Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

eno vprašanje za tiste ki ste bili v marcu dol. Informacije iz linka držijo, so asfaltni del zagradili, al kako?

CIJENIK ULAZNICA I USLUGA

1. ULAZNICA U PARK VOZACA OD 07,00 - 22,00 h 11,00 kn (1,50eur)

2. ULAZNICA U PARK VOZAČA OD 07,00-22h i 22,00-07,00h 30,00 kn (4,00eur)

3. PUNJENJE BAZENA - prvo 112,50 kn (15,00eur)

4. PUNJENJE BAZENA - dodatno 80,00 kn (11,00eur)

wtf bazen?

7-22 in 22 -7 pri drugi točki, se pravi je 4€ vedno :D ok ok, sam mal sem pikolovski :D

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje za tiste ki ste bili v marcu dol. Informacije iz linka držijo, so asfaltni del zagradili, al kako?

wtf bazen?

7-22 in 22 -7 pri drugi točki, se pravi je 4€ vedno :D ok ok, sam mal sem pikolovski :D

Res je, zadeva zagrajena. Rampa in kiosk (z eno zlo fletno punco :naughty: ) je med skreti in Vulkanizerjem. Mi smo pri plačilu piste dobili rdečo zapestnico in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, ce prav razumem:

zdaj, kdor bo prisel dol vozit kar tako ali na dirko, bo moral poleg placila za na pisto, placevati tudi nocitve v boxih - kot ala kaksen avtokamp???

Kaj pa imajo za en bazen tam sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, ce prav razumem:

zdaj, kdor bo prisel dol vozit kar tako ali na dirko, bo moral poleg placila za na pisto, placevati tudi nocitve v boxih - kot ala kaksen avtokamp???

Kolikor sem razumel, vozniki dobijo 'zapestnico' (prepustnico). Plačat pa bodo morali gledalci, morda celo spremljevalci?

Kaj pa imajo za en bazen tam sedaj?

Že lani so tam včasih postavli nek napihljiv bazen. Morda je mišljeno to...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, zadeva zagrajena. Rampa in kiosk (z eno zlo fletno punco :naughty: ) je med skreti in Vulkanizerjem. Mi smo pri plačilu piste dobili rdečo zapestnico in to je to.

Kako potem kot gledalec pridem na hrib? Oz. ali so zaprti samo boksi, da se pa legalno pridet okoli njih na drugo stran?

...

kot ala kaksen avtokamp???

...

manjka samo še turistična taksa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bazene so si dirkači s sabo prnesli in so jim jih gasilci napolnili zastonj.

Zdej bojo pa to začel zaračunavat.

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ponedeljek in spet BOBO racing in spet slovenci na prvih 4. mestih v 1000 klasi

1. mesto in best lap Roman Albreht 1:33.876

2. mesto Miha Dolgan

3. mesto Marjan Burger

4. mesto Aljša Košir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam!

Kdaj imate pa naslednjič?

Naslednjič pa lahko to zasedbo vidiš 11.12.-april na jura racing pa nas pridi malo pogledat bomo locirani tam nekje pri vulkanizerju oglasi se pa bomo kakšno rekli :D :D :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič pa lahko to zasedbo vidiš 11.12.-april na jura racing pa nas pridi malo pogledat bomo locirani tam nekje pri vulkanizerju oglasi se pa bomo kakšno rekli :D :D :beer2: :beer2:

al je kaka opcija da ga jst tut pridm mal furat?' ker bi mi datumsko bol ugajalo kot pa že ta vikend

lp kavka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je sploh možnost vožnje?Ima kdo kaj več info?Organizator je durosport,kolko sem pač zasledil na strani.

Če je durosport, sploh ni panike, vedno se da vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo odgovor na moje vprašanje ,če še je kaj fraj za v soboto 05.04 ?Če ima kdo slučajno načrt it tja.

Poštovani,

mjesta za sada više nema, eventualno na Grobniku ako netko odustane.

Lijepi pozdrav

Sanda

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram iz Motori.hr:

"Njemački motociklist izgubio život na grobničkoj pisti

Njemački motociklist (58) iz Eisenacha poginuo je jučer na automotodromu Grobnik na treningu. Prema prvim saznanjima Nijemac je platio korištenje piste za trening i nakon nekoliko krugova pao s motocikla. Premda je Hitna pomoć reagirala brzo, ozljede glave bile su kobne za njemačkog motociklistu."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je croatian speed weekend, organizacija Đuro-stajl :D Dirke so ble kar hitre, do 600 je Dario Horvat (R6) konkurenco povozil, podoben scenarij se je dogajal tudi v klasi do 1000, kjer je pobeg uprizoril Pelizzon (zx10r) , vse kroge je vozil 1:31:xx, naj krog 1:31:00 Lani je z1098 vozil še hitrej pa je le-ta zgledal precej mirneje. Bertec (best lap 1:33:5 če se ne motim) je borbal za drugo mestol s še enim italjanom, na žalost ni šlo....med sprehodom po boxih se mi je zdelo, da je letos tam zelo zelo malo Slovencev...Gledalcev pa sumljivo malo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo kj ve kje bodo objavljene slike od fotografov ki so bli ob pisti med vikendom. Verjetno so bli od organizatorja fotografi, samo na đuro sport strani ni nikjer kakih slik. So pa baje neki italjani ki slikajo in te slike potem prodajajo prek neta.

