Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

A gre slučajno kdo iz Maribora v četrtek. Jaz bi šel samo ne sam :) !

Četrtek 17. 7. prosto dopoldne,popoldne trening Alpe Adria

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek 17. 7. prosto dopoldne,popoldne trening Alpe Adria

kdo te je to nategnil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aple adria pa se ne bi tkole med tednom odvijala :grrr :grrr :hmm:

nekdo spet naklada pošteno :whistle:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp gre najbrž spet za Grobniški nateg :whistle:, lansko leto je bilo na koledarju dan pred AA na spletni strani objavljen free practice od 9 - 17 h, ko smo prišli tja pa se je dalo vozit le do 12.00, popoldne pa kako urico v sklopu free practica AA, glede na klase AA in potli smo vsi penasti :fight2: hodili h ga. Editi, ki je dejala, da je to pač še ena marketnška poteza lastnika piste :BUA:. Tako da pokličite, da ne bo pista trpela od predolgih nosov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem že slišal glede tega, da se je pred AA vikendom v četrtek vozilo samo do poldneva... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juterr,

tole je info izpred 10 min po mailu;

"Za sad imam informaciju da ce se moci voziti cijeli dan od 9 - 17h. Ali moram napomenuti da su moguce i promjene u zadnji tren."

:)

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha.

Promjene u zadnji tren...bedaki :)

sm mislil da ima sam Đuro to bolezen. Pa je očitno izbruhnila epidemija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juterr,

tole je info izpred 10 min po mailu;

"Za sad imam informaciju da ce se moci voziti cijeli dan od 9 - 17h. Ali moram napomenuti da su moguce i promjene u zadnji tren."

:)

LP.

Mene ob takih zagotovitvah prostih terminov ne vidijo na Grobniku. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj tolk komplicirate, sej teden ma 7 dni in mesec 4 tedne, pač greš dol, ko je se vozijo motorji.

Stokrat sem biol že doli in nikoli nisem naletel na tele težave, je pa res, da so oni dol gazde in se pač oni odločijo kaj in kako se bo dogajalo na njihovem vrtu, al kako??

PS: včasih je treba pa komu dol tut za pivo dat, se marikateri problem da kr pri dedi pol rešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tut en humorist..... :headbang: :headbang:

PS: denar dela čudeže na hrvaškem, glede na to, da imajo avstrijci svoje prvenstvo v Hungaru bo pista napol prazna in bojo veseli vsakogar!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, boste sli kaj dol pogledat na grobnik ?? Mene mika, da bi šel dol, samemu se mi pa ne da :(

Evo bil dol, na kasi ob 9h vrsta 10m!, Sami madžari pa slovaki, bil je prosti trening do 12h potem pa treningi klase posebej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biv dol, šel sem samo na izlet. In ja ko sem okol 13ih prišel tja so imeli glih klaso 125 prdule :)

Sem pa vidu enga razkurjenga kranjčana na R6, kokr češ da bo vsem jajca potrgu - ves penast :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aple adria pa se ne bi tkole med tednom odvijala :grrr :grrr :hmm:

nekdo spet naklada pošteno :whistle:

Čuj, od kar je na Grobniku prvenstvo AA so uradni treningi četrtek popoldne-petek,sobota kvalifikacije in nedelja dirka!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, od kar je na Grobniku prvenstvo AA so uradni treningi četrtek popoldne-petek,sobota kvalifikacije in nedelja dirka!!!!

torej nebi smeli reklamirat proste piste od 09.00 do 17.00!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!