Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Sej nam je že in to že 26.11. 07

SLOVENSKI DAN NA GROBNIKU bo v petek 02.05. 2008

Kaj pa mi z novimi HONDA-mi l.07? Se bomo peljali na sprehod po pisti! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mi z novimi HONDA-mi l.07? Se bomo peljali na sprehod po pisti! :yawn:

Nova honda je tista z letnico 08 :P hehe hec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mi z novimi HONDA-mi l.07? Se bomo peljali na sprehod po pisti! :yawn:

Ne, nove Honde baje ne bodo imele vstopa.. Samo novi Kawasakiji pa Suzukiji. Za Yamaho se pa še pogajajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nove Honde baje ne bodo imele vstopa.. Samo novi Kawasakiji pa Suzukiji. Za Yamaho se pa še pogajajo :)

Cerkničani, tišina! Če ne vam pošljem Gorenjce, Medvoščane pa .... za vrat, da jih peljete čez Babnpole :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si prijatelj! Ne pa gun k' je Husota prodal, zdej pa misl, da ma motor :unsure:

A ni bolj pomembno kaj je KUPU? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolj pomembno kaj je KUPU? :evilgrin:

Tudi vas bomo obiskali in ob :beer1: tele zadeve ugodno-upam, no-rešili! Sam da ni Italijanov poleg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Make WAR not PEACE! :evilgrin:

Kaj je pol banda, se vidimo na Grobniku al ja? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerkničani, tišina! Če ne vam pošljem Gorenjce, Medvoščane pa .... za vrat, da jih peljete čez Babnpole :naughty:

Se javljam iz Babnega Polja :P :)

Ne hodit k nam, Honde ne bojo zdržale našega mraza :D :whistle:

Jst se tut javljam za Grobnik :D Dex, midva bova pa še eriko poštimala ane :) ;)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hodit k nam, Honde ne bojo zdržale našega mraza :D :whistle:

Bom seboj na grobnik vzel še 13 ključ, da bom lahko snel avspuh...potlje se pa pazi :fight1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javljam iz Babnega Polja :P :)

Ne hodit k nam, Honde ne bojo zdržale našega mraza :D :whistle:

Jst se tut javljam za Grobnik :D Dex, midva bova pa še eriko poštimala ane :) ;)

Lp Burnout

Če se bo šraufalo sem vedno za, ti samo povej kdaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontrola na Grobniku. Včeraj. Kakih drastičnih sprememb ni. ograjo v Zagrebškem so pomaknili skoraj do mreže, ki pisto ograjuje, in kompletn grobnik so ogradili. zdaj se ga ob ograji neda prehodit. tam, pri Reškem je na novo napreta mreža. ograje okrog hriba so tudi premaknili kak meter v notranjost proge. drugače pa kake nove infrastrukture ni videti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo šraufalo sem vedno za, ti samo povej kdaj .)

Jp jp šraufalo se bo ja :D

Nadaljne podatke še sporočim :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima kdaj bo letos slovenski dan na Grobniku, pa če se bo dalo kaj vozit. A se moraš za vožnjo prijavit že prej ? Kok pa zgleda ta vožnja-če gre bolj počasi me ne zanima ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski dan na Grobniku bo letos 2. maja.

Ponavadi se na take zadeve prijavi prej, tudi karte so cenejše v predprodaji plus zagarantirano imaš, da ne bo že polno ko boš prišel dol in probal vozit. Ne vem kako je na Slovenskem dnevu, ker je že dve leti od tega kar sem bil dol, pa še to samo kot gledalec. Ampak pri takih dogodkoh navadno prideje počasna in hitra skupina, ali celo 3 skupine (Motohappening) in pač za prvič vpišeš v počasnejšo, da vidiš sploh kako si hiter, pa da ne oviraš ostalih :)

Mi bomo letos ziher dol, ne vem pa še če bom vozil, odvisno koliko mi bo prej ratalo potrenirat in se navadit motorja na Marofu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobniku bom letos kot gledalec in me zanima če so kakšne tribune al se da gledat samo iz ceste pri ograjo? In kako je z vstopnino za gledalce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstopnine za gledalce pri Slovenskem dnevu menda ni.

Tribune so pa ob ciljni ravnini. Drugače pa je najbolje it na en grič čisto zraven steze kjer vidiš dol več kot polovico piste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo poslikal nov potek proge po rekonstukciji grobnika? Se še vedno vozi levi krog? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!