Jaz in kolega sva bla v petek in je blo super. Zjutraj zlo vetrovno tko da je kr avto premikal. Tko da sva prišla nazaj okol 13ih, do tkrat se je že ornk umiril veter(parkrat je sicer mal bolj zapihal) a se je dal lepo vozit. Komi čakam nasledn motohappening :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo kj ve kje bodo objavljene slike od fotografov ki so bli ob pisti med vikendom. Verjetno so bli od organizatorja fotografi, samo na đuro sport strani ni nikjer kakih slik. So pa baje neki italjani ki slikajo in te slike potem prodajajo prek neta.

Jaz in kolega sva bla v petek in je blo super. Zjutraj zlo vetrovno tko da je kr avto premikal. Tko da sva prišla nazaj okol 13ih, do tkrat se je že ornk umiril veter(parkrat je sicer mal bolj zapihal) a se je dal lepo vozit. Komi čakam nasledn motohappening :)

mogoče tukaj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bili na Grobniku, malo sonca, malo dežja in malo ljudi. Na pisti so bili tudi novinarji Motopulsa, ki so testirali dvovaljnike. moram priznat, da se jih ne bi ravno branil! :whistle:

post-15942-1208374418_thumb.jpg

post-15942-1208374488_thumb.jpg

post-15942-1208374522_thumb.jpg

post-15942-1208374562_thumb.jpg

post-15942-1208374593_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En ktm se je vozil tud med vikendom, pa ga nekako nism mel časa poštopat. A je mogoče kdo pomeril, kolk so vozili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vrstni red pa časih verjetno takole: 1. Ducati, 2.KTM, 3.Aprilija, 4.BMW B)

za vrstni red ne vem, ampak vem pa, da so KTM-a bolj malo testirali, ker mu je ročka sklopke dol padla.

evropska duša in srce :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vrstni red ne vem, ampak vem pa, da so KTM-a bolj malo testirali, ker mu je ročka sklopke dol padla.

evropska duša in srce :rolleyes:

post-15942-1208459291_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Od dana 01.03.2008.g. park vozača biti će otvoren u vremenu od 07,00h - 22,00h. Nakon 22,00h park vozača će biti zatvoren, te pod tjelesnom zaštitom i video nadzorom.

Organizator i vozači imati će slobodan ulaz u park vozača, kao i vozači koji su iznajmili boksove,uz obavezno ispunjavanje prijavnog lista na recepciji info punkta.

Na recepciji info punkta će podignuti numerirane identifikacijske narukvice, koje će imati kod sebe.

Svima ostalima za boravak u parku vozača od 07,00-22,00h naplaćivati će se ulaznica u visini od 1,50 EUR/osobi. Za sve posjetioce nakon 22,00h (boravak u trajanju od 24h) naplaćivati će se ulaznica od 4,00 EUR/osobi uz obvezno ispunjavanje prijavnog lista.

CIJENIK ULAZNICA I USLUGA

1. ULAZNICA / osoba 07,00 - 22,00 h

11,00 Kn (1,50 EUR)

2. ULAZNICA / dan 07,00-22h i 22,00-07,00 h

30,00 Kn (4,00 EUR)

3. PUNJENJE BAZENA - prvo

112,50 Kn (15,00 EUR)

4. PUNJENJE BAZENA - dodatno

80,00 Kn (11,00 EUR)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vprašal, kje je treba zavirati na ciljni ravnini, če hočeš dober čas- pri tabli 100, 200 ??? K sm vidu na slovenskem dnevu da so eni že precej prej zavirali- strah ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.-18.05.2008. 29. Motohappening

Zanima me, kje se da prijavit za tole reč in kako vse skupaj zgleda ? Bi šel še kdo ?

Najprej vprašaj Sando od Đuro Sport (+385-1-485 64 50 ali mobilni +385-99-212 63 42), če so prosta mesta v skupini, kamor se želiš vpisati (1. do 1:43, 2. do 1:50 in 3. nad 1:50). Potem poglej navodila za plačilo na MotoHappening.  

Nas bo v nedeljo 18.5. približno 11 motoristov + klapa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!