Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Bologna-Imola

San Marino-Misano

Muggelo, je pa vse približno 400 km od meje

če bi že šel na zahod bi se odločil za adrio (2.7km).. pri padovi...

http://video.google.com/videoplay?docid=-9...h&plindex=1

http://www.adriaraceway.com/home/index.asp

:hmm:

to so pa vse v italiji na katerih se da vozit z motorji --------> http://www.100hp.com/piste.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se da it v italijo pelat za en dan, al pa za eno noč.

Sam si moraš izračunati, do kam si pripravljen iti; drugi ti ne more dati pripravljene odločitve.

Lista nekaterih dirkališč:

* Circuito di AdriaCircuito di Arese - Arese (Milano)

* Circuito di BaloccoCircuito di Binetto - Binetto (Bari)

Circuito di Cagliari - Cagliari

Autodromo di Franciacorta - Castrezzato (Brescia)

Circuito di Cellole - Caserta

Circuito di Ferrara - Chiesuol del Fosso (Ferrara)

* Autodromo Dino e Enzo Ferrari - ImolaAutodromo Il Sagittario - Latina

Autodromo di Lombardore - Lombardore (Torino)

Autodromo di Magione - Magione (Perugia)

Autodromo Santamonica - Misano Adriatico (Rimini)

Autodromo Nazionale Monza - Monza

* Autodromo Internazionale del Mugello - Scaperia (Firenze)* Fiorano CircuitCircuito di Nardò - Nardò (Lecce)

* Autodromo di Pergusa - Pergusa (Enna)Autodromo Valle dei Templi - Recalmuto (Agrigento)

Autodromo di Vairano - Pavia

Autodromo di Vallelunga - Roma

Autodromo Riccardo Paletti - Varano de Melegari (Parma) .

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si moraš izračunati, do kam si pripravljen iti; drugi ti ne more dati pripravljene odločitve.

Lista nekaterih dirkališč:

* Circuito di AdriaCircuito di Arese - Arese (Milano)

* Circuito di BaloccoCircuito di Binetto - Binetto (Bari)

Circuito di Cagliari - Cagliari

Autodromo di Franciacorta - Castrezzato (Brescia)

Circuito di Cellole - Caserta

Circuito di Ferrara - Chiesuol del Fosso (Ferrara)

* Autodromo Dino e Enzo Ferrari - ImolaAutodromo Il Sagittario - Latina

Autodromo di Lombardore - Lombardore (Torino)

Autodromo di Magione - Magione (Perugia)

Autodromo Santamonica - Misano Adriatico (Rimini)

Autodromo Nazionale Monza - Monza

* Autodromo Internazionale del Mugello - Scaperia (Firenze)* Fiorano CircuitCircuito di Nardò - Nardò (Lecce)

* Autodromo di Pergusa - Pergusa (Enna)Autodromo Valle dei Templi - Recalmuto (Agrigento)

Autodromo di Vairano - Pavia

Autodromo di Vallelunga - Roma

Autodromo Riccardo Paletti - Varano de Melegari (Parma) .

Antares

EJ!! MA NAPIŠI DE TE BOLI QU..C KAM BOM JAZ ŠU!!! DE TE NE BRIGA!!! AL PA DE NEVEŠ!!!! sam ne mi smetit in me je.. uglavo.

A res misliš da sm nesposobn dobit naslove?!?!? ZANIMALA ME JE TVOJA IZKUŠNJA. hvališ se da si bil povsod, zdej pa kopipejstaš linke. S cajtnga znam tud jaz prepisat. z gugla je še lažje.... za ne verjet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On verjetno vsaj ima kaksen pokal za kaj gor napisat :whistle:

Opažam, da je sprejemanje različnosti oseb, na tem forumu, zelo redko dobrina.

pogledi, ki so na zahodu splošno sprejeti in katere tudi sam delim:

1.Nekaterim so dirkališča všeč zato, ker se lahko le tam prepustijo vožnji sami, namesto, da morajo na cesti 90% svoje pozornosti namenjati cestno-prometnim razmeram (kdo te bo izsilil, zapeljal iz stranske direkt pred motor, ali bo skočila srna na cesto, pesek na vozišču, olje iz zasmrajenega kamiona,.....).

2. Če se pelješ v uigrani skupini pa je vožnja še zabava manevrov in odločitev.

Ostale, ki jih je na tem forumu precej, in ki imajo drugačna prepričanja pač razumem, da imajo druge poglede.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Cartman, nisem kriv jaz, če nisi dovolj natančno napisal, kaj točno te zanima.

Milano ima krasno urejeno; organizacja je odlična in kultura voznikov tudi.

