek mal več objektivnosti in profesionalnosti pričakoval, ne pa da je "ZVEZDA VEČERA" :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogorelc pa se razume, se vidi, kje je bil v službi :OK:

Dobr je povedu da so roparji v banki napravili celo nočno izmeno, en orenk šiht :lol1: Sam mene pa zanima, če so mel cajt za malco al jim bojo un cajt štel v nadure :OK:

Kolegica ma račun pr SKB, na srečo ji niso odnesli nič, je pa vseeno žalostne, ker pravi, da bi ji lahko odnesli vsaj tist "minus" ki ga ma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica ma račun pr SKB, na srečo ji niso odnesli nič, je pa vseeno žalostne, ker pravi, da bi ji lahko odnesli vsaj tist "minus" ki ga ma :D

imeti račun na SKB ali sef na SKB je Velika razlika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je še ena stvar zelo čudna, ko gledam oškodovance po TV. Vsi namreč pravjo, da so vidli varnostnike, da ne delajo tko kot bi mogli, da ni vse v redu, pa so vseeno nosil denar in ostale vrednosti tja?? :?

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja TV trenja :lol1: :lol1: :lol1:

Velik del oddaje so rabli, da so povabljeni strokovnjaki pogruntali nekaj "novega". Se lahko sam citiram:

Men se zdi, da je banka škrtarila pri varovanju....

Varnostniki v povprečju zaslužijo 120.000 mesec (z nočnimi) in takih ljudi se verjetno ne najema, da stražijo tako premoženje.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kot sem uspel učera ulovit po dneniku je blo govora o tem, da ležijo dokumenti, zlatnina, denar kar vsevprek potleh, tisto kar niso uspeli odnest...če mene prašate se bo zdaj policija osredotočila na tiste dokumente (karkoli že so)...roparji so pa že v tujini...sliši se na tak čuden način...kot da so hoteli prit do teh dokumentov, policija namreč... :lol:

jst jim ne verjamem nič. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz malo gledal Trenja.

Glede voditelja in vodenja: Kot imam sam izkušnjo s to oddajo, voditelj sicer približno ve kak konec si želi, samo kako pa se bo debata odvijala vmes pa mislim da ne. :unsure: To pa zato, ker se z gosti "premalo" pogovori oziroma pozanima pred samo oddajo oziroma jim razloži smer in koncept oddaje.

Kar se je zgodilo se je pač zgodilo, mene sedaj zanima kaki ukrepi bodo sedaj sledili pri varnostnih službah, kriminalistih in ostalih"vpletenih"

O izvensodniporavnavi pa

:hmm: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej imajo vsi v sefih več kot 200.000 evrov gotovine. :krneki: Le od kdm jim toliko denarja oz. gotovine? :hmm: :glare: :blink:

Sicer pa čestitke roparjem in žal da niso ukradli več in po možnosti še kakemu direktorju ali pa funkcionarju, poslancu, kretenu,... Jaz bi privoščil tistim, ki zadanejo sedmico s tem, da sedijo nekaj časa na stolčku od petrola... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej imajo vsi v sefih več kot 200.000 evrov gotovine. :krneki: Le od kdm jim toliko denarja oz. gotovine? :hmm: :glare: :blink:

....ja in sedaj, ko bo potrebno oškodovancem vračat, se bo SKB spraševalo od kod jim toliko denarja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sedaj bo SKB denar vračala.

Upam, da ne z mojega TR. Mah kakršni so, bom raje tisto malo svojih prihrankov nesel drugam, mogoče kot je Pogorelec rekel, k ženi v denarnico (me bo vsaj z veseljem gledala - dokler denar bo :devil: ).

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogorevc je lepo povedov, da se je banka nategnila, ko je dala ven številke sefov. Mislm tega se ne dela, se vidi, da so res amaterji :kva2: To je pol to, če mamo povsod ljudi po vezah in poznanstvih...

Sicer pa ne vem, kaj je tle policija kriva, še posebej krim policija, saj ni bila njihova naloga varovat banko.... Tle varnostne firme bi bilo pa potrebno vse povrst preverit pa jih na koncu polovico dol zapret :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zanimivo,...nekdo je baje mel v sefu 3 mio €:blink: , vsaj tko sm nekje zasledil,... pa sej poznate rek: "kako prišlo, tko odšlo" :grim .... Ne nisem zloben, samo ne vem na kak način ma lahko nekdo 3 mio €. po moje je mogu tip "precej nadur nardit" da je lahk tolk našparou :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi se dal npr. notarsko overiti slike :? Ne me raztrgat, sam premišljujem, mogoče je možnost, da maš dokaz, da ne slikaš sosedov sef.

Gledamo :naughty:

Dragocenosti, ki jih imaš doma, v sefu, pri sosedu, ... pofotkaš zato, da lahko policiji pokažeš kako so zgledale (če se slučajno spotaknejo ob kaj podobnega). Same fotografije pa niso najbolj trden dokaz o tvojem lastništvu. Zato hranite račune posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zanimivo,...nekdo je baje mel v sefu 3 mio €:blink: , vsaj tko sm nekje zasledil,... pa sej poznate rek: "kako prišlo, tko odšlo" :grim .... Ne nisem zloben, samo ne vem na kak način ma lahko nekdo 3 mio €. po moje je mogu tip "precej nadur nardit" da je lahk tolk našparou :whistle:

Vsote so res mal hude, če sploh so resnične. Je pa res, da je v tej državi poteka denacionalizacija, veliko ljudi pride do velike vsote denarja, s katero pol ne ve, kaj počet. Mislim, da je 3 mil Ojrov taka vsota, da ne spada v nek sef neke lokalne bankice, ampak je tak denar treba "obrnt", oplemenitit...itd.

Res pa me zanima, kako bo zdej nek prodajalec čevljev v Alpini, ki recimo ni bil udeležen pri denacionalizaciji, dokazal, da je imel v sefu dva Rolexa, pa 175 000 Ojrotov.

Samo razmišljam, da se razumemo.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!