Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

kok ga je pa blo??? Men se ni zdelo prehudo ...

jah no....bi mogla napisat da škoda da je bil vreme bolj slab :closedeyes: :closedeyes: vsaj tisti čas ko sm bla jz dol :closedeyes:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr bo po napovedih do 20 stopinj oblačno pa mal vetra tko da bo spet letel :yes: ko pr norcah.Se vidmo dol.

Smo bli, smo bli. Krasen cas, btw!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli, smo bli. Krasen cas, btw!

Jap, in blo je fajn :worship: , tud če je bil vreme mal bl tko tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, in blo je fajn :worship: , tud če je bil vreme mal bl tko tko.

Pa tud ce sva motorje cist zamudla! Sam da sva najdla tiste psihote :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti ki si imela ogromen dežnik,aja pa še kawasaki zelene barve je bil :naughty:

He he, ma se mi zdi da ni bil čist ta prav odtenek zelene!

Drugače pa super... Ninja se premika tudi v mokrem... Kaj še bo!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere to?

Ma une k so Berto mel s sabo! Pa ta zmesanga soferja... A s jh kej vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti ki si imela ogromen dežnik,aja pa še kawasaki zelene barve je bil :naughty:

Sem se dobr pripravila za tja dol. Ko bo pa bil kawasaki take barve, pol pa mejbi zamenjam motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se dobr pripravila za tja dol. Ko bo pa bil kawasaki take barve, pol pa mejbi zamenjam motor...

Ja ma veš kaj bom zbral za en liter barve v takem odtenku,pa ti enga Z-ja pobarvam!! :naughty: :naughty: :naughty:

Aja pa dej proč to slikco z avatarja :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma veš kaj bom zbral za en liter barve v takem odtenku,pa ti enga Z-ja pobarvam!! :naughty: :naughty: :naughty:

Aja pa dej proč to slikco z avatarja :BUA: :BUA:

:angry:

O Z-ju se pa ne bova nič menila!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

O Z-ju se pa ne bova nič menila!!

Ma dobr ok!! :unsure: Ampak slikco pa zamenjaj,ker nebom več bral motosveta!!!Me bolijo oči ob pogledu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobr ok!! :unsure: Ampak slikco pa zamenjaj,ker nebom več bral motosveta!!!Me bolijo oči ob pogledu!!!

Slikce pa ne dam! :evilgrin:

Maš srečo da napišem lih 1x na mesec kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, a to vozite na Grobniku z navadnimi serijskimi motorji, oblečeni v poliestre, potem ko jih pa dotrajate jih pa nazaj v originale daste, da zgledajo ful ohranjeni in tako zjahane prodate za mastne denarce? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, a to vozite na Grobniku z navadnimi serijskimi motorji, oblečeni v poliestre, potem ko jih pa dotrajate jih pa nazaj v originale daste, da zgledajo ful ohranjeni in tako zjahane prodate za mastne denarce? :unsure:

Mi pa čisto drugače to naredimo vozimo serijske motorje v poliestrih, jih malo mečemo po tleh in čez par let podarimo, in ne zgledajo ful ohranjeni ampak ful rabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa čisto drugače to naredimo vozimo serijske motorje v poliestrih, jih malo mečemo po tleh in čez par let podarimo, in ne zgledajo ful ohranjeni ampak ful rabljeni!

Tako kot znucane gume :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, a to vozite na Grobniku z navadnimi serijskimi motorji, oblečeni v poliestre, potem ko jih pa dotrajate jih pa nazaj v originale daste, da zgledajo ful ohranjeni in tako zjahane prodate za mastne denarce? :unsure:

Tud to more bit,ampak nimamo vsi hayabuse turbo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, a to vozite na Grobniku z navadnimi serijskimi motorji, oblečeni v poliestre, potem ko jih pa dotrajate jih pa nazaj v originale daste, da zgledajo ful ohranjeni in tako zjahane prodate za mastne denarce? :unsure:

eh...js pol še "sveto trdim", da ni bil nikol na pisti-da ga mam sam za po kofetkih hodit

...aja....prdam hondo jurja-mal podrsano, mi je padla pred kafičem-popolnoma vozna, manjka le prva feltna in križ od vilic

Popravljeno . Popravil nejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh...js pol še "sveto trdim", da ni bil nikol na pisti-da ga mam sam za po kofetkih hodit

...aja....prdam hondo jurja-mal podrsano, mi je padla pred kafičem-popolnoma vozna, manjka le prva feltna in križ od vilic

Če mi daš za pivo, sem jaz za pričo de je vse res! (v kerem kafiču pa zvrnačaš svojo Hondo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!