Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Osebki z modrimi majicami vodka connecting, so se na Grobnik pripeljali z modrim Golf IV in se je že na daleč videlo, da so "pijanci" ki ne sodijo na kakršnokoli prireditev in so daleč od motoristov.

Lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prireditev je bila odprta za vse, povsod pa se najdejo tudi 'norci', takšni in drugačni.

Sej tak folk lahko ignoriraš, mar ne?

Mene bolj skrbi za norce na pisti, to kar se je zgodilo s tremi motoristi - posledica živčnosti in prepotentnosti povzročitelja. Ne moraliziram, ampak poznam občutek nemira, kadar te folk gleda in pelješ (pre)hitro. 100% zvoziš, 101-vi

% pa ne. Vsak motorist je pa neka svoja zgodba in meje niso pri vsakemu enako postavljene. Zato je isto na cesti, če grem iz teme. Opravičilo za dogodek je in ni.

Dogodek me spominja tudi na masovno kurjenje denarja v krogu, hrvatje in organizatorji so bili gotovo dobre volje, kaj ne.

Tolikšen obisk in sama popularnost dogodka naredi svoje. Še neki moji znanci, ki niso nevemkaj motoristov so se naslikali dol.

Nekakšna slovenska veselica, samo da smrdi po bencinu. Večina ljudi (ne vsi!) je tam striktno zaradi spektakla in dogajanja.

Gledam bolj iz stališča malega človeka, ki mu je trenutno pista nekoliko daleč. Resnično, Grobnika se po vseh konverzacijah

bojim glih ene tolk ko hudič križa. Ne vem zakaj in proti vsem teorijam mi je cesta za adrenalin veliko bolj blizu (izbrani odseki recimo) ker res ne vem, do kje bi me zaneslo in koliko bi šlo. +Drugi nevarneži v krogu. Eni pravjo da tu v nasprotju s cesto kar 'gre in gre', kolikor pač upaš. Kolikor poznam sebe bi hitro prišel na limit motorja, sam kaj se zgodi, ko greš čez? Če si še tekmovalni tip zraven pa sploh ne vem. Nekatere nas to spravi ob živce, kot sem že omenjal prej.

Malo nakladam, ker čakam en download...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo nakladam, ker čakam en download...

nakladaš, nakladaš, zelo, zelo...

evo samo zate posnetek tega nesrečnega padca, da boš videl, kakšna " živčnost je bila prisotna med temi tremi vozniki" da so se sesuli

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebki z modrimi majicami vodka connecting, so se na Grobnik pripeljali z modrim Golf IV in se je že na daleč videlo, da so "pijanci" ki ne sodijo na kakršnokoli prireditev in so daleč od motoristov.

Lp

Se strinjam s tabo tudi mene je motilo to,da je prišlo veliko folka samo se napivat in niso imeli niti malo veze s motorji.In celo eni zraven nas so pili šprice in pive polej pa na pisto :nono: samo pomisli pol da ti eden taki prileti noter v motor. LP vsim in veliko varnih km :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Star sm 15 let pa že 10 let vozm motokros zdej zadne 3-4 leta pa supermoto. Bil sm tut državn prvak 2008 u 125 klasi (to ni pomembn ampak hočm povedat da neki znam pelat biggrin.gif ) Me pa zanima za na grobnik a kej znajo težit glede pa to? Ker razmišlam da bi probu kkšnga 600? Kokr vem na pistah ni problemov sam uprašam useen whistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Star sm 15 let pa že 10 let vozm motokros zdej zadne 3-4 leta pa supermoto. Bil sm tut državn prvak 2008 u 125 klasi (to ni pomembn ampak hočm povedat da neki znam pelat biggrin.gif ) Me pa zanima za na grobnik a kej znajo težit glede pa to? Ker razmišlam da bi probu kkšnga 600? Kokr vem na pistah ni problemov sam uprašam useen whistle.gif

Manca Katrašnik je po moje tvoj letnik.............pa je s Suzukijem 600 že kr neki gume pustila na Grobniški pisti :OK:........ tko, da kr pogumno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manca Katrašnik je po moje tvoj letnik.............pa je s Suzukijem 600 že kr neki gume pustila na Grobniški pisti trance_40_thumbup.gif........ tko, da kr pogumno smile.gif

Hehe pol pa u akcijo. Morm še mal za motorje pogledat ker se mi tut sanja ne kaj bi sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe pol pa u akcijo. Morm še mal za motorje pogledat ker se mi tut sanja ne kaj bi sleep.gif

