Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Če se pripelje tudi eno oreng tekmovanje gor, F1 ali GP in se s tem privabi toliko deset tisoč tujih obiskovalcev in svetovno elito, potem je tudi nacionalni interes.. Sploh za eno majno Slovenijo, za katero se na vse možne načine tako trudimo, da bi jo predstavili svetum, ker noben ne ve da sploh obstajamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo na motohappeningu? Imam polno slik n posnetkov, bom kasneje kaj prilimal, če se bo kdo prepoznal

:evilgrin:

A si šov z mopedom dol? a je blo kej zvitih poliestrov? :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ja,pa vidu k me je en slikou na tribuni okoli 14h.

Bil tudi učer,zdej mam pa dost za letos :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne z mopedom, ni časa (€), bom počakal do pomladi. En kolega je vozil pa smo ga šli pogledat.

Senna mogoče si tole ti?

post-17122-1223838182_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne z mopedom, ni časa (€), bom počakal do pomladi. En kolega je vozil pa smo ga šli pogledat.

Senna mogoče si tole ti?

Jst sem tud zakluču za letos... tud bl mal cajta (€) :D drug let pa gremo odpelat kšn grobnik ane? :naughty:

uživite

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud zakluču za letos... tud bl mal cajta (€) :D drug let pa gremo odpelat kšn grobnik ane? :naughty:

uživite

LP Rok

Gremo takoj ko ne bo več snega :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bilo fenomenalno,sem pa zelo vesel da sem osvojil 1 mesto v seriji 1000 (da se malo pohvalim :evilgrin: ) s časom 1:35:2...s pomočjo fantov ,ki so mi nastavili("hidravliko") :worship:

glede organizacije pa grajam samoto, da so treninge vozile vse skupine naenkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bilo fenomenalno,sem pa zelo vesel da sem osvojil 1 mesto v seriji 1000 (da se malo pohvalim :evilgrin: ) s časom 1:35:2...s pomočjo fantov ,ki so mi nastavili("hidravliko") :worship:

glede organizacije pa grajam samoto, da so treninge vozile vse skupine naenkrat...

Čestitke za 1. mesto :OK:

Pa čimprej uploadajte fotke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne z mopedom, ni časa (€), bom počakal do pomladi. En kolega je vozil pa smo ga šli pogledat.

Senna mogoče si tole ti?

Ne ne ,bil sem glodalec,drugo leto bom šel na pisto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bilo fenomenalno,sem pa zelo vesel da sem osvojil 1 mesto v seriji 1000 (da se malo pohvalim :evilgrin: ) s časom 1:35:2...s pomočjo fantov ,ki so mi nastavili("hidravliko") :worship:

Alen, a so proti teb na Motohappeningu vložili pritožbo da nimaš čist serijskega motorja? Ja, težko je verjet da gre čisto serijski motor lahko 1,35.

Čestitam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alen, a so proti teb na Motohappeningu vložili pritožbo da nimaš čist serijskega motorja? Ja, težko je verjet da gre čisto serijski motor lahko 1,35.

Čestitam.

kr verjam da gre :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno se najdejo nevoščljivci,ki pametujejo razne bučke... :headbang:

js vem da je motor serijski,razn zobnikov in akrapota pa še ta je slip on.

ko pa ne bo več serijski bo pa čas še boljši :naughty: + to da mam še veliko fore na bremzanju ,kar bi moral natrenirati

aja,ja takoj po dirki so se začeli grupirat okoli motorja in modrovati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno se najdejo nevoščljivci,ki pametujejo razne bučke... :headbang:

js vem da je motor serijski,razn zobnikov in akrapota pa še ta je slip on.

ko pa ne bo več serijski bo pa čas še boljši :naughty: + to da mam še veliko fore na bremzanju ,kar bi moral natrenirati

aja,ja takoj po dirki so se začeli grupirat okoli motorja in modrovati

He he he :D.Uglavnem svaka čast za vožnjo. Z katerimi gumami si pa vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala fp... ja gume sem pa imel spredaj soft,zadaj pa za trening medium 7680,sam mi je šla v 20 ti krogih,za dirko pa sm mogu na grobniku novo kupit,dal sem pa omenjeno gumo samo trdoto medium soft se pravi mehkejšo,zdržala pa mi je več...na grobniku je pać vse skregano s logiko,tako vsi pravijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, dober si ni kaj. Ni veliko pripomoglo to razmerje ne, če si maček si maček.

