Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Rad bi vprašal, kje je treba zavirati na ciljni ravnini, če hočeš dober čas- pri tabli 100, 200 ??? K sm vidu na slovenskem dnevu da so eni že precej prej zavirali- strah ???

Hm, zaviraj ali pri tabli TikPredenBoPrepozno ali bolje SedajZmoremTukajNaslednjičMogočePozneje. :)

Si že vozil na Grobniku? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vprašal, kje je treba zavirati na ciljni ravnini, če hočeš dober čas- pri tabli 100, 200 ??? K sm vidu na slovenskem dnevu da so eni že precej prej zavirali- strah ???

Evo, tle maš onboard iz taistega kawasakija ZX-7RR (1996) iz grobnika, pa si zapomn kje se bremza pa probaj :)

do takele vožnje si še par obiskov na grobniku (pre)kratek za moje pojme.....

aja, pa ne odgovarjam za morebitno škodo na motorju če se boš ulegu zarad tega k si tle vidu :)

drugač pa kot je reku savo: vozi po svojih sposobnostih, če boš vozu na silo in pod pritiskom za boljši čas boš prec na tleh....

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...

Jest sm tud na polno tišu pa je šlo sam 1:55...

Je pa res, da sm se skoz dokaj varno počutu, na koncu spil dva pira in pozru ene čevape :naughty:

To je zame čar Grobnika za resno preganjane nimam ne časa in ne denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje bolj za intermezo kot pa zares..

se mi splača it pogledat na grobnik, če mam 25kw v ninji ali bom kot kakšen invalid na progi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 25kw pojdi raje na Marof, Grobnik je pomoje bezveze, ker je prehiter za 25KW.. Ajde saj tudi z 125ccm vozijo, ampak vsaj čez ovinke letijo zato, ti ne boš pa ne eno ne drugo :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vprašaj Sando od Đuro Sport (+385-1-485 64 50 ali mobilni +385-99-212 63 42), če so prosta mesta v skupini, kamor se želiš vpisati (1. do 1:43, 2. do 1:50 in 3. nad 1:50). Potem poglej navodila za plačilo na MotoHappening.  

Nas bo v nedeljo 18.5. približno 11 motoristov + klapa.

Pridem v nedeljo 18.5, v skupino nad 1:50. Danes sem klical in grem na banko vplačat.

Se vidimo !!! :OK:

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil dol,sploh ni blo open day-vozil si se lahko samo od 09:00-13:00,večina nas je prišla dol okoli 10 ih,potem pa predn da se zrohtaš...vmes so bili pa treningi za alpeadria,potem pa pozno popoldan spet ena urca fraj,tak da sem bil razočaran :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo ta vikend na alpe adrio? :hmm:

Seveda pridemo navijat za INOTHERMOVO EKIPO. Sam gassa Pintar in Skubic :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepovedano prebirati za mladce, ki se niso udeleževali obiska dirka na Grobninki pred letom '80 :D

Nekateri so se nam v petek potrudili obudii pomine na ta leta ... :worship:

post-12027-1210540182_thumb.jpg

post-12027-1210540259_thumb.jpg

post-12027-1210540541_thumb.jpg

post-12027-1210540559_thumb.jpg

post-12027-1210540578_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem bral na forumu.hr, nej bi se peljalo zastojn po 18 uri in samo lastniki Aprilij :OK: , sam kaj, ko moj še ni na red :BUA: .

Pred tem pa naj bi bilo možno kaj probati od novitet :naughty: iz menija: Aprilia :krneki: .

Mogoče sm kej izpustil, ker sem hitro prebrskal :rolleyes: .

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ni šel hr foruma brat, za 17., ob pol šestih je še ena dirka, po tem se bodo pa počas začele vožnje za aprilije, če bo vse po sreči se vidmo dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa to velja tud za Slovence, al samo za Hrvate? Pa v primeru, da bo gužva, do kdaj je pista odprta?

