Skoči na vsebino

PAJKI


ixs

Priporočene objave

Shit, moji pajki pa že dobra dva meseca nič ne jejo. Pomojem so tako kot policaji in se pripravljajo na štrajk. Sem včeraj neki ščurkov zmetal not pa bom danes videl če so kaj požrli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit, moji pajki pa že dobra dva meseca nič ne jejo. Pomojem so tako kot policaji in se pripravljajo na štrajk. Sem včeraj neki ščurkov zmetal not pa bom danes videl če so kaj požrli.

Mogoče jih pa premalo "plačaš", da bi jedli. Hočejo povišico:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Z rocajem od noza sem jo zdrazil. Je usekala. Veckrat.

Na roki pa ni upala. Zgleda je nagon za prezivetje mocnejsi od nagona po izkoriscanju tipov.

Prasica! Sam se enkrat probaj usekati.....

Ti si pa tako lepa....

Zidovi se rusijo v moji glavi,

Stene pokajo pod tezo alkohola,

Slabo mi je,

ko mesec sveti....itd.

Ko vas jebe....Jest mam, kar mam, ostali ste pa itaq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... Sem sele sedaj opazil...kaksne kremplj ima na koncu nozic.. ko mi je bezala po rokavu.......

Rit bi ji stisnil, pa bi bilo konec z njo....

Drugic.. Izgleda, da moram s psihiatrim razjasniti svojh negativni odnos do svinj. Ups, do prasic. Do ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj smo. Pri krempeljcih na nedepiliranih nozicah....

[attachmentid=91521]

In mnogo boljsi posnetek zobkov....

[attachmentid=91522]

IIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......res prava lepotica.

Fak! Ne me basat. Kwa rata iz slike!

[attachmentid=91523]

A take mazole mam na vratu?

Ampak OKej....Jest sem prezivel, pajk pa tudi. In zanjo bi lahko bil to cudez.

Skoda, da me ni ugriznila. Me prav zanima, ce bi jo res fental? Po eni strani mi je kar vsec....Kako se z nogami oklene mojih prstov....moje koze.... In kako je ona prijela mojo rit......predenj ji je prislo....

Kako podobno....Je hotela, da jo bolj pritisnem. In ona hoce, da jo pritisnem. Samo mojega pritiska ne bo prezivela.....Heheh...tega ne ve. Ji nisem povedal. Mogoce me pa zato ne ugrizne? Ker ne ve? Ker upa, da bom z njo bolj....

Bah, brezveze. Navelical sem se je. Njenega ubijanja (ki ga ni vec. Vsaj ne toliko kot v zacetku.) njenega zretja (ki predolgo traja)...

Saj ne vem, zakaj jo sploh se imam? Nimava otrok....tko da....ne vem...... mogoce iz navade? Ker me zna se vedno prijeti za roko? Ker mi je vsec, kako me njen prijem opomni na to, da moj telescek se vedno obratuje? Ker ima rjave oci? Ker se ji oci svetijo (ko me gleda)? Ker me gleda?

Res ne vem... Mogoce ima pa samo sreco.

Mogoce pa samo cakam, da me ugrizne.

post-2120-1170978016.jpg

post-2120-1170978310_thumb.jpg

post-2120-1170978483_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!