Mi poveš samo kaj lahko menjaš na teh dirkah motohappeninga ? Prostornino moraš zagotovo obržati v meji kategorije, drugo pa vse lahko menjaš ? Se pravi vzmetenje, izpuh, pa drobovje motorja(gredi, ojnice, ventili...) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, dober si ni kaj. Ni veliko pripomoglo to razmerje ne, če si maček si maček.

Mi poveš samo kaj lahko menjaš na teh dirkah motohappeninga ? Prostornino moraš zagotovo obržati v meji kategorije, drugo pa vse lahko menjaš ? Se pravi vzmetenje, izpuh, pa drobovje motorja(gredi, ojnice, ventili...) ?

Na motohappeningu se tekmuje v večih kategorijah. Helmut je tekmoval v kategoriji serija 1000, kjer lahko imaš Akrapovič izpuh, opletene zavorne cevi in zobnike po želji. Vse ostalo mora biti serijsko, dovoljeno je odstraniti samo ogledala in utripalke, luč mora celo goreti.

Največje predelave so dovoljene v kategoriji No Limit, kjer so dovoljene predelave po pravilniku Alpe Adria superbike.

Prostornine se v nobenem primeru ne menja. Če ima kdo bolj točne podatke, naj me prosim popravi.

Aja, Helmut, po moje si sedaj pripravljen na kakšno drugo kategorijo.

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motohappeningu se tekmuje v večih kategorijah. Helmut je tekmoval v kategoriji serija 1000, kjer lahko imaš Akrapovič izpuh, opletene zavorne cevi in zobnike po želji. Vse ostalo mora biti serijsko, dovoljeno je odstraniti samo ogledala in utripalke, luč mora celo goreti.

Največje predelave so dovoljene v kategoriji No Limit, kjer so dovoljene predelave po pravilniku Alpe Adria superbike.

Prostornine se v nobenem primeru ne menja. Če ima kdo bolj točne podatke, naj me prosim popravi.

Aja, Helmut, po moje si sedaj pripravljen na kakšno drugo kategorijo.

ma pr Đurotu je vse naključno. resno. lani je bil kolega trikrat tam, z istim motorjem, pa nit enkat ni mogu vozit enake klase. suzuki je mel poliestre in akrapoviča. z lučmi. prvič je biu serija, naslednič proserija in đuro stock?!?!?!? naslednjič tud to ni šlo več, in je bil open. vedno je bil obut u sportmax gp gume s profilom. Prosenik je nastopu v dunlop cupu, jih nabil ko kekce, in bil naknadno diskvalificiran ker ma "licenco za vozt štajerski pokal" :eek: kaos brez primere

če se ne motim po prostornini ločijo do 600 in do 1000 ccm obstaja pa miljon različnih klas. poglej na motohappening.com

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učerej so bli na Grobniku švabi. So imel dežno dirko.

Menda so eni slovenci delal štalo na podelitvi pokalov.

A kdo ve kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno se najdejo nevoščljivci,ki pametujejo razne bučke... :headbang:

js vem da je motor serijski,razn zobnikov in akrapota pa še ta je slip on.

ko pa ne bo več serijski bo pa čas še boljši :naughty: + to da mam še veliko fore na bremzanju ,kar bi moral natrenirati

aja,ja takoj po dirki so se začeli grupirat okoli motorja in modrovati

Njegov motor je pa res serijski, razen kar je omenil!! Pjeb je mač majster in zame talent!

Se spominjam lepih starih časov, ko sma se še skupaj po cesti vozla in kako je letu z uno staro jajco (sorry Celjan)...tko, da z moje strani čestitke in pohvale :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da lahko tapravi voznik z vsakim serijskim motorjem na Grobniku doseže čas 1:35 al pa še manj. Se pravi, limit motorja je nad limitom večine nas amaterskih dirkačev/voznikov, zato je vsakršno pretirano metanje denarja v ne vem kakšne vse super-duper elektronike, vzmetenja,... skoraj malo odveč (škodijo pa ne). Raje ta denar investirajte v dober amortizer krmila in gume ter bencin in samo vozite, vozite,... Ni boljše frizure kot trening in navoženost.

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decaf "velenčan"js se tud spomnem ko sma letela s prelimanimi tablicami :evilgrin: norca

drugače pa tako kot pravi fp...trening,trening,...meni ga primankuje,zato imam plane za naslednjo sezono zelo obetavne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!