Skoči na vsebino

Največji rop banke doslej?


Jure007

Priporočene objave

Res pa me zanima, kako bo zdej nek prodajalec čevljev v Alpini, ki recimo ni bil udeležen pri denacionalizaciji, dokazal, da je imel v sefu dva Rolexa, pa 175 000 Ojrotov.

Samo razmišljam, da se razumemo.

:krneki:

mogoče mu je pa teta Francka iz Amerike kej žepnine dala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno se mi zdi, da ljudje niso prebrali pogodbe s katero so najeli sef, saj v nje piše

da v primeru kraje jim zavarovalnica povrne škodo, ki jo dokažejo :angry:

Z dukumenti je seveda štala :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragocenosti, ki jih imaš doma, v sefu, pri sosedu, ... pofotkaš zato, da lahko policiji pokažeš kako so zgledale (če se slučajno spotaknejo ob kaj podobnega). Same fotografije pa niso najbolj trden dokaz o tvojem lastništvu. Zato hranite račune posebej.
:grim

Fotografije in posnetki s kamero niso verodostojno gradivo za na sodišče-po človekovih pravicah!! So lahko samo pripomoček, ki vodi do rezultata...

Kaj za vraga pa radarska kontrola??!! :photo: :photo:

Jebat ga-tut človekove pravice niso za vse enake :eek:

Nč-v žok z dnarjam in to je še najbl zihr!!!

Al pa tut ne... če se ti ne nardi tk kt pokojnemu fotrovmu stricu!

Pod postlo je v hranilno knjižco skriu 100 jurjou in ko je enkrat rabu cvenka (verjetno je 1x po 3h tednih šel spet v dolino...) je pogledou in najdu samo še pou hranilne knjižce in 10 polovic ˝cankarjev˝! :eek: :eek:

Kva je blo?? Eh- miši so mu pobrale keš, d so si nardile gnezdo...

Eh, ga že vidm, kk je v karirasti srajci, zelenih hlačah in bareto na glavi upadu v banko in so revežu zamenjal ves keš in brez provizije!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče policija čuvala tiste sefe? ....

Varnostniki v povprečju zaslužijo 120.000 mesec (z nočnimi) in takih ljudi se verjetno ne najema, da stražijo tako premoženje. Če so jim lopovi ponudili 10% $$$$ od naropanega so bili po moje takoj pripravljeni na sodelovanje.

Men se zdi, da bi moralo take "dokaze" hraniti sodišče, ne pa policija. Verjetno nekaj smrdi.... prispevki "naštelani" tako, da pri povprečnem državljanu sprožijo take reakcije kot so jih pri tebi..... Na to so kriminalisti že opozarjali dalj časa, pa ni država naredila nič oz. ni dala $$$$, da bi zgradili tak prostor.

Mislim, da so ga aretirali nekje v Italiji in ne na meji. Itak pa si preberi tisto o plačah varnostnikov v prvem odstavku, dodaj k uni plači še par cankarjev in si naredi podobne zaključke....

Tadej

Zanimivo.. ves ta bermudski trikotnik z Bentliji, bmw trava, droga nič ne smrdi po skorumpirani policiji... :blink: (smo ŽE videli).

medtem, ko so policaji boj sveti od papeža O:-) so pa zato varnostniki hitro podkupljiv..dej 10% in te spustim notri :hmm: ...naštelani prispevki POP TV-ja...država ne da denarja...v bistvu so policaji ,,božje jagnje,,

Zelo pavšalno Tadej...zelo

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nečesa ne razumem......

namreč hraniš v sefu milijone, pa vseeno nimaš popisano premoženje in zavarovano..... :hmm:

to mi je zelo podobno, kot če kupiš avto za Xmilijonov, potem pa ga ne zavaruješ kasko, ali pa vsaj vgradiš hud alarm.......

če sem prav prebral, je v pogodbi za najem sefa lepo navedeno, da banka krije stroške samo za dokazljive stvari, ki so bile v sefu......v čem je potem problem?.....tisti, ki ima te zadeve popisane (seveda pri notarju tudi overovljene,ali banki), je lahko miren......ostali bojo pa verjetno drugič premislili.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nečesa ne razumem......

namreč hraniš v sefu milijone, pa vseeno nimaš popisano premoženje in zavarovano..... :hmm:

Odvisno od izvora...sicer bi jih imel na računu.

