Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Jst samo lahko rečem da je bilo v četrtek ZELOOO malo ljudi. Jst ne vem a so dirkači na dopustu, al so se ustrašl vremena :unsure: Bomo vidli zdej k se vračam na grobnik če je kej bolš.

četrtek je bil rezerviran za tiste k vozijo evropsko in aa prvenstvo. tako de gužve ni moglo bit , tud če so bli vsui na pisti.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko je s tem grobnikom...nism še nikol biu pa bi rd šou enkat probat. a se to da jet dol kadarkol al ne? Šou bi za en dan (nvem ene 4ure d bi biu tm poj pa d grem počas damu :D ) kašna je pa kej cena za uporabo dirkališča, pa kakšni so pogoji d se loh gor sploh peleš...

Za začeteh je pogoj da si pismen-kar ti ravno nisi.

Drugi pogoj je, da si pogledaš VSAJ 5 strani nazaj, kajti takšne brihte kot si ti, se pojavljajo v povprečju na vsaki 5i strani!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je blo dvanajst stopinj in burja. pista je bla suha, in očitno precej hitra. Mislim da je mel najhitrejši čas dneva Camlek, 1:30:7 stock 1000 takoj za njim pa Valjan, 1:30:9 na 600 supersport. na oko se mi zdi, da gre valjan z R6 skoz lukno NOROHITRO. Skubic je bil mal za njim, če se ne motim 1:31:1,. so pa njegov motor (600 supersport) prpeljali na prikolici :( njemu očitno ni blo nič, ker je naslednji trening že vozil stock 1000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prišel iz Grobnika, ogledal sem si razred 600 kjer je bilo vso do konca res zanimivo in napeto. Tale Valjan se je kr izkazu sam nakonc se je vse obrnal v zadnjih nekaj metrih. Res lepa dirka je bla za videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAdaj je naslednji motohappening- nujno !!!!!!!!!!!! ČE je prezgodaj, UGODNO prodam karto !!!!

27.6-29.6.2008 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

četrtek je bil rezerviran za tiste k vozijo evropsko in aa prvenstvo. tako de gužve ni moglo bit , tud če so bli vsui na pisti.... :whistle:

To ni res. V četrtek med 10:30 pa do 13:00 smo bli edino mi na pisti k smo vozil AA. Drugi so bli vsi z lučmi neki hrvati. En clo na nekmu zelo starem enduru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni res. V četrtek med 10:30 pa do 13:00 smo bli edino mi na pisti k smo vozil AA. Drugi so bli vsi z lučmi neki hrvati. En clo na nekmu zelo starem enduru.

:eek: se opravičujem za zavajanje in napačno tolmačenje prebranega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: se opravičujem za zavajanje in napačno tolmačenje prebranega.

Nej problem. Zato pa sem biu dol, da vam par dni kasneje povem da se je dalo vozit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
17.7 Moto open day. Gre kdo vozit?

Mogoče kermu znan kok novcov te pride uporaba piste za tist dan?

LP

ura 45, dve 70, tri... štiri...

za info maš internetno stran..

lahko da se prikažem ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje koliko bi bil tukaj čas, da si znam predstavljat ? A bo okrog 1:35 - 1:38. Meni se zdi dokaj hitro....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje koliko bi bil tukaj čas, da si znam predstavljat ? A bo okrog 1:35 - 1:38. Meni se zdi dokaj hitro....

1.38 cca..

je hitro..

da si znaš kaj predstavljat? kako bi ti vozil?

dodaj 15 sekund..če nisi še nikoli bil..vsaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisi me razumel. Že po filmčku vidim da niti slučajno ne bi mogu tako vozit. Vprašam iz firbca ker je bil video v prejšnjih straneh objavljen.

Po čem vidim, da je hitro ? Vidim predvsem v tem ko gre iz ovinka gre ga nese do konca ven.....Jaz pa ostanem skor na sredini, ker je brzina premajhna. Jebiga izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa za pravo linijo peljat ni treba biti tako hiter kot ta, če poznaš linijo, lo lahko pelješ od roba do roba tudi pri 2.00 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj če bi ga en poštopu, pa bi vidl kolk pele. No prvi krog je 1.38.7x ostale se mi pa ni dal :rolleyes:

Mal hecam sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj če bi ga en poštopu, pa bi vidl kolk pele. No prvi krog je 1.38.7x ostale se mi pa ni dal :rolleyes:

Mal hecam sam.

1:38:91

1:39:26

crash

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, cajti so bli tko nekak, sm mel slabe gume tu :) se vid po tem kolk me goni :)

Drugač se pa s tem motorjem tud danes da peljat še 1.36 :)

Moj pb na njem je bil 1.36.3. Motor je pa še danes aktiven na grobniku sem in tja, samo pri drugem lastniku :) kawa zx7rr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še gre kdo v četrtek? Prijavit se ni potrebno predghodno al?

greš sam tja na kaso pa plačaš 1,2,3...........ure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!