Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

čestitke crustyju za zmago na štajercih

:OK: :OK: :OK:

haha Žiga ne me j.....tebe ne bom nikol ujel :D............je pa dons tehle 1.33.3....kr uredu glede na to da sem nekaj ur prej dobr užgal v lukni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha Žiga ne me j.....tebe ne bom nikol ujel :D............je pa dons tehle 1.33.3....kr uredu glede na to da sem nekaj ur prej dobr užgal v lukni :(

S strahom v kosteh si naredu odličen čas mene bi pa kvečjemu prehitu ne pa ujel en mesec nism na motorju sedel kaj šele da bi se peljal

sm iz forme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da je tema o gumah drugje odprta, samo tam vem da bom dobil VEČ neuporabnih kot uporabnih odgovorov, ker se moje vprašanje nanaša na gume, ki bi jih vozil po Grobniku. Torej, doma imam nove gume Dunlop D 211 GP Racer slick, prednja Soft, zadnja Endurance. Zdaj pa mene zanima, kakšne imate kaj izkušnje z vožnjo po Grobniku z njimi, pa še to, ker nimam glrelcev, jih bom vozil pač brez. Kaj to pomeni za gumo? A je en krog ali dva dovolj, da se bo ogrela na delovno temperaturo? A se jo tudi pregreje in če se jo po kolikih krogih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst dobre, sploh ker je men včasih fino it z motorjem tja popoldan, odvozit par urc, mal pogledat morje in nazaj... In z racerkami si to lahko privoščim.

Vozil sem pa medium/medium, spuščene če se prav spomnim na 1,9 in 1,3 (ne dam roko v ogenj, ker sem pozabil), krog ali dva mal z rezervo, pol pa kukr je šlo. Nikol problemov, pa sem vozil tam po 10, 15 krogov. Je pa to blo ponavadi jeseni, če se prav spomnim nikoli ni bilo zelo vroče niti zelo mraz, recimo tam med 15 in 20 stopinj. Poraba gum čist ok na cbr 1000. Seveda bistveno, vse skupaj velja za čase, ki sem jih vozil in so bili od 1:42 navzgor...

tako da, jst ti lahko rečem samo lep dan!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat ali 2x sem vozil 211 Racerke s profilom brez grelcev. Ponavadi je bilo dobro kar 2 kroga iti bolj polahko, ker sem enkrat v 2. drugem krogu zelo odslajdal iz reškega, ker sem bil že prepogumen in je bila potem tahitra črta nekje...(ampak ne na asfaltu).

Torej polna 2 kroga.

Glede pregrevanja ni težav, boš prej ti utrujen pomoje.

Letos pa sem enkrat vozil 211 Racer slick, ampak z grelci in jih ravno tako nisem pregrel. Delajo pa lepše kot tiste s profilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je, na srečo cel ostal :D ni lušno v taki situaciji, ko pred seboj zagledaš oblak zelo gostega prahu, v trenutku ne vidiš več ničesar kar je dlje kot 30cm pred očmi, in poslušaš zvok praskanja poliestrov in aluminija po asfaltu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je blo usojen da me ni na dirk :), mi je blok motorja odprlo že po 3h krogih treninga :BUA: , drugače se je pa kolega lepo ujel v pesku brez padca (modra 636)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem imel možnost sprobat tele dva "motherfuckerja" na Grobniku :yes:

post-2615-0-12848700-1347402171_thumb.jpg

post-2615-0-13000700-1347402189_thumb.jpg

Itak oba super stroja, čisti overkill zame, je zame za ta moment pa moje cajte je še čist dobra old school R6 :grim

post-2615-0-31157900-1347402207_thumb.jpg

post-2615-0-54906000-1347402350_thumb.jpg

Ampak za tahitr bit BMWja, za tanajlepši bit pa Panigaleja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha Žiga ne me j.....tebe ne bom nikol ujel :D............je pa dons tehle 1.33.3....kr uredu glede na to da sem nekaj ur prej dobr užgal v lukni :(

Crusty dokazal si da je vedno ranjen lev najbol nevaren:)))bravo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi šel kdo na Bobota 1.10.2012 (ponedeljek) za nas slovenčke da za 80€ vse skupaj če se skupinsko prijavimo, drugače je 100 + 30 dirka :)

-treningi,

-transponder

-dirka 600, 1000

-pokali do 5.mesta

prijave z imeni na ZS, plačilo na Grobniku :)

....."da ujamemo še zadnje kroge v 2012"......:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel kdo na Bobota 1.10.2012 (ponedeljek) za nas slovenčke da za 80€ vse skupaj če se skupinsko prijavimo, drugače je 100 + 30 dirka :)

-treningi,

-transponder

-dirka 600, 1000

-pokali do 5.mesta

prijave z imeni na ZS, plačilo na Grobniku :)

....."da ujamemo še zadnje kroge v 2012"...... :D

kaj pa torek dan za tem isto Bobo...pride kdo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel kdo na Bobota 1.10.2012 (ponedeljek) za nas slovenčke da za 80€ vse skupaj če se skupinsko prijavimo, drugače je 100 + 30 dirka :)

-treningi,

-transponder

-dirka 600, 1000

-pokali do 5.mesta

prijave z imeni na ZS, plačilo na Grobniku :)

....."da ujamemo še zadnje kroge v 2012"...... :D

a TOMOS APN pride v poštev
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!