Imeti denar v sefu in prejemati socijalno pomoč...

Odpreti firmo zaslužeke pobasati v sef...iti v prisilko, stečaj zaradi dolgov....

....

....tudi to in vsega boga se dogaja na tem svetu

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od izvora...sicer bi jih imel na računu.

Imeti denar v sefu in prejemati socijalno pomoč...

Odpreti firmo zaslužeke pobasati v sef...iti v prisilko, stečaj zaradi dolgov....

....

....tudi to in vsega boga se dogaja na tem svetu

....še vedno ne razumem....saj sem napisal, da lahko popišeš premoženje pri notarju ali banki....

....stanje tvojega sefa z socialno pomočjo nima veze, se mi zdi...

...odpreti firmo in zaslužke pobasati v žep...iti v stečaj zaradi dolgov.....dandanes je to zelo riskantno,odkar odgovarjaš tudi s svojim premoženjem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako mu bodo dokazali premoženje v sefu, po možnosti še skrito pod kakim "tujim" imenom :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zanimivo,...nekdo je baje mel v sefu 3 mio €:blink: , vsaj tko sm nekje zasledil,... pa sej poznate rek: "kako prišlo, tko odšlo" :grim .... Ne nisem zloben, samo ne vem na kak način ma lahko nekdo 3 mio €. po moje je mogu tip "precej nadur nardit" da je lahk tolk našparou :whistle:

Takim k majo 3 milijone eurotov v sefu, je treba itaq denar vzet. Denar v sefu in doma v nogavici sta, po mojem, najvecja sovraznika gospodarske rasti. Upam da bodo lopovi dobro vlozili na novo pridobljen kapital :OK:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta, brihtno! e, pa se mi je posvetilo....to so bli vladni uslužbenci, ti roparji!...pospeševanje vlaganj v gospodarstvo ne pa kalcete in sefi :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta, brihtno! e, pa se mi je posvetilo....to so bli vladni uslužbenci, ti roparji!...pospeševanje vlaganj v gospodarstvo ne pa kalcete in sefi :lol1: :lol1: :lol1:

Vse je mozno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast roparjem :worship: :worship: :worship:

Sicer pa mi je blo prec vse jasno ko sm vidu intervjuje z "varnostniki" in tistimi, ki so mel vse skup pod nadzorom :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....stanje tvojega sefa z socialno pomočjo nima veze, se mi zdi...

...odpreti firmo in zaslužke pobasati v žep...iti v stečaj zaradi dolgov.....dandanes je to zelo riskantno,odkar odgovarjaš tudi s svojim premoženjem....

Tu se pa motiš - eni uradno špilajo reveže,miljone imajo pa v sefih.... saj boš skontal mal premisli pa bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se pa motiš - eni uradno špilajo reveže,miljone imajo pa v sefih.... saj boš skontal mal premisli pa bo!

uauuuu....oči si mi odprl.....tega do dandanes spljoh nisem vedel.....

in ko sva ravno pri socialni pomoči.....kolikor se še spomnem mi v formular ni bilo potrebno vpisovati stanja na bančnem računu ali sefu....samo premoženjsko stanje (nepremičnine, delnice,itd....).....malo premisli, pa boš skontal,ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast roparjem :worship: :worship: :worship:

Roparji so bili oboroženi z airsoft replikami! :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESNO :lol1: :lol1: :lol1:

Plastično pištolco nabaviš za mal več k 60 jurju in si z njo naropaš miljarde :lol1:

Ej to je skor taka kt ugrabitev letala z olfa nožem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to resno al nas vlečeš za nos?? :?

Resno! :D Je blo na POPTVju pri 24 urah, pa tudi na 24ur.com piše.. In v Slovenskih novicah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESNO :lol1: :lol1: :lol1:

Plastično pištolco nabaviš za mal več k 60 jurju in si z njo naropaš miljarde :lol1:

Ej to je skor taka kt ugrabitev letala z olfa nožem :lol1:

al pa motorizem z Yamaho DT125R...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!