Je pa res, da je za večino verjetno malo daleč, še posebej, ker si moraš vzeti par dni prosto; v enem dnevu nimaš kaj delati, ker ti že vožnja in priprave vzamejo dober cel dan.

jaz sicer nisem opazil kakšnih velikih razlik med večjimi progami, ker so vse zelo znane in držijo do svojega imena; zato so zadeve vedno urejene.

Edino kar moraš paziti je sestava skupin; ali gre za "rekreativne-športne" voznike ali pa tiste, ki tekmujejo-borba na progi (sicer dobronamerna); razlika v izvedbi je namreč ogromna.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Cartman, nisem kriv jaz, če nisi dovolj natančno napisal, kaj točno te zanima.

Milano ima krasno urejeno; organizacja je odlična in kultura voznikov tudi.

Je pa res, da je za večino verjetno malo daleč, še posebej, ker si moraš vzeti par dni prosto; v enem dnevu nimaš kaj delati, ker ti že vožnja in priprave vzamejo dober cel dan.

jaz sicer nisem opazil kakšnih velikih razlik med večjimi progami, ker so vse zelo znane in držijo do svojega imena; zato so zadeve vedno urejene.

Edino kar moraš paziti je sestava skupin; ali gre za "rekreativne-športne" voznike ali pa tiste, ki tekmujejo-borba na progi (sicer dobronamerna); razlika v izvedbi je namreč ogromna.

Antares

k sm biu bl mulc, sm poslušal tud Boba Marleya. u eni pesmci je leeepooo pel....you can fool some people some time, but you can't fool all the people all the time.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm biu bl mulc, sm poslušal tud Boba Marleya. u eni pesmci je leeepooo pel....you can fool some people some time, but you can't fool all the people all the time.....

Ja samo tega se ni Bob spomnil. :-)

Here is the original quote by President Lincoln;

“You can fool some of the people, all of the time, and all of the people some of the time - but you can’t fool all of the people all of the time”.

President Lincoln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rebel: Giornata di Prove Libere organizzata dall'Autodromo.Giornata Intera € 215!!!!! lepo zgleda. pa računajo tudi.

Hja, zastonj rejsing experience je samo na Ridah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zastonj rejsing experience je samo na Ridah :)

Za tiste bolj varčne, kot Cartman, je na voljo sekcija Grobnik; samo mesečno ASDL naročnino poravna in dobi vse inklusiv.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste bolj varčne, kot Cartman, je na voljo sekcija Grobnik; samo mesečno ASDL naročnino poravna in dobi vse inklusiv.

Antares

na nabijače kot si ti pa www.motosvet.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zastonj rejsing experience je samo na Ridah :)

mah, kdo je reku de čmo kej zastojn?! Dečko kriči, da je na grobniku razmerje cena za dobljeno porazna. jez res nevem. nism bil še na drugmu dirkališču. ampak učeri 2 motorja, 2 pilota vsak svoj transponder, 1pilot na dirki 185€. sprintani urniki, zamud nio blo kdove kakšnih konc dneva sprintani časi.....ni motoGP, ampak....

@terminator: nism napisal de se je on spomnu ampak de je pel (niti slučajno pa nism, vedu de je to reku President Lincoln :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste bolj varčne, kot Cartman, je na voljo sekcija Grobnik; samo mesečno ASDL naročnino poravna in dobi vse inklusiv.

Antares

ja priznam, sm varčn, in kar zaslužim rad smotrno zapravim. sm pa tudi precej vljuden in realen.

nism pa nadut gobčen BLEFER. in generalni distributer megle na forumu.

podobnost z Antaresom v drugi vrstici posta ni naključna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nabijače kot si ti pa www.motosvet.com

Razumem, da si razočaran, ker si želiš voziti kot glavni po tem naslovu, brez komentarjev publike (mene in še marsikoga), kako vijugavo voziš.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja priznam, sm varčn, in kar zaslužim rad smotrno zapravim. sm pa tudi precej vljuden in realen.

nism pa nadut, gobčen in generalni distributer megle na forumu.

podobnost z Antaresom v drugi vrstici posta ni naključna!

Hvala; no, prilizovati pa se mi res ni treba.

Priznam, da sem res nadut kot zmaj, gobčen kot zbor tašč; v megli pa se priplazim takrat, ko želim v vrat druge osebe zasaditi...

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro rejserji!!

ej a gre kdo sučajno 12.10(petek) na grobnik na Happening??

rabim koga da bo dal za čevapčiče :closedeyes:

LP

Sobota, nedelja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo sem počistil... obenem pa vas prosim, da NEHATE SMETITI! :angry:

Vsa negodovanja si izmenjajte po PM ali pa pojdite v Kr'neki in tam nabijajte!!!

Hvala... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!