Evo ti ga da se nouš preveč matral z iskanjem :OK: :OK: :OK:

post-8560-127300425858_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dicmo zdej pa sam še gasa trance_40_thumbup.gif

Aloo bojsi pa nism js banka :D haha bom pa uprašu kaj pripočate? sej vem da usak svojga hvali sam useen trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloo bojsi pa nism js banka biggrin.gif haha bom pa uprašu kaj pripočate? sej vem da usak svojga hvali sam useen trance_43_wavetowel2.gif

Zgoraj navedeni je kr tapravwhistle.gifbiggrin.gif drugač pa odvisno od posameznikacool.gif probaj pa boš videlsmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vikend je Alpe Adrija prvenstvo na Grobniku. Kolikor sem videl po rezultatih se Jerman Marko z Triumphom 675 pelje

fantastično. Na treningih v Supersport klasi je bil drugi najhitrejši,peljal je 1.30,297, tretji Pintar z 1.32,036. šesti Skubic

z 1.33,447.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rezultati dirk iz AA prvenstva ta vikend na Grobniku:

Supersport 600

1. Jerman Marko

6. Pintar Boštjan

Skubic je žal odstopil.

Superstock 1000

1. Pellizzon Fabrizio

4. Babič Karim

klasa Classic

1. Lampe Jure

7. Bitenc Vili ( naš ZRX1200S iz Motosvetovega foruma) :naughty:

Superstock 600

1. Luka Dečko

7. Tomaž Koršič

9. Tina Katrašnik

Bravo naši :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vikend je Alpe Adrija prvenstvo na Grobniku. Kolikor sem videl po rezultatih se Jerman Marko z Triumphom 675 pelje

fantastično. Na treningih v Supersport klasi je bil drugi najhitrejši,peljal je 1.30,297, tretji Pintar z 1.32,036. šesti Skubic

z 1.33,447.

že ma pripravljeno daytono al je še kr serijska? closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rezultati dirk iz AA prvenstva ta vikend na Grobniku:

Supersport 600

1. Jerman Marko

6. Pintar Boštjan

Skubic je žal odstopil.

Superstock 1000

1. Pellizzon Fabrizio

4. Babič Karim

klasa Classic

1. Lampe Jure

7. Bitenc Vili ( naš ZRX1200S iz Motosvetovega foruma) :naughty:

Superstock 600

1. Luka Dečko

7. Tomaž Koršič

9. Tina Katrašnik

Bravo naši :hooray:

Kolikor sem Vilija (ZRX1200S) prav razumel, je bil 4 in ne 7i, ko je bila tekma prekinjena je bil na 3jem mestu, vendar so rezultati veljali iz prejšnjega kroga... možno pa da se motim... srečal sem ga, ko se je vračal iz dirke, pa sva na hitr podebatirala:P

drugače pa čestitke našim...sem uspel gledat dirko, katero je zmagal jerman...pa superstock 1000...dobr so ga goniltrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rezultati dirk iz AA prvenstva ta vikend na Grobniku:

Supersport 600

1. Jerman Marko

6. Pintar Boštjan

Skubic je žal odstopil.

Superstock 1000

1. Pellizzon Fabrizio

4. Babič Karim

klasa Classic

1. Lampe Jure

7. Bitenc Vili ( naš ZRX1200S iz Motosvetovega foruma) :naughty:

Superstock 600

1. Luka Dečko

7. Tomaž Koršič

9. Tina Katrašnik

Bravo naši :hooray:

Kaj pa superbike in Camlek??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Camlek se je vozil na tretjem mestu do polovice dirke potem ga je izdal motor in je odstopil. So pa bili prvi trije povsem skupaj mislim da še italjan in slovak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MARKO JERMAN - MOTOCIKEL: TRIUMPH DAYTONA 675 - SUVERENO 1. MESTO IN REKORD DIRKALIŠČA 1:30.422 V RAZREDU SS600. ČESTITAMO!!!!! whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha pa ne da ata Babič spet vozi???

Ja Karim Babič spet voz in že lani pršou na čas 1,32 ( Ducati 1098R ) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

mene pa zanima če ima kdo iskušne iz ata karnetom skratka imam dirkalni motor ki ni registriran in imam zanj ata karnet v njem imam vpisan samo motor za prevoz čez mejo, ali moram vpisat še ostale stvari kot so kombinezon,kakšno orodje ...

hvala lepa za odgovor

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!