Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Tudi jaz in mareZ sva prišla mal pogledat... Kr uredu ste se vozil... itak sem vam bil pa fovš do nebes, ko ste se veselo priganjali po pisti :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je fajn B)

Upam, da mi naslednjo uspe zravn it... JBG, to je pa tko, če delaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišala, da se je nekdo z čisto novim ducatijem 1098 včeraj prav pošteno razbil na grobniku

ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je padel v enki ja, ampak nič kaj resnega. Ravno sem čakal na izvozu iz boksov, ko je skupina prižgala v prvi ovinek in naenkrat se je slišal samo tresk. Mogoče ga je zaslepil moj bel kombinezon :)

Sicer pa je škoda kolk je blo vidno samo površinska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je padel v enki ja, ampak nič kaj resnega. Ravno sem čakal na izvozu iz boksov, ko je skupina prižgala v prvi ovinek in naenkrat se je slišal samo tresk. Mogoče ga je zaslepil moj bel kombinezon :)

Sicer pa je škoda kolk je blo vidno samo površinska.

jaz sem slišala, da mu je celo mašina zasolzila oz spustila olje, pa da se je enkrat okol obrnil motor, enojno salto naredil?

no upam, da res ni blo tko hudo kot sem slišala :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je padel v enki ja, ampak nič kaj resnega. Ravno sem čakal na izvozu iz boksov, ko je skupina prižgala v prvi ovinek in naenkrat se je slišal samo tresk. Mogoče ga je zaslepil moj bel kombinezon :)

Sicer pa je škoda kolk je blo vidno samo površinska.

A je bil Slovenec? Ve kdo od kod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem slišala, da mu je celo mašina zasolzila oz spustila olje, pa da se je enkrat okol obrnil motor, enojno salto naredil?

no upam, da res ni blo tko hudo kot sem slišala :hmm:

Ja, daj motor ni zgledal posebej prijetno, ko so ga pripeljali.

Samo dedu pa ni izgledalo kaj hudega, se lahko že danes loti zbiranja sredstev za popravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam namen en izlet nardit proti Reki čez vikend pa bi se umes ustavil še na Grobniku, zdej me pa zanima če ve kdo kaj več kaj se dogaja na erogroup ki je v nedeljo 1.6, da ne bi kr brezveze dol hodu.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenih omejitev kolikor je meni znano :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenih omejitev kolikor je meni znano :)

kolikor jaz vem ni omejitev, sicer pa je Grobnik še vedno na balkanu :D

hvala :beer2: kot kaže bo ninja za na grobnik dobila izpuh v stilu R6 vendar brez dušilca :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam namen en izlet nardit proti Reki čez vikend pa bi se umes ustavil še na Grobniku, zdej me pa zanima če ve kdo kaj več kaj se dogaja na erogroup ki je v nedeljo 1.6, da ne bi kr brezveze dol hodu.LP

Bobosbk ima takrat event. Neke vrste italijanska verzija hrvaškega motohappeninga. Ponavadi gredo tut kaki Slovenci dol vozit te dneve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobosbk ima takrat event. Neke vrste italijanska verzija hrvaškega motohappeninga. Ponavadi gredo tut kaki Slovenci dol vozit te dneve...

Najlepša ti hvala za odgovor, sam da se bo neki dogajal na pisti, da ni brezveze.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša ti hvala za odgovor, sam da se bo neki dogajal na pisti, da ni brezveze.LP

Nč skrbet. V sezoni (še posebej za vikend) se na Grobniku vedno kaj dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kuko je s tem grobnikom...nism še nikol biu pa bi rd šou enkat probat. a se to da jet dol kadarkol al ne? Šou bi za en dan (nvem ene 4ure d bi biu tm poj pa d grem počas damu :D ) kašna je pa kej cena za uporabo dirkališča, pa kakšni so pogoji d se loh gor sploh peleš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst samo lahko rečem da je bilo v četrtek ZELOOO malo ljudi. Jst ne vem a so dirkači na dopustu, al so se ustrašl vremena :unsure: Bomo vidli zdej k se vračam na grobnik če je kej bolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!