Skoči na vsebino

ZIMSKO SPANJE?


[2fast4u]

Priporočene objave

' date='1 Nov 2005 @ 23:15' post='593786']

no zanima pa me kaj boste to zimo naredili na svojih motorjih tunning , styling ...

kaj boste vse menjali ...

celoten servis, mogoče bom spraznu ceu avspuh al pa sam navrtov luknje za boljši glas, naštelov ventile, da bo mal bolj vleku, pol dau gor policijsko sireno (tko za zajebancijo),nove gume, pa mogoče še kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že bo šlo vse po sreči, menjam zadnji del(plastiq), prebarvam feltne na belo, narrdim še nov ščitnik za verigo, menjam sprednjo cev za zavoro z opleteno, pred novo sezono zamenjam komplet zavorno olje... Nardim še reden domači servis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa bom dal popravlat motor čez zimo pa zadno štop luč si om mybe spremenil + žmigavce če bo še kaj dnara ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

genetalko, zobnike, zadno bremzo, mogoce enojn racing zic is poliestra, pa kaksni barvni popravki...vecino sm itak ze naredu :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal sprednjo feltno, spucal uplinjač, druge ročke, zamenjal stransko plastiko in probal izdelat nalepko za zadnje vilce ki sem jo ponesreči s štrajfiksom strgal. Če bo denar pa še kit 165ccm in diski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa sem se odločil da bom ga preštrihal potem zadnji del bom malo polepšal :) in menjal bom bat če bo pa po sreči pa pride 165kit aja pa izpuh neki še morem nabavit ... pa mogoče se še bo našlo kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm že naredu reden servis, par ležajev zamenav pa nove manše žmigovce gor dal tko d ma zdj prov sexi ritko :wub: Zdj pa bo dobila zaslužen spanc k se moram mal za izpite učit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmiguce zamenu ene stange dol odsravfu zic pretapiceru pa plastike gor dau pa masino nastleu rocke manu

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... nove zmigavce, nalepke rdece po feltnah ma pac par takih vizuelnih stvari da bo motorcek se lepse zgledu :) hehe :) drgac pa bom dal k enmu ko stima motorje v italiji, da mi bo lpo naredu eno generalno ma ne prwo generalno mislim sam tko da bo pregledal ce je vse ok in po potrebi kej menjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odstrano blokade, zamenjal bom avspuh (LeoVince SBK), namontiral bugspoiler, pa na gumah bom z belo pobarval Pirelli Scorpion da bo doblo taki racing izgled (sam to se nisem ziher :) ) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne prodam motorja, ga bom u nulo zrihtu, mogoče pridejo kaki popravki zadnjih plastik, potem zakrito uzadi nad gumo, da bo lepo naret zadn konc, lučka zadna nova, mogoče druga barva, nekaj posebnega. Na rajfne rimtape, al pa finish zastava, potem še nekaj popravkov. Vrjetno bom kupu nove obe gume (dunlop d208) ker dobim 40% cenej.. pa menjal bom bat.. Pa šipico čimprej...

Pa izpit bo treba naredit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodal motor :OK: . Na novem pa ne vem ka še bom počel, definitivno zadno plastiko za tablco pa to dol vrgu, pa kak servo mehanizem naredu. V izdelavi imam pa tudi alarm za motor, ki ti javi tudi na GSM; da bo moja lubica varna. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pozor! Vaš motor je bil ukraden, lep dan še naprej."

hehe :lol1:

Ma ne, da ti javi, da se je alarm sprožu, da če si kje blizu da se zalaufaš, sej upam, da ne bo treba tega nikoli uporabit, sicer pa motorja se itq ne pušča nikjer tak, ane. Pa če maš gsm v motorju ane, ima vsak GSM svojo IMEI kodo, pa pač prijaviš, da so ti GSM vkradl in kaj, dobiš še motor, če lopovček tega ni opazil, da je notri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :lol1:

Ma ne, da ti javi, da se je alarm sprožu, da če si kje blizu da se zalaufaš, sej upam, da ne bo treba tega nikoli uporabit, sicer pa motorja se itq ne pušča nikjer tak, ane. Pa če maš gsm v motorju ane, ima vsak GSM svojo IMEI kodo, pa pač prijaviš, da so ti GSM vkradl in kaj, dobiš še motor, če lopovček tega ni opazil, da je notri :)

ja in policiji se dejansko da lovirat telefonske senale....dream on...tole ti bo edino pomagalo tako do bos sigurn da so ti motor ukradl...priznam da se lahko lokacijo telefona poisce prek satelita, sam tega se ne dela pri nas...

nja no offtopic vem

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kaj dodelal na izgledu,drugace pa zaenkrat ni treba se nic menjat,edin spucat felgne pa pospravt motor :)

Pa izpit probal naredit do druge sezone :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če telefon ni uklopljen ti tud imei ne pomaga, predvidevam da bi ti kako staro regljo bacio noter, kdo bo pa tisto pržgav. Al pa da jo daš nekje bliz mašine, bojo lopovi miselni da ma gps :kva2:

Moje mnenje je, da če ti ga bo kdo hotu ukrast pa tebe ne bo zraven, ga pač bo, pa če maš cev motor v ketno zavit :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste pametni no, men so Siemensa C45 vkradl, pa sem ga nazaj dobil. Napajanje sploh ni problem, telefon se polni preko akumulatorja motorja, se pravi za vsak ko ga nepridiprav vklopi se polni, itak imajo pa nekateri novejši telefoni tudi posebno baterijo, ki je namenjena napajanju posebi tega dela telefona, ki odaja IMEI kodo.

mitofreak pa ne preko satelita, ampak omrežja.

Drugič raje tiho bodite, če nimate pojma.

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste pametni no, men so Siemensa C45 vkradl, pa sem ga nazaj dobil. Napajanje sploh ni problem, telefon se polni preko akumulatorja motorja, se pravi za vsak ko ga nepridiprav vklopi se polni, itak imajo pa nekateri novejši telefoni tudi posebno baterijo, ki je namenjena napajanju posebi tega dela telefona, ki odaja IMEI kodo.

Drugič raje tiho bodite, če nimate pojma.

to je moj frend naredu, sam on ni naredu za motor ampak za garažo! senzor ki je preko ustreznega adapterja priklopljen na telefon. ta telefon vsebuje čip, ki je programiran, da ob vsakem premiku sproži vezje, ki potem pokiče na predhodno nastavljeno številko!

da se narest, sam se boš kr neki cajta zajebavu s tem!

drugač pa bolš da kupš set alarma, ki vsebuje blokado mašine, tko da če ti hoče nekdo motor ukrast, ga ne bo mogu odpelat! ta alarm vsebuje hupo, ki doseže 120 dB (kar povzroči kar velik hrup) in vezje, ki sproži smernike! alarm se izklopi s pomočjo dalinca (velikosti 4x1,5 cm) cena tega kompleta pride 25.000 sit, kar je enako kot stroški pri izdelavi tistega ki ga mislš ti narest!

P.S. jst mam mal pojma, ker se o tem učimo v šoli, tko da sm ti povedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!