Najbl, da si pogledaš na hr.forumu, drugač pa tablco dol pa se predstaviš kot domačin :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki so že bli oz so vozli na grobniku vejo, da ko po cesti letiš že po ''ušesih'' je na grobniku še včasih premalo tud za 1,50 ali več , pa tud marsikaj se lahko še vmes zgodi... :o :o

Ps,

Zgolj na podlagi lastnih izkušenj in izkuešnj nekaj kolegov.

Za 1,39 pa je potrebno bit tud že malo talentiran, pa kr nekaj kompletov gum zradirat, pa sploh ni rečeno da bo dovolj, razlika med 1,39 al pa 1,50 je pa svetlobno leto in par veder švica seveda. :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je možno, da marsikdo po prvih 25 odpeljanih krogih na Grobniku lahko postavi čas pod 1:40:00.

Da ne bom preveč nakladal, bom dal raje kar primer: :naughty:

Kakšen čas bi imel po petih krogih npr. Lorenzo ali pa Haga ali pa Rossi? :naughty:

Seveda je veliko komentarjev z začetkom ampak. :whistle: Ampak.... dal sem le primer, da je marsikaj mogoče. :blush:

Gre kdo ta četrtek od vas malo potrenirat na Grobnik? Bomo raje tam komentirali čase. Moj bo sigurno najboljši. :ninja: Najdalj časa bom zdržal na progi v enem krogu. :P

Da vidimo, kdo se lahko pelje 2:20:00 in obenem močno prešvica. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Pa ne pametujem sedaj. Tukaj na forumu smo v 95% amaterji. 5% je mačkov pravih. Ampak res profesionalnih dirkačev. In te bi lahko marsikdo poslušal.

DejaVu, če nisi res ne vem kako talentiran je takšen čas težko doseči. Lej želim ti ga iz dna srca, ampak ne boš dosegu. Verjemi. Sploh pa z tako starim motorjem ne, ki v našem primeru nima veze.

Vsi dirkači vozijo najnovejše motorje, ki jim spoznorji kupijo, ker je boljša tehnika, ciklistika, vse praktično.

Poslušaj, tu so fantje, ki vozijo že 30 let in niti približno niso tak čas postavli. Četudi se ti zdi, da ne vem kako drajsaš po cesti na pisti je drugače in če nimaš treningov ne boš dosegu niti približno tako.

So talenti ampak teh je zelo malo, sploh pa talenti z novimi motorji, ki so vsaj za 50% "bolj" kot starejši.

Želim ti srečo in super rezultat.

P.S Tudi meni ni težava drsat kolenčnike in se delat frajerja, vendar ko prideš na pisto vidiš kdo obvlada in kdo ne, takrat se šele zaveš da nimaš pojma ! Za začetek si poglej kak video na youtube.com pa boš vidu kako izgleda peljat čas 1:40, boš takoj spremenil mnenje.

Sploh pa za nas mislim da ni pomemben čas ki ga dosežemo, saj je tu pomemben je užitek pri vožnji tako da škoda reskirat vse za sekundo ali dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejd ti v polje al pa kamor hočeš, jest teh namenov nimam. Boli me kurac zate in za vse tiste ki vas je sama kritika, voziti pa v veliki meri sploh NE znate :closedeyes:

Imaš prav da ne znam vozit jst sem šel pri 1:41xx potleh !!! Ti pa ki si car na grobniku si pa že v glavi naštudiral da je normalno it pod 40 že prvič!!! Ja sej ljudje pravjo da psiha in huda koncentracija premaguje vse ovire!!!

Ma v končni fazi jst ti želim 1:27 da bo vsaj nekdo podru rekord

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno!

Ne le :topic: , bilo je že prav mučno.

Jutri pa imajo MCM-ovci svoj dan na Grobniku.

Kar precej jih je že tam. Upam, da jim bo za jutrišnje preizkušnje služilo vreme.

Veliko užitka, dečki!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa imajo MCM-ovci svoj dan na Grobniku.

S mislu it mal pogledat s sodelavcem in njegovim bratom, pa hudiča delam :angry: No ja, pa drugič, ane :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!